Prešlo niekoľko týždňov od doby, čo som Vám písala naposledy a zasa píšem s prosbou o skontrolovanie môjho zdravotného stavu. Stále chodím na kontroly, takmer všetky výsledky mám dobre, zistili mi tzv. HPV vírus 51, čo je dosť rizikový faktor do budúcna. Chcela by som vedieť, koľko mám ešte tých mikroorganizmov v tele.

Požiadali ste ma, aby som sa podrobnejšie pozrel a odhadol, čo je u vás v rovine mikroorganizmov. Vaše problémy s mikroorganizmami ustali, ale iba dočasne a treba realizovať ďalšie liečby a postupy.

Mikrobiologický profil kože: ochranný systém kože je poškodený a nezabráni prieniku mikroorganizmov cez kožu a treba riešiť osobitne. Rizikový faktor.

Mikrobiologický profil úst: veľmi dobrý ochranný systém voči čomukoľvek, čo budete jesť. Tak isto nosné mandle veľmi účinne zachytávajú preniky mikroorganizmov vzduchom do tela. Zachytia skoro všetko nežiaduce. Mandle krčné zachytávajú chrípky a angíny, ale reagujú spomalene a nie dosť účinne. Prípadne iba oblasť okolo mandlí. Lymfatická mriežka rozozná niečo a reaguje slabšie.

Mikrobiologický profil oči, uši, pohlavie: slzné žľazy zachytia všetky nežiaduce prieniky. Uši zachytia iba niečo a je tu možný vstup mikroorganizmov do tela. Pohlavná žliazka je v pohlavných orgánoch dostatočne agilná a pozorne likviduje a rozoznáva. Dobrý strážca.

Mikrobiologický profil poškodenie tela: pri poškodení kože, pohlavných orgánov, úst, ale aj vo vnútri tela imunitný systém reaguje razantne a dôsledne.

Mikrobiologický profil hrubé črevo: veľmi dobrá mikroflóra pripomínajúca prírodné prostredie. Nežiaduce mikroorganizmy likvidované dostatočne. Táto oblasť prospieva celému telu.

Mikrobiologický profil tenké črevo: táto oblasť pripomína zaúdený komín, toxíny. Zlé spracovanie stravy a tadiaľto prenikajú nežiaduce mikroorganizmy do tela. Mikroorganizmy z údenín, klobás, húb. Veľmi nedobré prostredie a treba dať do poriadku.

Mikrobiologický profil žalúdok: príliš agresívne žalúdočné kyseliny a skoro žiadne mikroorganizmy vhodné na natrávenie potravy.

Mikrobiologický profil orgány tela: všade veľmi vhodné a príjemné mikroorganizmy ako na lúke v lese a v zdravej prírode. Príjemný pocit.

Mikrobiologický profil lymfatické riečište, mozgovo-miešny mok, krv: lymfatický mok v poriadku po stránke mikrobiologickej. Mozgovo-miešny mok pôsobí ako niekoľko mesiacov zabudnutá voda v nádobe. Žilová krv je plná vhodných mikroorganizmov. V cievach pripomína agresívne a útočné mikroorganizmy voči krvinkám. Ide o herpetické vírusy v rôznych štádiách kľudu a aktivity, treba riešiť liečbou.

Mikrobiologický profil vírusy: všade v poriadku až na oblasť krvi v cievach, srdca a pečene. Je tu pekná zbierka herpetických vírusov rôzneho druhu útočiaca na bunky v daných oblastiach.

Mikrobiologický profil bunková odolnosť: celkovo nedostatočná odolnosť bunkových blán nepúšťať dovnútra nežiaduce mikroorganizmy. Môžu hlboko poškodzovať vnútro buniek až na úroveň génov. Treba tento druh imunity riešiť osobitne.

Mikrobiologická pamäť: celkovo mierny chaos v rozoznávaní baktérií. Úplný chaos v rozoznávaní vírusov v tele. Treba dať do poriadku.

Mikrobiologický profil biele krvinky: zle rozoznávajú vírusy. Poškodenia na úroveň génov, ktoré zle reagujú na vírusy a vlastne ich tolerujú.

Mikrobiologický profil reakcie na onko ochorenie: biele krvinky zle reagujú na prípadné zhubné bunky. Treba riešiť. Slabo rozvinutý gén voči onko ochoreniam v bielych krvinkách. Organizmus by ich zastavil z roviny tukových buniek na chemickej báze.

Mikrobiologický profil obličky: obličky zle reagujú na mikroorganizmy a vírusy a je im úplne jedno, čo pustia do tela alebo vylúčia cez moč. Treba riešiť.

Mikrobiologický profil cez pud teritoriálny: pud môže veci riešiť zvnútra organizmu. Zásadne zlikvidovať nepriaznivú mikroflóru v tenkom čreve a dať novú. Upratať tráviace žľazy v žalúdku. Opraviť tvorbu bielych krviniek. Zvonka zlikvidovať herpetické vírusy prerušovanou liečbou. Obnoviť ochranné faktory kože.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.