Ráno som vstal oddýchnutý a plný energie. Hneď som si nahral zvukovú nahrávku pre nočnú meditáciu. Potreboval som nahrať texty z rozprávok a do toho dostať zvuky škrabania po papieri. Bol som rád, že nahrávanie mám za sebou. Nahrávka má otvoriť nočné ľudské vedomie. Nočné meditácie, keď budem počúvať svoj vlastný hlas, sú dobrodružné. Neviem, ako to vypáli. Chcem si ešte navyše na telo pripevniť vibrujúci motorček kyslíkového prístroja z akvária. No uvidíme! Cez deň som vybavoval poštu na internete, pripravoval som diagnózy. Pripravil som si aj nový jedálniček na týždeň. Stravujem sa už dlhšiu dobu podľa toho, čo chýba mojim orgánom. Snažím sa s nimi spojiť a intuitívne sa pýtam, čo potrebujú jesť, piť, aké lieky potrebujú, aby boli zdravé, vitálne a dlhoveké. Každý orgán mi povie, čo chce jesť a piť. Niekedy to vyzerá dosť čudne a aj kombinácie sú nezvyčajné.
Pokračoval som v úvahách nad ľudskou anatómiou. Človek sa môže stále dozvedieť niečo nové. Tentoraz to bolo poznanie, že cukrovku možno dobre diagnostikovať podľa stavu slinných žliaz, ktoré sú uložené pri ušiach. Pri cukrovke bývajú nefunkčné.
Vo večerných hodinách pokračovalo ďalšie pravidelné meditačné stretnutie priateľov, ktorí sa venujú ezoterike. Tentokrát sme meditovali základné ľudské povahy. Učili sme sa prechádzať z ľudskej psychiky do zvieracej psychiky tým, že sme si vyvolávali silné záchvatové stavy a potom sme ich utišovali prechodom cez korene zubov do zvieracej psychiky. Vymieňali sme si informácie o nočných meditáciách. Nadšenie z tohto druhu meditácií opadlo a začala seriózna meditačná práca. Treba vydržať a dotiahnuť to do konca. Hovorili sme aj o stratégii v ezoterike, o ľudskom vedomí a zvieracom vedomí (korene zubov). Uvedomovali sme si nočné ľudské vedomie a nočné zvieracie vedomie. Vytyčovali sme 4 základné meditačné smery.

Pridaj komentár