Mám záujem zúčastňovať sa meditácií cez Skype.

Skôr, ako sa budete zúčastňovať meditácií, posúdim veštecky váš zdravotný a psychický stav. Všetko je v norme ako sa patrí na ezoterika dnešnej doby. Cítiť, že sám na sebe intenzívne pracujete a chcete žiť ezotericky. Rád vám pomôžem, alebo spoločne si na duchovnej ceste pomôžeme.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela ako u ľudí so štandardnou psychikou.

Povaha
Vidieť, že si aktívne meditujete a už teraz ste usadený v 6. neurónových oblastiach tela a postupujete do vnútra chromozómov. Teda z týchto oblastí viete psychicky operovať a máte otvorenú cestu k všestrannej ezoterike.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: prešla meditáciami a je nastavená na štandardné prejavy. Povrchová vzrušivosť: na seba a ženy. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: ezoterika. Silná motivácia robiť ezoteriku.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali čierne a sivé anjelské sféry a cítiť, že túto oblasti ste s meditačne upratali. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Zase cítiť meditačné zásahy a vloženie ezoteriky do týchto obalov.

Chromozómová história
Vaše chromozómy sa stali ľudskými v Južnej Amerike v časti blízkej Antarktíde. Veštecky odhadujem, že tu je niekde kolíska vzniku ľudských chromozómov. Odtiaľto putovali cez Južnú a Severnú Ameriku, Grónsko, Anglicko do Európy. Vaše chromozómy charakterizuje hlboká duchovnosť založená na obradoch okolo meteoritov a to gigantických.

Génové reťazce
Sú veľmi od seba vzdialené a duchovný život je nutnosťou. Ináč vás rozdrví nešťastný osud.

Embryonálny vývoj
Nebol celkom v poriadku, vo vás sú záznamy z magnetických polí, ktoré sú premostené s meditáciami a životom okolo meteoritov. Tieto záznamy sú mimoriadne silné a nedovolili nastolenie ľudskej psychiky.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Celkovo bola vaša duchovnosť realizovaná v spánkovej rovine a dostáva sa z tejto roviny do tela a denného vedomia. Vaše vnútro chce ezoteriku a duchovnosť.

Hviezdy, šťastný osud
Už ste ho vlastne nastúpili. Máte vo svojom rode osoby, ktoré robili hlboké meditácie na oblasť meteoritov. A to je jedinečná psychika, ktorá chce viac ako iba bežný ľudský život na planéte Zem.

Pridaj komentár