Požiadali ste ma, aby som sa vešteckou technikou automatickej kresby pozrel a preskúmal postoje vášho podvedomia voči celkovému náboženskému odkazu. Pod podvedomím sa tu rozumejú neurónové oblasti tela a ich podvedomá aktivita.

Čo sa týka kresťanského náboženského odkazu, tak tu sú vaše podvedomé postoje správne. Náboženstvo, Boží odkaz nespájate so skutkami ľudí. Váš postoj pôsobí blahodarne na fyzické a psychické zdravie. Blížite sa do Božieho sveta, pri ktorom sa vám môžu zjaviť naraz všetky kresťanské obrazy a symboly. Chce to kontemplačnú prax opísanú v sekcii Cesta k Bohu. Ďalší postup vedie cez modlenie sa ku kresťanským obrazom.

Podvedomé postoje k hinduistickému odkazu sú nesprávne. Pôsobia negatívne hlavne na zdravotný stav. Vaše podvedomie trhá hinduistické sväté obrázky a chce ich zmeniť na kresťanské, čo nie je dobré. Každý náboženský odkaz si treba ctiť a je úplne jedno, kto ho vytvoril, hoci by to bol aj zločinec. Božie treba oddeliť od vašich túžob a ľudských skutkov. Náprava nastane, keď vo svojej mysli očistíte hinduistické obrazy od nánosov kresťanských obrazov. Mentálne si predstavujte, ako pracuje reštaurátor obrazov.

Čo sa týka pravoslávneho náboženského odkazu, aj tu sú zatiaľ vaše postoje v podvedomí negatívne. Nepriaznivo pôsobia na psychický stav a tento vplyv je silný. Zase chcete vo svojom podvedomí zmeniť pravoslávne obrazy na kresťanské. Náprava spočíva v zabránení týchto pochodov v podvedomí. Obnovte vo svojej mysli pravoslávne obrazy a nemeňte ich za kresťanské. Boh je len jeden, ale jeho synov v podobe náboženstiev je mnoho.

Postoje k budhizmu pôsobia negatívne na zdravotný aj psychický stav. Viac negatívne pôsobia na psychický stav. Vaše podvedomie odmieta uctiť si budhistické obrazy a symboly. Dáva ich nabok a Boha vidí iba v kresťanských symboloch. Boh je všade, aj v budhistických obrazoch. Nezáujem vášho podvedomia je zrejmý. Skúste to napraviť.

Postoj k islamskému náboženskému odkazu pôsobí negatívne hlavne na zdravotný stav. Vaše podvedomie ničí všetko, čo je islamské. Skúste svoje podvedomie zastaviť a natlačiť mu skutočnosť, že aj v islamských obrazoch, symboloch a celom odkaze sídli Boh. A znovu opakujem, že Boží odkaz je pre veriaceho nedotknuteľný. Boh je všade a musí byť aj v islamskom svete.

Obrázok č.1 vyjadruje súčasný stav, obrázok č.2 vyjadruje úroveň, ktorú môžete dosiahnuť nápravou postojov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.