A 211 – Karma, osud a zdravie – 2004-09-22 15:58:21


Mám veľký záujem zbaviť sa psoriázy, ktorá ma sprevádza už vyše 20 rokov. Ked som v strese, stav sa mi zhoršuje a prejavuje sa aj psoriatická artritída.

Saša Pueblo – Karma, osud a zdravie – 2004-09-22 15:59:05


Veštecký profil ženy, na ktorú pôsobí kliatba z minulosti. Žena z jej rodu bola počas druhej svetovej vojny uväznená v koncetračnom tábore. Bola nútená robiť nepekné veci, aj zabíjať spoluväzňov. Zároveň však mnohým aj pomohla. Pozitívne skutky prevažovali. No kliatby alebo emocionálne túžby zomierajúcich žien vytvorili nepriazeň osudu pre dotyčnú. Informačné pole mŕtveho dieťaťa a matky z koncentračného tábora poznamenalo osud diagnostikovanej osoby. Dotyčná sa od narodenia stala špiritistkou. Takéto osoby majú vlastne nešťastný osud a svoje okolie devastujú. Jediná možnosť je ovládnuť špiritizmus a tieto deštrukcie zo seba dostať preč.
VŠEOBECNE
Matky, ktorým zomrie dieťa, sa často nedokážu zmieriť s jeho smrťou. Dušu dieťaťa oživujú a privolávajú naspäť medzi živých. Tým si nenávratne ničia psychiku. Nerobte tak, nechajte duše mŕtvych odpočívať v pokoji.

Povaha
Ste hysterická povaha uložená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je ako časovaná bomba a nikto nevie, kedy vybuchne.
Zdravotný stav
Je celkovo dobrý, až na drobné problémy.
Psychický stav
Aurický obal je odpojený od fyzického tela a silne rotuje mimo dosah fyzického tela. To naznačuje na vážnejšie psychické problémy. Naznačuje to na to, že v okolí hľadáte niekoho, na koho môžete a potrebujete zaútočiť. Je to vaša forma návratu do reality. Vždy sa musíte na niekoho zamerať a to vám pomáha psychicky sa udržať nad vodou.
Sexualita povahy
Je klasicky európska, usadená v ústnej dutine. Charakterizuje ju obrázok ženy, ktorá sníva o kariére fotomodelky. No niečo jej to nedovoľuje a to je psoriáza. Nenaplnené túžby a ambície.
Sexuálne centrum
Je usadené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. charakterizuje to obrázok zlostného dievčatka, ktoré všetko ničí. Škrtí bábiky a všetko rozbíja kameňom.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku. Tu sú uložené informácie o vašom poslaní. Aj počas života sa to môže zmeniť. Bol tam obraz ženy, ktorá mohla robiť kariéru so svojím telom. Teraz je tam obraz ženy a mŕtveho dieťaťa, teda špiritistické sklony. Takéto osoby majú zvyčajne nešťastný osud a ničia svoje okolie.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre veľkého mozgu. Tie naznačujú na problémy, ktoré vás trápia. Vidím vás na cintoríne ako vkladáte dieťa do hrobu. Špiritistické sklony.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Tu sú naznačené schopnosti a možná budúcnosť. Pozmenená konštelácia a zase mŕtve dieťa. Špiritistické sklony. Toto dieťa, resp. mŕtve informačné pole vás neustále vedie k deštrukcii a ničeniu.
Snová astrológia
Skúmam vaše snové procesy. V snoch neustále utekáte pred mužmi. Sny sú dramatické, krvavé a mimoriadne agresívne. Zápasíte tu aj s náboženstvom. Utiekate sa k mŕtvemu dieťaťu.
Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší život. Za druhej svetovej vojny osoba, ktorá pôsobila v koncentračnom tábore. Pomáhala ostatným, no aby si zachránila život, musela robiť aj ohavnosti. Bola to žena. Nenávisť a kliatby na celý rod. Zdedený špiritizmus.
Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše najhblšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: ničiť a demolovať. Povrchová vzrušivosť: na deti. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: na božie dieťa. Prosby o láskavosť. Takéto sexuálne podvedomie nedovoľuje vytvoriť harmonické vzťahy a duplom nie s mužmi.
Traumatické udalosti
Nenachádzam žiadne, skôr vy ste objektom pre traumatické udalosti pre iné osoby z dôvodu rodinnej kliatby na ženu z koncentračného tábora.
Duchovná úroveň
Je vysoká, morálka a etika vám veľa hovoria. Rodová kliatba vás zasahuje neprávom, ako zasahovala ženu z vášho rodu.
Joga osud
Ovládnutie špiritizmu a zvrátenie kliatby zo strany tých, ktorí si mysleli, že robíte zle a v skutočnosti pomáhate.

Saša Pueblo

Pridaj komentár