Neviem, či má pre mňa zmysel zotrvávať v partnerskom zväzku, keď mi toto partnerstvo prináša viac bolesti ako radosti a najmä teraz, keď som zistila, že manžel pokračuje vo vzťahu, ktorý, ako tvrdil, ukončil.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš problematický vzťah s partnerom. Bohužiaľ, partner má takú psychiku, ktorá si vynucuje neveru. Je to možné zaradiť do oblasti problémovej sexuality. Mali by ste sa viac zaujímať o svoj vnútorný svet a dať sa do poriadku.

Zdravotný stav on
Mal by sa viac zaujímať o imunitu voči neštandardným bunkám. Je dlhodobo znížená. Za najhoršie miesto v tele bola označená detská žľaza, ktorá má podiel na imunitnej reakcii.

Zdravotný stav ona
U vás pociťujem slabú činnosť hormonálnych žliaz, nízku tvorbu bioenergie, spomalenú údržbu a opravy v tele. Značná toxicita v tele. Virguľa neobkreslila obličky, pečeň, žalúdok a ďalšie orgány. V tele množstvo baktérií. Najhorším miestom v tele bol označený žalúdok, pankreas, dvanástnik. Baktérie a slabá činnosť tráviacich orgánov. Mali by ste ich preliečiť.

Psychický stav on
Aurický obal je dlhodobo pevne ukotvený okolo fyzického tela. Psychický stav je stabilizovaný.

Psychický stav ona
Aurický obal je vzdialený od fyzického tela a mali by ste zvážiť návštevu terapeuta.

Povaha ona
Bežní ľudia sú usadení v strednom mozgu. Vy ste usadená v rovine ganglií. To sú drobné neurónové telieska okolo orgánov. Ide o najstaršiu vrstvu psychiky. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa neriadi svojím vnútorným svetom, ktorý jej chce poradiť. Začnite meditovať a naučte sa počúvať svoje vnútro. To hovorí jasne začať sa o seba starať a nájsť nové známosti.

Povaha on
Je usadený v šedej kôre veľkého mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa vláči za každou sukňou a nedokáže tomu odolať. Jednoducho je to posadnutosť. Vie o tom, ale nevie si pomôcť. Musel by mu s tým pomôcť sexuológ.

Aký je človek ona
Okolo vašej postavy sa objavuje okrúhla aura. Naznačuje na to, že ste pozitívna osoba a zmýšľate pozitívne.

Aký je človek on
Tiež pozitívne zmýšľajúci človek. No nevera je chorobný stav jeho duše. Je to volanie zvieracej divočiny. Keď vidí ženu, tak sa mu v psychike uľavuje a zo šedej kôry veľkého mozgu sa dostáva do brušného mozgu, ktorý je v stenách čriev. Vtedy dokáže relaxovať a oddychovať.

Sexuálne podvedomie on
Skúmam najhlbšie city. Celková vzrušivosť: na množstvo žien a vždy nová žena. Povrchová vzrušivosť: dotýkať sa žien a túžba po novom ženskom tele. Pohlavná vzrušivosť: sa dosahuje lepšia práve pri novej žene. Teda sexualita je viazaná na prvý sexuálny ošiaľ. Potom sexualita opadáva. Citová vzrušivosť: pokiaľ má pri sebe ženu, tak skôr iba ako matku.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam najhlbšie city vytvorené v detstve, ktoré sa môžu počas života meniť.
Celková vzrušivosť: je nejasná. Povrchová a pohlavná vzrušivosť: je nejasná a strach. Citová vzrušivosť: samota.
Celkovo máte obidvaja problematické sexuálne podvedomie na to, aby ste vytvorili harmonickú dvojicu.

Láska
Okolo vás je srdiečko, je tu určitý cit lásky. No vy chcete vycúvať. Skôr je tu cítiť cesta do duchovného sveta a k meditácii.

Akú má predstavu o vzťahu on
Zamilovanosť do seba a dočasná do druhých žien. To má v sebe aj to realizuje.

Akú má predstavu o vzťahu ona
Máte predstavu o vzťahu plnom lásky a porozumenia. Manžel nechce rovnoprávny vzťah s vami. Chce romantiku vždy s inou ženou. Chce sa chovať ako veľké decko. Kamarát s inými ženami. Chce, aby ste žili ako on. Teda nezávisle a mali svojich milencov. Z vašej strany žiarlivosť. Je zbytočná. Striedanie žien je jeho psychická porucha. Manžel chce symbiózu na svoj spôsob.

Pridaj komentár