Už som vám vypracoval základný profil zdravia, profil na úrovni buniek, biochemický profil (B 95) a teraz to bude profil mikrobiologický. Čaká nás ešte profil psychický a EEG veštecký profil, ako pracujú neurónové centrá. Mikrobiologický profil hovorí o mikroorganizmoch, ktoré telu viac škodia, ako pomáhajú.

Mikrobiologický profil reakcie cez kožu: koža by reagovala na klasické roztoče normálne. Neštandardné roztoče by prenikli hlbšie do kožného systému. Bežné mikroorganizmy vie udržať na uzde. Potrebné mikroorganizmy do tela cez kožu zle púšťa. Voči nebezpečným mikroorganizmom vytvára efektívnu ochranu. Bežné vírusy nepreniknú cez kožu. Extrémne divoké do systému preniknú.

Mikrobiologický profil reakcie cez ústnu dutinu, nosné mandle, krčné mandle, lymfatickú mriežku na krku: nosné mandle majú slabú účinnosť. Sliny v ústach extrémne silná účinnosť, no rozlišujú sa vhodné mikroorganizmy pre trávenie. Mandle slabá reakcia, ale lymfatická mriežka v hrtane to zariadi poriadne. Cez ústnu dutinu neprejdú ani vírusy. Skôr cez nosné mandle, ale lymfatická mriežka to zlikviduje. Mandle skôr zachytia chrípkové a angínové mikroorganizmy. Sú dôsledné. Oči, uši – dobrá blokácia voči mikroorganizmom.

Mikrobiologický profil reakcie počas poranenia kože: neskoré reakcie pri poraneniach voči prienikom do vnútra organizmu. Treba dávať pozor.

Mikrobiologický profil reakcie cez pohlavné orgány: pohlavná žliazka pracuje slabo. Možnosť prenikania mikroorganizmov cez pohlavné orgány do vnútra tela. Odporúčam iba chránený pohlavný styk. Pohlavné chorobné mikroorganizmy razantný prienik do tela. Mikroflóra v tejto oblasti je dobrá. Neskoršie organizmus zaútočí a stav uprace.

Mikrobiologický profil reakcie cez hrubé črevo: cez stenu hrubého čreva môžu slabo prenikať mikroorganizmy do tela, ale systém ochrany reaguje ešte dostatočne. No prienik tu je. Skladba mikroorganizmov nie je dobrá. Spôsobuje to poškodzovanie buniek hrubého čreva. Vhodne vymeniť.

Mikrobiologický profil reakcie cez tenké črevo: nemáte tu optimálnu skladbu mikroorganizmov, zlé spracovanie a natrávenie potrebných látok. Slabý prísun toho, čo telo potrebuje. Vhodne zameniť. Pripomína to pivnicu so zemiakmi a malo by to mať pocit lesnej lúky.

Mikrobiologický profil reakcie cez žalúdok: veľmi dobré mikroorganizmy pre spracovanie a prípravu potravín. Všetko v poriadku.

Mikrobiologický profil reakcie cez iné oblasti tela: pľúca, pečeň, slezina, pankreas, svaly, tuk, kosti v poriadku. Obličky skôr pripomínajú starobinec, srdce pripomína mäso požierané mikróbami. Treba riešiť.

Mikrobiologický profil reakcie cez krvné riečište, lymfatický mok, mozgovo -miešny mok: všetko v poriadku, ako má byť, ale iba v cievach. V žilách to pripomína pleseň a nevetrané priestory. Lymfatický mok pripomína nádobu po umytí húb. Treba riešiť. Mozgovo-miešny mok pripomína niekoľkodňové hrnce odložené na umývanie.

Mikrobiologický profil vírusy: v organizme na úrovni buniek vhodné vírusy. Najhoršie je na tom oblasť srdca. Vírusy blokujú činnosť nervových zakončení v srdci. A treba to riešiť.

Mikrobiologická ochrana na úrovni buniek: celkovo je veľmi dobrá všade okrem kostných buniek, ktoré napádajú mikroorganizmy a drobia z nich vápnik.

Mikrobiologický profil pamäť a reakcia: je v poriadku, dobre rozoznáva mikroorganizmy a aj vírusy. Lymfatické uzliny a mriežka nepracujú všade rovnako, sú oblasti, kde sa nevedia dostať.

Mikrobiologický profil biele krvinky: biele krvinky majú poškodené orgániky. Čiastočne poškodenie chromozómov. Na úrovni génov ako keby nepoznali niektoré oblasti tela.

Mikrobiologický profil reakcie voči nádorovým bunkám: keby v tele vznikla rýchla forma rakoviny, tak by biele krvinky reagovali veľmi razantne. Detská žľaza a biele krvinky udržujú telo v štandardných bunkách, čo je pozitívna správa.

Mikrobiologický profil teritoriálneho pudu: tento pud nie je spokojný s vašou mikroflórou a chce ju postupne vymeniť. Opraviť biele krvinky, lymfatické bunky, osobitne sa im venovať. Mikroorganizmy skôr škodia telu ako pomáhajú. Chýbajú mikroorganizmy z čistej lesnej a lúčnej prírody. Tak isto mu chýbajú vírusy z vodných rastlín.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem za vypracovanie mikrob. profilu. Ten samozrejme potvrdzuje predchadzajuce zistenia a verne opisuje skutocny stav. Tesim sa na dalsie kroky.

Pridaj komentár