Požiadali ste ma, aby som automatickou kresbou nahliadol do vašej osobnej cesty k Bohu. Rád by som vám zvestoval lepšie správy o vašom napredovaní v rôznych náboženských systémoch. Celkovo váš vzťah k osobnej ceste k Bohu je negatívny, tiež váš vzťah k náboženstvu. Dalo by sa povedať, že negativita u vás prerástla a bude prerastať aj do zdravotných problémov. Prečo je to tak?

Ku kresťanskému náboženstvu sa správate sebecky a všetkých od náboženstva a náboženských knižiek odháňate. Chcete si Boha privlastniť a druhých nenávidíte za to, že chcú to isté. Skúste zmeniť svoj postoj a pokúste sa veriacim okolo seba pomáhať. Napríklad im rozdávajte náboženské knižky a časopisy. Skúste mať z toho radosť. Cesta k Bohu sa vám otvorí a bude to mať vplyv aj na vaše fyzické zdravie.

Čo sa týka hinduistickej cesty k Bohu, tak tu platí to isté ako v kresťanskej ceste. Sebectvo, nechuť, nenávisť voči ostatným, ktorí by náhodou mohli byť lepší ako vy sama v láske k Bohu. Keď chcete nastúpiť na náboženskú cestu, tak je potrebné, aby ste sa tešili z lásky k Bohu aj u ostatných a dopriali a žičili im lásku k Bohu.

Islamskú ceste k Bohu máte uzatvorenú. Islam neznášate a najradšej by ste ich knižky a náboženstvo zničili. Vaše podvedomie by ich všetkých vyzabíjalo. Môžete neznášať ľudí, ktorí iným ubližujú, ale nikdy nie ich náboženstvo. To treba oddeliť. Kúpte si korán a naučte sa ho mať rada. Islam je krásne a nádherné náboženstvo. Iba ľudia ho zle pochopili.

Na budhistickej ceste k Bohu trpíte silným sebectvom a túžbou, aby ste iba vy boli priam samotným zlatým Budhom. Veľa fantázie a sebectva. Predstavujte si a želajte, aby sa všetci okrem vás stali zlatými Budhami. Vtedy sa vám táto cesta otvorí.

V pravoslávnej ceste k Bohu máte cestu zavretú preto, že si znovu chcete nechať všetko pre seba a iných zbaviť možnosti duchovnej cesty. Keď chcete obnoviť túto cestu, tak umiestnite v prírode obrázky Bohorodičky a tešte sa spolu s prírodou jej silnému vplyvu.

Obrázok č. 1 vyjadruje súčasnú úroveň, obrázok č.2 možnú dosiahnuteľnú úroveň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.