Chcela by som vás požiadať o pomoc. Mám zdurené lymfatické uzliny.

Veštecky som preskúmal, čo sa deje vo vašom organizme. Hľadal som príčinu ochorenia. Síce vám opuchajú lymfatické uzliny, ale hlavnou príčinou je chorobný stav nervovej sústavy. Treba prednostne liečiť celý nervový systém, potom ostatné.

Diagnostika Silva objekty: drobné geometrické útvary sa objavujú na hormonálnych žľazách. Trvalé poškodenie buniek v týchto oblastiach.

Diagnostika reiki energie: vlastné energie sú stabilné a dlhodobo v poriadku. Magmatické energie natekajú do tela zhora, čo je v poriadku. Sexuálne energie natekajú všade v poriadku. Výmena energie s okolím je v poriadku. Aurické energie okolo tela sú v poriadku. Celkovo dobrý energetický stav.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkreslilo všetky orgány okrem pľúc. V nich sú určité chorľavé plochy. Príčinou je silné energetické žiarenie z detskej žľazy pri hrudnej kosti. Dalo by sa to prirovnať k astmatickým stavom, ktoré poškodzujú pľúca.

Diagnostika silva aktivita: v organizme nebeží údržba ani oprava. Tento systém v tele sa zabáva a nič nerobí. Organizmus demoluje s ničí lymfatické uzliny. Kontrola organizmu nad všetkým je odstavená. Váš vplyv na zdravie je oslabený. Tvorba biochemických látok je narušená.

Diagnostika biochemická: biela hmota mozgová – chemická fabrika zatvorená, produkcia biochemických látok nedostatočná. Mala by tvoriť 50 litrov, tvorí odhadom asi 20 litrov. V pľúcach sa zle prijíma kyslík, veľké množstvo škodlivín. Podžalúdková žľaza – čierne územie, toxicita, chorobné stavy. Pečeň sa stala toxickou stokou, životu nebezpečné úložisko. Obličky sú pasívne a do organizmu sa valí toxicita. Hrubé črevo sa snaží dostať toxicitu z tela.

Diagnostika neurónov: neuróny veľkého mozgu vyvolávajú v organizme chaos, stredný mozog je takmer vypnutý. Mozoček odmieta pracovať. Miecha ničí, čo sa dá. Brušný mozog v hrubom čreve nemá čas riadiť organizmus. Ganglie sa snažia dostať toxicitu z tela von. Teda neurónové oblasti neriadia organizmus. Všade chaos.

Diagnostika astrálna: objavuje sa sivastá postavička s palicou. To astrálne znamená ničenie nervovej sústavy. Vnímam drobné zhrubnutia na nervstve a neurónoch. Všade čierne postavičky a ukladanie toxicity.

Diagnostika totemová: totemové zviera vytrháva celú nervovú sústavu a chce ju preliečovať.

Diagnostika najhoršieho miesta: čiernym bola označená nervová sústava.

Diagnostika bakteriálna: celkovo v poriadku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.