A 210 – Bude z chlapca dobrý muž? – 2004-09-22 15:38:15


Som zamilovaná do chlapca, s ktorým si plánujem spoločnú budúcnosť. Mohli by ste sa vyjadriť, či je pre mňa ten pravý?

Saša Pueblo – Bude z chlapca dobrý muž? – 2004-09-22 15:39:19


Prípad mladej ženy, ktorá je nedočkavá po láske s krásnym mladíkom. Jej nedočkavosť a príliš veľa fantázie o partnerovi jej môže priniesť životné sklamanie. Nie všetko, čo má krásny obal, je aj zvnútra zdravé. Dotyčná by mala trochu vytriezvieť zo snov o svojom gavalierovi, trochu upustiť od romantiky a zliezť do reality. Šťastný osud vyžaduje iný typ muža. Mladá žena by si mala programovať, že stretne muža, s ktorým vydrží do staroby a svoj vzťah budú rozvíjať postupne. Prajem jej v tom veľa šťastia.

Zdravotný stav on
Automatická kresba ide cez zuby, čo naznačuje na problémovú oblasť s určitými rizikami do budúcna. Nemá v poriadku imunitný systém. Zosáva bioenergiu. Rizikový jedinec.
Zdravotný stav ona
Automatická kresba vytvára silné čiary cez kosti a kostnú dreň, čo naznačuje na zlú tvorbu kostnej hmoty. Nedostatok vápnika a iných stopových prvkov.
Psychický stav on
Je dobrý a stabilný, aurický obal je okolo fyzického tela.
Psychický stav ona
Je dobrý a stabilný.
Povaha on
Je hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok mládenca, ktorý berie všetko na ľahkú váhu. Nedostatok vážnosti.
Povaha ona
Je hystericko-schizofrenická povaha usadená v ústnej dutine a mozočku. Charakterizuje to obrázok klasickej ženskej a poriadne hanblivej s túžbou po dokonalej láske. Trochu reality by nezaškodilo.
Sexuálne centrum on
Je uložené v ústnej dutine. Naznačuje na určité prvky nezodpovednosti a detskosti. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý nemá záujem o trvalý vzťah a je silne prelietavý. Rizikový faktor.
Sexuálne centrum ona
Je uložené v oblasti ústnej dutiny a ide o detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá sníva o dokonalom vzťahu s krásavcom.
Sexuálne podvedomie on
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na krásne ženy. Povrchová vzrušivosť: na veľa žien. Pohlavná vzrušivosť: ako motýľ z kvetu na kvet. Lámač ženských sŕdc. Citová vzrušivosť: ničiť ženy, ponižovať a ísť ďalej.
Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na svoje fantázie. Povrchová vzrušivosť: na mníšsky habit a k bohu. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na zamilované romány.
Prítomnosť lásky
Dotyčný má stav lásky ako pascu na ženy. Dotyčná má schopnosť lásky, ale ten pravý sa ešte len objaví.

Saša Pueblo

Pridaj komentár