A 212 – Mám veľký pocit krivdy – 2004-09-22 18:20:43


Snazim sa hladat v ludoch to dobre, snazim sa hladat svoju cestu v zivote, pomahat druhym, často však skor ublizim a velmi sa trapim, som skor introverka s velkym srdcom a laskou, častokrat mam velky pocit krivdy zo strany rodiny-možno som nespravodliva ale myslim, ze vnutorne im davam velku vinu.
Neverim si, som precitlivela, sebavedomie sa nachadza kdesi pod bodom mrazu a som zavisla na ostatnych, na mienke inych ludi….

Saša Pueblo – Mám veľký pocit krivdy – 2004-09-22 18:21:48


Nasledujúci veštecký profil naznačuje, že ste silne negatívna osoba, ktorej poslaním je vysporiadať sa s rodovou karmou. Prajem vám, aby ste našli vnútornú silu zmeniť svoj osud. Vopred sa ospravedlňujem, pokiaľ sa vás môj veštecký profil dotkol. Urobil som to pre vás preto, aby ste dostali šancu sa zmeniť. Držím palce pri osobnej zmene k niečomu prospešnému.

Zdravotný stav
Automatickou kresbou zisťujem čiernu čiaru cez prsníky. Odporúčam pravidelné lekárske kontroly. Užívať vhodnú antikoncepciu.

Psychický stav
Aurické telo je odpojené od fyzického tela, čo naznačuje na psychické problémy. Strach, neistota, uzatváranie sa do seba. Určitý typ sebectva a strachu, že vám to niekto zoberie a vy to už nedostanete späť.

Povaha
Ste psychopatická povaha bioenergeticky usadená v hrdle. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa raz chová ako malé dievčatko, inokedy ako ľahká žena. Prechádzate týmito dvomi stavmi. O povahách bližšie v Psyché škole na mojich stránkach. Celkovo sú psychopatické povahy neobľúbené a zo spoločnosti vytláčané. Tieto povahy znásilňujú svet, podľa nich musí byť všetko.

Sexualita povahy
Je typicky indická. Bioenergia sa otvára v prednej línii: čelo, brada, hruď, brucho a pohlavie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá núti vonkajší svet, aby sa správal podľa jej želaní. Ľudia to neznášajú.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave. Naznačuje na mužské prvky správania sa, túžba po kariére a úspechu. Menej deti, rodinný kozub. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá rada robí druhým zle. Nie zrovna ideálne sklony.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Hovoria o vašom poslaní v tomto živote. Bohužiaľ, je tu archetyp osoby, ktorá má deštruktívne sklony, ktoré sa vo vás naplno uplatňujú. Mali by ste sa naučiť ovládať svoje negatívne a deštruktívne pochody.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny stredného mozgu. Hovoria o schopnostiach a budúcnosti. Je tu silný vplyv planéty Pluto, ktorá vás vedie do problémov a nepríjemných životných skúšok.

Snová astrológia
Skúmam vplyv vášho snového sveta. V snoch zažívate hlboké náboženské zážitky a odpustenie vašich pozemských hriechov. Nebezpečný fenomén, ktorý vám nahovára, že vaše skutky budú odpustené.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov z vášho rodostromu na váš terajší život. Vo vašom rode bola žena, ktorá zneužívala svoj vplyv a ničila osudy iných. Karmické vplyvy na váš rod. Neustále konajte dobré skutky a žiadajte o odpustenie hriechov vášho rodu.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše najhlbšie podvedomie počas raného detstva. Celková vzrušivosť: robiť druhým zle. Povrchová vzrušivosť: nekomentujem. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Celkovo neschopnosť vytvoriť harmonické vzťahy s mužmi a s okolím vôbec.

Traumatické udalosti
Ste bohužiaľ tvorca traumatických udalostí pre iných. Skúste sa nad sebou zamyslieť.

Saša Pueblo

Pridaj komentár