A 261 – Manželský konflikt – 2004-11-25 09:40:22


Manžel tvrdí, že som žiarlivá, ono to tak aj vyzerá, ale pravda je taká, že síce som trochu žiarlivá, ale privádza ma do zúfalstva ked nedodrží slovo, napr. keď nedvíha telef., ked nepríde domov vtedy ako povedal, keď mi neodpovedá na moje otázky, keď sa rozprávame jeho rekcie sú tipu: myknutie plecom, alebo ja neviem, to je tvoja vec, mne je to jedno, na domácnosť som sama, pomáha mi minimálne, ked mu poviem aby niečo urobil povie mi „to ty, ty to vieš lepšie“. Už si s tým neviem poradiť, zato sa obraciam na vašu stránku. Momentálne sme pohádaní, a je mu jedno či odídem od neho alebo nie, tvrdí, že je to moj problém. Chcem tak veľa, aby si ma trochu viac všímal, a bojoval o mňa. Ja viem, zapríčiniť som to mohla aj ja mojou prílišnou presnosťou a neustálym vyžadovaním. Nepočujem od neho žiadne teplé slová.

Saša Pueblo – Manželský konflikt – 2004-11-25 09:41:19


 

Vo vašom prípade nemožno hovoriť o vzťahu, ktorý je založený na láske a zamilovanosti. Tú sa nesnažíte medzi sebou udržiavať. Je to vzťah budovaný na určitých dohodách a pravidlách žitia vedľa seba. Partner má sklony občas ísť do pozície deštrukcie. Ale s tým ste si vždy vedeli poradiť. Nechajte partnera v kľude a pohode a jeho to prejde. Pokúste sa zaujímať o svoj vzťah neustále, aby nemal stavy deštrukcie. Skúste zachytiť zmeny v správaní partnera skôr.

Zdravotný stav on
Mal by sa zaujímať o zdravotný stav svojho žalúdka, má tu problémy.
Zdravotný stav ona
Bolo by vhodné preliečiť lymfatický systém, začínajúce disharmónie.

Psychický stav on
Aurický obal je slabo mimo tela, čo naznačuje na rozladenosť psychiky, arogancia a drzačenie.

Povaha on
Je hysterická povaha usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa musí kontrolovať, aby niekomu neublížila.
Povaha ona
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v oblasti nervov temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má svoj kľud a nie je rada, keď ju z tejto harmónie niekto vyrušuje.

Sexuálne centrum on
Je silne usadené v hlave, čo charakterizuje silnú mužskú povahu. Charakterizuje to obrázok nazúrenej osoby, ktorá zlosť otočila na seba a dusí ju v sebe.
Sexuálne centrum ona
Je usadené tiež v hlave a naznačuje na určité ambície, ciele, chuť niečo dosiahnuť. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorú nezaujíma partnerov názor. Keď majú obidvaja partneri centrum v hlave, vyvoláva to konflikt, kto bude riadiť a kto bude podriadený. Partner zjavne ustúpil a vy si robíte, čo chcete bez toho, aby ste sa dohodli. Partner sa vyhýba konfliktom.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: je vo vzduchoprázdne. Povrchová vzrušivosť: odpor a nechuť. Pohlavná vzrušivosť: na ženské telo. Nezáujem, zotrvačnosť. Citová vzrušivosť: byť sám.
Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba a sexuálne predstavy. Citová vzrušivosť: na partnera. Celkovo nevhodné podvedomie na vytvorenie hlbšieho vzťahu. Možné spolužitie.

Aký je človek on
Aurický obal je plný ostňov a je silne ladený k deštrukcii, ktorú však dokáže v sebe dusiť. Ovláda ju.
Aký je človek ona
Ste pozitívny človek, ktorý si vytvára citové vzťahy k iným osobám.

Vzájomný vzťah
Býva harmonický a zo strany partnera občas deštruktívny. V žiadnom prípade nie je narušený. No nemožno ani zo strany partnera ani z vašej strany hovoriť o láske a hlbokom citovom vzťahu. Bude to neustále o spolužití.

Saša Pueblo

 

Pridaj komentár