Vydavateľ: Synergie, Praha
Distribútor: Eugenika s.r.o., Bratislava

Keď sa začnete venovať práci s mandalovými kartami, tak by ste si mali uvedomiť, že obrázky, ktoré sú na jednotlivých kartách vplývajú priaznivo na šťastný osud toho, kto s nimi pracuje. Keď myslíte na druhú osobu a zároveň jej želáte šťastný osud, tak vybrané obrázky vytvárajú vhodné psychické pozadie k vytváraniu šťastných príležitostí. Keď sa uvediete do vešteckého stavu, tak na základe kariet môžete intuitívne odhadnúť, či čakajú danú osobu šťastné udalosti alebo nie a čo má robiť, aby šťastných náhod bolo v jej živote viac. Obrázok možno nosiť pri sebe ako amulet šťastia.

O vešteckých technikách bližšie Veštecká škola. Základný postup práce s kartami tohto druhu vyžaduje, aby ste si spomenuli na všetky šťastné chvíle vo vašom živote a hlavne na šťastné náhody, keď vám ľudia nezištne pomáhali a vy im. Karty v takomto stave zamiešate a náhodne si jednu vyberiete. Takúto kartu je najlepšie nosiť so sebou, alebo si ju dajte na dobre viditeľné miesto v miestnosti. Zároveň sa môžete intuíciou snažiť zistiť, o aké šťastné náhody pôjde. Pokiaľ chcete navodzovať šťastné náhody pre iných, musíte sa naladiť na dotyčnú osobu a predstaviť si, ako danej osobe obrázok mandaly posielate vzduchom do jej fyzickej hlavy. S mandalovými kartami môžete pracovať aj pred spaním so želaním šťastného osudu pre vás.

Takto robíte pri každej karte. Nie je rozumné očakávať, že takto nabíjaný šťastný osud začne hneď pôsobiť. Nechajte dozrieť čas, aby vami oživené a vašou bioenergiou nabité obrázky mohli pôsobiť. Trpezlivosť ruže prináša. Môžete ma požiadať o zaslanie kartovej mandaly s vešteckým opisom, v ktorej oblasti môžete očakávať šťastlivé náhody, prípadne môžete napísať, v ktorých oblastiach by ste šťastné náhody potrebovali a ja vám vyberiem vhodnú mandalovú kartu.

Pridaj komentár