A 213 – Problémy s lymfatickými uzlinami – 2004-09-22 18:26:47


V minulosti som prekonala rakovinu lymfatických uzlín,pociťujem strach zo zivota, smrti, samoty, beznadej, pesimisticke myslienky.

Saša Pueblo – Problémy s lymfatickými uzlinami – 2004-09-22 18:28:51


 

Ste síce mimo nebezpečenstva aktívnej rakoviny, ale to neznamená, že váš imunitný systém funguje, ako sa patrí. Jednu bitku, a to nad rakovinou, ste vyhrali, teraz treba vyhrať aj nad poškodeným imunitným systémom. Túto etapu ste ešte nezvládli. Pokiaľ ste rozumná, nastúpite do boja o fungovanie imunitného systému. Verím, že sa pousilujete a dotiahnete svoje úsilie do úplného víťazného záveru. Držím vám palce.

Zdravotná diagnostika

Diagnostika Silva krúžky: keď sa na vás sústredím na diaľku, tak cítim všade čierne krúžky po celom tele, čo naznačuje na množstvo zdravotných problémov. Hovorí to o vašom lymfatickom systéme, ktorý je kompletne zničený liečbou. Teda v organizme vám chýba jedna imunitná zložka. To vyžaduje prispôsobiť všetko tomu, aby ste do seba nedostávali prebytok toxínov. Tiež praktizovať hladovky.
Diagnostika tarotovou kartou: madona s dieťaťom nekladie dieťa do vášho tela, ale zato sa okolo vás motá a naznačuje, že síce rakovinu nemáte, ale riziko zostalo blízko vás.
Diagnostika reiki bioenergiami: váš organizmus zosáva bioenergiu z okolia a takýto stav majú rizikové osoby. Teda bioenergeticky nie ste mimo nebezpečenstva, riziko nedobre fungujúceho imunitného systému tu stále je.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmieta nakresliť vaše hormonálne žľazy, slezinu, lymfatické uzliny, ale aj kostnú dreň. Tiež odmieta kresliť obličky. Tu všade sú zdravotné problémy. Kyvadlo kreslí drobné útvary z lymfatických uzlín.
Diagnostika toxicity: organizmus je silne toxikovaný aj kvôli zle fungujúcim obličkám. Toxicita je najviac usadená v lymfatických uzlinách a v kostnej dreni. Treba spustiť činnosť obličiek a netoxikovať organizmus klasickým jedlom. Vhodná je aj častá návšteva sauny, aby toxicita išla z tela von. Tiež treba obličky liečiť pitím čerstvých ovocných štiav, nie džúsov z obchodu.
Diagnostika údržby: v tele neprebieha oprava a údržba. Všetko je ošarpané a smutné, čierne a toxické.
Diagnostika automatickou kresbou: všade veľa čiernych čiar.
Diagnostika aurického vyžarovania: v organizme veľa čiernych krížikov.
Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera sa odmieta k vám priblížiť. Cíti nebezpečenstvo.

Saša Pueblo

Pridaj komentár