Od mája, kedy ste mi robili posledný profil, sa udialo veľa vecí, a GP som robil na začiatku pravidelne týždenne, potom po dovolenke trošku menej pravidelne. Asi potrebujem ďalšiu motiváciu do toho… Ďakujem Vám dopredu za profil.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako ste na tom, čo sa týka zdravia (predošlý profil A 990). Treba povedať, že si vediete celkom dobre a vyvolávate silné úsilie a nasadenie, aby ste sa udržali v super zdravotnom stave. Môžeme riešiť úroveň génov a tu bude čo riešiť. Máte zbierku génov na devastáciu chemických pochodov v tele. Pudy to chcú našťastie riešiť. Tak keď je záujem, môžeme sa do toho pustiť.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitel, orgániky, jadrá a chromozómy sú v poriadku. Gény na úplné rozloženie a biochemický chaos v tele.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitel, orgániky, jadrá a chromozómy sú v poriadku. Gén na devastáciu biochémie v tele. Riziko nekontrolovateľných chemických pochodov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitel, orgániky, jadrá a chromozómy sú v poriadku. Gén na devastáciu voči biochémii a voči celému systému trávenia.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: všetko ako u pankreasu a dva devastačné gény.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: všetko akou u pankreasu a dva devastačné gény.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: všetko akou u pankreasu, ale tri devastačné gény smerom do biochemických pochodov v tele.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: všetko akou u pankreasu a štyri devastačné gény do oblasti biochémie celého tela, ale aj jednotlivých orgánov. Rizikový faktor.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: všetko akou u pankreasu, ale plno ďalších génov na devastáciu biochémie na všetkých úrovniach. Pudy to chcú riešiť.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem Vám za vypracovanie nového profilu. Samozrejme sa mi môj zdravotný stav vôbec nepáči, ale aspoň moje pudy to chcú riešiť. Takisto aj ja to chcem riešiť…… Prosím Vás teda o návrh postupu liečenia. Dúfam, že po absolvovaní toho postupu už nebudem musieť bojovať každý deň sám so sebou, alebo aspoň nie tak silno…… Ďakujem.

Liečba podľa pudov: zobrať sušený chlieb rôzne druhy, aj rožky, pagáče, staré sušienky a všetko rozdrviť. Dať do plátenného vrecka a každý večer prikladať na telo počas 2 mesiacov. Postupne posúvať po celom tele. Do vrecka čo najväčšiu pestrosť aspoň 50 rôznych položiek aj knekebroty a pod. To je všetko.

Pridaj komentár