Po dvoch mesiacoch geriatrických terapií vás chcem požiadať o kontrolu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako asi počínate pri realizovaní programu bezchorobnosti a dlhovekosti (predošlý profil B 55). Dokážete neustále udržiavať všetko vo výbornom stave. Upratali ste bunky vo vnútri a môžeme sa pustiť do upratovania na úrovni génov. Najhoršie je na tom oblasť tukových buniek, ku ktorým smeruje extrémne silný devastačný tlak.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gén pre poruchu tvorby energie v mitochondriách. Slabý gén pre ovládanie procesu trávenia.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitel, orgániky, bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gén poškodenia ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitel, orgániky, bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gén poškodenia ako u neurónov a navyše gén na likvidáciu funkčnosti tukových buniek, blokovanie spaľovania tuku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitel, orgániky, bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gén k migréne, gén zlého trávenia a ďalší mimoriadne silný gén na devastáciu tukových buniek. Napchať ich tukom a nič nedať von.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitel, orgániky, bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény poškodenia – ako spomínané vyššie.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitel, orgániky, bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény poškodenia – ako spomínané vyššie.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitel, orgániky, bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény poškodenia – ako spomínané vyššie. Silná podpora hormonálnej sústavy z tuku. Výborné.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitel, orgániky, bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény poškodenia – ako spomínané vyššie a o trochu v horšom stave voči tuku. Pudy sú pripravené riešiť všetko.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: v tuku produkujete 1 400 000 užitočných látok. Máte dvojnásobné modifikácie tukových útvarov, čo je výborné. Nosením pásu okolo tela ste zvýšili natekanie látok z tuku do organizmu na 60%, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika pudov: pud teritoriálny preniká skoro všade a lepšie v noci. Pud rozmnožovací postupne zapĺňa telo. Pud teritoriálny voči mikroorganizmom sa postupne aktivizuje. Pud bunkový modifikoval už časť buniek v lymfatickom riečišti a spevňuje oblasť chromozómov, orgánikov, jadier a blán, čo je výborné.

Geriatrická liečba podľa pudov: vytvoriť z kusov magnetov mandalu. Magnety poukladáte do kruhu a do stredu dáte štyri kusy. Magnetická mandala má veľkosť kávového tanierika. Neustále každý deň na moment prikladať na holé telo počas troch mesiacov. Realizujte vytrvalo.

Kúpte si tabletky Pantenolu, rozdrvte alebo rozpustite a jemne natierajte celé telo a hlavne oblasť žalúdka a čriev. Odskúšať reakciu kože. Osprchovať. 10 krát zrealizovať po dobu 3 mesiacov.

Do plátenného vrecka dáte aspoň 15 kusov limetiek a prikladať na telo každý deň po dobu 3 mesiacov.

1 tabletku Pantenolu zošúchať na jednej strane, potom dať na telo pod leukoplast najlepšie oblasť stehien. Vyskúšať reakciu kože. Nosiť 20 dní s prestávkami počas 3 mesiacov.

Do vrecka nasypať nasekaný pagaštan konský aj so šupami, do toho pantenolové tabletky a prikladať vrecko na telo každý deň po dobu 3 mesiacov.

Pridaj komentár