Máte migrenózne stavy spojené s bolesťami hlavy a tela? Je tu jeden z terapeutických návodov, ako tento stav zmierniť a postupne ovládnuť.
1. Predstavte si v hlave mozoček, ktorý je v zadnej časti hlavy.
2. Sadnite si na stoličku a koncentrujte sa asi dva metre za svoju hlavu. Tak sa lepšie skoncentrujete do mozočku v zadnej časti hlavy.
3. Keď sa vám sem podarí skoncentrovať, tak aj s predstavou mozočku.
4. Zároveň si uvedomujte, že v mozočku máte zaseknutý jeden sexuálny obrázok a tento sa nevie pohnúť a zmeniť na iný sexuálny obrázok.
5. Neustále sa koncentrujete do mozočka v zadnej časti mozgu a vytvárajte tu viac sexuálnych obrázkov.
6. Môžete si pred seba dať viacero sexuálnych obrázkov a priamo v mozočku si predstavujte naraz viacero sexuálnych predstáv. Najprv jeden obrázok, potom druhý obrázok a potom ďalšie obrázky.
7. Keď tam udržíte naraz v mozočku viacero sexuálnych obrázkov, tak si každý prestavujte v pohybe.
8. Pohybové sex obrázky si nájdete na erotických stránkach ako propagačné klipy. Všetko si predstavujte priamo v mozočku.
9. Iná možnosť pri migréne je pozerať erotické videokazety a to výhradne v podobe pohybu a zároveň si všetko predstavovať v mozočku, prípadne dva metre za hlavou.
10. Pohybujúce sexuálne obrazy a pocity vizualizujete v mozočku dovtedy, kým migréna nepovolí. Treba byť trpezliví.
11. Keď myslíte na sex, nemyslite na migrénu. Migréna je vytvorená blokovaním sexuálnych obrazov a fantázie. Sex najlepšie odstráni migrénu.
12.Pokial migrénu nezvládate takýmto systémom, tak môžete použiť aj iný postup. Tento druhý postup sa uplatňuje hlavne vtedy, keď ste migrénu zachytili neskoršie a už beží naplno. Intuitívne vyhľadajte body na koži a začnite ich masírovať tlakom niektorého prsta. Keď neviete, kde by ste našli tento bod, tak postupne masírujte týmto štýlom viaceré miesta, až kým nájdete bod, ktorý migrénu zastaví.
13. Iný možný postup je skoncentrovať sa do oblasti migrenóznej bolesti s predstavou krvných vlásočníc, nervových zakončení a lymfatických vlásočníc. Zároveň si predstavujete, ako bioenergia z miesta bolesti odteká do týchto systémov v mieste bolesti.
14. Začiatočnými neúspechmi sa nedajte odradiť a cvičte pravidelne, až kým sa vo vašej mysli nevytvorí automatický mechanizmus likvidácie migrenózneho stavu.
15. Keď chcete migrenózne stavy zlikvidovať úplne, tak si na migrénu spomeňte a v oslabenej forme na nej trénujte.
16. Pokiaľ migrenózny volt putuje po tele, tak sa ho naučte všade prenasledovať a stále ho likvidovať.
17. Neodporúčam sa koncentrovať na miesto migrenózneho voltu iba tak a pasívne ho sledovať.
18. Trochu iná technika umožňuje koncentráciu na miesto migrenóznej bolesti s tým, že stav migrény neustále stupňujete, až kým nezmizne.
19. Ja osobne si viem migrenózne volty vedome vyvolať, a tak isto ich viem zlikvidovať. To, čo tu píšem, vyskúšali úspešne už viacerí, ktorí trpeli migrenóznymi voltami.
20. Všetky nejasnosti môžete bez obáv konzultovať.

Pridaj komentár