V tomto príspevku zverejňujem ďalšie magické rituály šamanov všetkých kontinentov tak, ako sme to zistili a na spoločných meditáciách precvičili. Kľúčové slová: šaman, mágia, bylina, strom, kosť, huba, meteorit, kameň, skamenelina a zviera.

Naďalej pokračujem vo vyhľadávaní a skúmaní magického spôsobu myslenia našich predkov. Informácie o magickom spôsobe myslenia získavam z informačných polí mŕtvych šamanov na základe špiritistických schopností. Ďalej sa bioenergeticky napájam na miesto konania dotyčných rituálov a to hlavne bioenergeticky. Tak isto dokážem dianie v minulosti nabiť bioenergiou Reiki a túto udržať skoncentrovanú v danom rituáli. Pre túto oblasť ezoteriky sú potrebné špiritistické schopnosti, o ktorých píšem v Plazmatickej škole, ďalej schopnosti bioenergetické a cvičenia, o ktorých píšem v Reiki škole. Na dôvažok treba ovládať Magickú školu a Rituálnu školu. Výhodou takéhoto skúmania minulosti našich predkov je autentičnosť a schopnosť týmto rituálom aj porozumieť.

Začneme s magickými rituálmi, pri ktorých sa používali BYLINY. Zájdeme si do oblasti Himalájí. Šaman nám tu natrie telo žeň šenom a celé telo polepí šupinami. Po určitej chvíľke sa nám zablokujú potné žľazy a pri nás sa objaví niečo, čo cítime ako ducha zvieraťa. Je to zvláštny psychický stav, pri ktorom dokážeme s duchom zvieraťa vhodným spôsobom komunikovať. Zájdeme si k Vikingom, ktorí pred bojom pojedali surové mäso zvierat s rôznymi bylinkami a hubami a to im tiež blokovalo potné žľazy a vyvolávalo v psychike zvláštne stavy. Pri týchto stavoch pociťovali, ako ich do boja vedú duchovia ich uctievaných zvierat. Ide teda o stavy zvýšenej intuície.

Budeme pokračovať s rituálmi, pri ktorých sa používali SKAMENELINY. Zájdeme si do Indie. Ocitneme sa v obratnej miestnosti, kde je v strede miestnosti uložená veľká truhlica plná skamenelín rôzneho druhu. Dotyčné osoby majú spoločne pohlavný styk a získané spermie použijú na natieranie amonitov a ďalších skamenelín. Dotyční majú v svojej psychike pocit narodenia sa malého Budhu, ktorý je prítomný medzi dotyčnými osobami. Ďalší obrad je tak isto z Indie. Dotyčná osoba má na celom tele povešané rôzne druhy fosílií. Dotyčná osoba mnoho rokov rozjímala nad jednotlivými skamenelinami a má svoju myseľ a telo naplnené duchmi skamenelín zavesených na svojom tele. Dalo by sa povedať, že dotyčná osoba sa stala skamenelinou, respektíve v jej psychike ožilo božstvo skamenelín. Toto zo seba vyžaruje na iných ľudí.

Budeme pokračovať do oblasti rituálov na základe použitia STROMOV. Zájdeme si do Afriky. Do dutého stromu šaman dovlečie človeka a tohoto tu rituálne zabijú. Celý strom natrú šťavou z termitov. Všetko založia kamením. Medzi skaly dávajú ďalších rituálne zabitých ľudí a tak isto medzi skaly vkladajú zabitých hadov. Nakoniec všetko polejú horľavou látkou a zapália. Všetci príslušníci okolo tohto miesta tancujú a prijímajú do seba informačné polia alebo duše termitov. Sú schopní sa v živote chovať ako termity a špeciálne medzi sebou komunikovať.

Pokračujeme vybratými rituálmi realizovanými rôznymi ŠAMANMI. Zájdeme si k Dukunom na Sumatre. Ocitáme sa na cintoríne, kde si šaman a ďalší členovia klanu natierajú svoje telá hlinou z pohrebiska, zároveň zabíjajú geparda a jeho krvou si natierajú ruky a tvár. Vnútornosti geparda zahrabú po kúskoch na pohrebisku. Dotyční majú pocit prítomnosti svojich predkov a cítia ich podporu v rôznych psychických schopnostiach. Teraz si zájdeme do Austrálie do kmeňa Yaralde. Tak isto sa ocitáme na pohrebisku. Privádzajú sem živých zajatcov, ktorých zabíjajú a časti ich tiel zakopávajú na pohrebisku. Dosahujú tým prepojenie na informačné polia svojich mŕtvych predkov s cieľom lepšie využiť ich skúsenosti a poznatky. Zájdeme si ku Vasjuganskému šamanovi. Tento si rituálne natiera telo rôznymi bylinkami, ktoré blokujú činnosť potných žliaz a po tele si prilepuje chlpy uctievaného zvieraťa. Je schopný intenzívnejšie komunikovať s totemovým duchom uctievaného zvieraťa. Zájdeme si k Jakunským šamanom a ich rituálnemu spôsobu života. V strede uctievaných drevených objektov je múmia sediaceho šamana. Okolo múmie sa dejú neustále sexuálno- krvavé rituály, pri ktorých zabíjajú výhradne mužov a ženy potom rodia pre chrám deti, ktoré sa starajú o múmiu, ktorá je neustále umývaná krvou. Táto ritualistika im umožňuje neustále oživovať informačné pole mŕtveho šamana a každý člen klanu cíti prítomnosť mŕtveho šamana, ktorý je v chráme mumifikovaný.

Pôjdeme ďalej a zameriame sa na oblasť rituálov, pri ktorých sa používajú METEORITY. Ideme na Kaukaz, kde v objekte veže vytvorili z meteoritov niekoľkometrový stĺp. Keď tento vysielač a prijímač chceli použiť, museli rituálne zabiť zajatcov a ich krvou pofŕkať meteority a posekané časti ľudských tiel povkladať medzi meteority. Cez toto zariadenie a ich vhodne naladenú myseľ dokázali vnímať akékoľvek dianie na zemeguli. Ideme do hĺbky ruskej sibírskej oblasti. Z meteoritov tu nájdeme vytvorenú veľkú kruhovitú dlažbu. Celé to môže mať v priemere aj 10 metrov. Keď sa mala táto oblasť rituálne aktivizovať, tak bola treba znovu krv viacerých ľudí, ktorou sa celá plocha pofŕkala. Na účastníkov tohto rituálu toto všetko pôsobilo tak, že mohli vnímať príchod veľkých bielych bytostí, ktoré ich vzdelávali v zvláštnom chápaní sveta a života vôbec. Znovu sa vrátime na Kaukaz. Tu sa odohrával zvláštny manipulačný rituál, kde železitými meteoritmi v tvare dýky zabili niekoľko ľudí a tento zvláštny stav potom využíval dotyčný šaman na to, aby negatívne pôsobil na živú osobu.

Ďalej sa budeme venovať rituálom, pri ktorých sa používajú MINERÁLY. Zájdeme si do starovekého Grécka a pozrieme sa na mystériá. Postava holého muža, ktorý je ovešaný minerálmi. S dotyčným mužom majú viaceré ženy milostnú aktivitu. Na záver dotyčného muža zabijú, odseknú mu hlavu. Prítomní dosahujú zvláštny stav hlbokého preniknutia do vnútra psychiky a v zvláštnom stave dokážu písať rôzne znaky.

Zájdeme si k tureckým šamanom a nachádzame tu obrúsený minerálu do tvaru gule. Šaman zabíja kozu a odrezáva jej hlavu. Kvapkajúca krv z hlavy steká po mineráli. U šamana nastáva blok v potných žľazách a schopnosť komunikácie s duchmi z minerálu. Radia mu, ako lepšie využiť okolitú prírodu. Pôjdeme na Sibír. Nachádzame tu vytvorenú umelú kopu kamenia, pod ktorou je pochovaná osoba. Všetko sa aktivizuje krvou zvierat, ktorými sa na kamene v pyramíde kreslia rôzne značky. Medzi skaly sa vkladajú kusy zvieracieho mäsa. Prítomní získavajú väčší psychický kľud. Dokážu premýšľať a stávajú sa viac civilizovaní.

Ďalej sa budeme venovať mágii, pri ktorej sa používali KOSTI. Zájdeme si do starodávneho Egypta. Tu do tela otrokov dávajú drobné žraločie zuby prehistorického žraloka. Tieto u dotyčných otrokov obrastajú. Neskoršie sú vybraté a vkladané do stien chrámov. V psychike prítomných to vyvoláva pocit prítomnosti božstiev, ktoré majú ľudské telo, ale zvieracie hlavy. Zájdeme si do prehistorického Nepálu. Tu drtia a rozbíjajú zuby pravekého žraloka a potom ich sypú na rozžeravené uhlie. Prítomní môžu vnímať informačné polia mŕtveho žraloka ako ohnivé božstvo. Ideme do Indie k posvätnému miestu zvanému Muklinat. Tu zo zeme horí posvätný plameň. Dotyční do tohto plameňa vhadzujú rôzne skameneliny a prijímajú do svojej psychiky božstvá zo skamenelín. Dalo by sa povedať, že oživujú v sebe informačné polia mŕtvych fosílií. Božstvá z fosílií sa dajú vnímať ako ohnivé bytosti, vodné bytosti, zemité a vzdušné bytosti. Dialo sa tak ako zasväcovací rituál. Zájdeme si do Himalájí a tu nachádzame miestnosť, kde sa ukladajú kosti mŕtvych členov, ktorý uctievajú budhizmus. Sú tu aj kosti dinosaurov a brontosaurov. Postupne kosti narežú na 30 centimetrové kusy. Vnútro vyberú a dajú doň nadrtené ľudské kosti vyznavača budhizmu. Do vnútra zvyčajne prisypú meteority a minerály. Kosť z oboch strán zapečatia. V tejto miestnosti zvyčajne nechajú zahynúť hladom jedného živého člena. Postupne roznesú tieto schránky po celých Himalájách.

Teraz sa pozrieme na rituály robené za pomoci rôznych HÚB. Zájdeme si v spomienkach do Keltského Anglicka. Tu keltskí šamani varia rôzne jedovaté huby. S týmito hubami natrú obetné zvieratá a potom ich zabijú a zakopú na kultových cintorínoch. Dotyčný šaman môže určitú dobu výnimočne pôsobiť na psychiku členov klanu a sprostredkovávať im kontakt so svetom mŕtvych duší. Pozrieme sa na rituál s hubou zvanou dnes ako Hríb satan. Dotyčný alchymista dal hubu zožrať zvieraťu. Odobral mu krv a touto krvou si potrel pokožku hlavy. Získal mimoriadnu schopnosť porozumieť komplikovaným problémom a zložitým geometrickým tvarom.

Pridaj komentár