Požiadali ste ma, aby som vám zrealizoval veštecký odhad toho, čo sa vo vás deje v rovine mikroorganizmov (B 118). Najhorší moment sú nežiaduce huby v kostnej dreni, ktoré blokujú činnosť centier imunity. Odporúčam preliečiť.

Mikrobiologický profil kože: zložka roztočov na koži v poriadku. Mikróby na koži nie sú v poriadku, neustále sa usilujú dostať dovnútra. Tak isto skladba vírusov je nevhodná. Nevhodné krémy, mydlo a šampóny. Extrémne nebezpečné mikroorganizmy sú dobre likvidované.

Mikrobiologický profil ústa, oči, nos, pohlavné orgány, anál: cez ústa prenikajú nevhodné mikróby dovnútra. Nevhodné zloženie slín. Extrémne nebezpečné mikroorganizmy sú likvidované. Oči neprepustia ani dobré, ani zlé mikróby a vírusy. Extrémne nebezpečné mikroorganizmy sú slznými žľazami likvidované nedostatočne. Uši prepustia vhodné mikróby a nevhodné zlikvidujú. Vírusy vhodné aj nevhodné sú zlikvidované. Extrémne nebezpečné mikroorganizmy cez uši prejdú. Slabá činnosť príušnicovej žľazy a ušného mazu. Nos pozabíja aj dobré, aj zlé mikróby. Dobré vírusy prejdú, zlé sú zlikvidované. Extrémne nebezpečné mikroorganizmy sú likvidované. Cez anál zlé mikróby preniknú, dobré sú zlikvidované. Dobré vírusy prejdú, zlé sú zlikvidované. Extrémne nebezpečné baktérie preniknú, vírusy nepreniknú. Pohlavné orgány nevhodné mikróby zlikvidujú, ale aj vhodné. Vírusy vhodné aj nevhodné sú zlikvidované. Extrémne nebezpečné mikroorganizmy sú likvidované oneskorene a môžu prenikať dovnútra.

Reakcia pri náhlom poškodení kože: dobré aj zlé mikróby a vírusy cez rany kože prejdú do tela. Extrémne nebezpečné mikroorganizmy sú likvidované hneď. Cez rany v pľúcach je všetko razantne likvidované. Cez rany tráviaceho traktu je tak isto likvidované všetko dobré aj zlé.

Mikrobiologický profil ústna dutina, nosná, dýchacia trubica, žalúdok, tenké črevá, hrubé črevá: všetky mikróby aj vírusy sú v tejto oblasti prospešné.

Mikrobiologický profil ostatné orgány a časti tela: nežiaduce mikróby má srdce, obličky, pankreas, pečeň, tukové bunky. Sú to mikróby, ktoré žijú vo vlne oviec. Poškodzujú bunkové blany a vyvolávajú mikro zápaly. Kostná dreň obsahuje nežiaduce huby. Nachádzajú sa v pavučinách. Spôsobujú spomalenie rastu bielych a červených krviniek. Nežiaduce vírusy sú v okostici na kostiach. Devastujú vnútro buniek a tvoria sa nekvalitné bunky okostice. Tento vírus sa nachádza na koži pripravenej na výrobu topánok a do tela sa dostal cez ranky na nohách.

Mikrobiologický profil lymfatický systém, biele krvinky: nejasná spolupráca lymfatických uzlín a bielych krviniek. Biele krvinky obsahujú herpetický vírus, vyvoláva chaos. Treba ho zlikvidovať. Lymfatická mriežka v lymfatickom riečišti tak isto obsahuje herpetický vírus a lymfatická mriežka v pľúcach a črevách spí. Stará biela krvinka odovzdá vírus novej bielej krvinke.

Mikrobiologický profil obličky, močové cesty, mechúr: obličky posielajú neželané mikróby a vírusy naspäť do tela. Nebezpečné mikróby a vírusy pozabíjajú v sebe.

Mikrobiologický profil onkologický: imunitný systém je dobre nastavený na likvidáciu zhubných buniek pomalého rastu, aj stredne rýchleho. Pri rýchlych typoch iba čiastočná reakcia. To je iba predpoklad.

Mikrobiologický profil štandardnosti buniek: detská žľaza cez nervové dráhy nepreniká všade. Biele krvinky nekontrolujú dodržiavanie štandardu všade, reakcie sú neisté. Príčina sú herpetické vírusy. Treba riešiť.

Reakcia imunity v nervových uzloch: tieto centrá nefungujú dostatočne aktívne a nechávajú to viac na samotné bunky a ich komunikáciu. Negatívne sem chemicky pôsobia výlučky húb z kostnej drene. Paralyzujú ich činnosť. Treba túto hubu zlikvidovať.

Pud v hrubých črevách je ochotný a pripravený zvnútra spraviť nápravu.

REAKCIA NA PROFIL
Dakujem Vám veľmi pekne za mikrobiologicky profil.  Je tam dost nepríjemných zistení. Dava mi to suvislosti s problemami, ktoré mám. Zároveň Vás chcem  poprosiť o navrh liečby. Zatial sa začnem  vyhražať pudom, aby niečo urobili. Len neviem, ci treba im konkretne urcit, comu sa maju venovat. Napr. tým hubam v kostnej dreni. Dakujem Vám zatial za Vašu pomoc.

Geriatrická liečba podľa teritoriálneho pudu: znovu predstavy jaskýň a vyhrážanie sa tomuto pudu v hrubých črevách. Predstava sekania prstov rúk a nôh, pokiaľ nedá do poriadku stav mikroorganizmov v tele a celkové fungovanie imunitného systému.

Ukladať na telo kúsky čerstvých zemiakov, mrkvy, petržlenu a zeleru. Najskôr ich poukladajte na tenkú handričku alebo vložte do tenkého plátenného vrecka. Posúvajte po holom tele. Terapia trvá 20 minút. Realizovať počas 2 mesiacov. Zrealizovať jedenkrát, počkať týždeň a o týždeň znovu, takto to striedať. Pozor na reakciu kože.

Pošúchať ruky navzájom a prikladať do oblasti podbrušia. Realizovať aspoň 10 krát za 2 mesiace. Terapia trvá aspoň 10 minút a ruky šúchať o seba dlaňami dočervena 4 krát.

Na oblasť pľúc ukladať kúsky suchého dreva z pňa brezy. Prípadne rozrezané konáriky a to raz za 2 mesiace.

Kúpte si kúpeľnú soľ s väčšími kryštálmi a do soli pridať zmes rôznych byliniek, aspoň 40 druhov, z každej iba štipku. Najlepšie kúpiť zmes byliniek do čaju na priedušky, pečeň, žalúdok, maternicu. Soľ zmiešajte s bylinkami v pomere 1 dcl soli a 2 dcl byliniek. Dajte do tenkého vrecka a prikladajte na telo aspoň 5 krát po dobu 2 mesiacov. Terapia trvá 40 minút. Do tejto zmesi pridajte kúsky bieleho mydla na pranie a 50 halierniky.

O dva mesiace sa prihláste na kontrolu.

Pridaj komentár