A 351 – Lymfatický systém, keratinóza – 2005-03-12 15:33:49


Od 10-tich rokov mám problémy kožného charakteru. Začala mi tvrdnúť koža na chodidlách , najprv iba päty a potom aj palec a časť nohy kde našľapujeme. Myslím, že sa tomu hovorí zvýšená keratinóza. Toto hrubnutie pokožky sa mi začalo robiť aj na rukách a začala mi taktiež praskať koža na prstoch pri nechtoch. Už len na okraj spomeniem že od 13-tich rokov trpím na štítnu žľazu a asi pred 3-mi rokmi mi zistili chronický zápal lymfatických uzlín. V poslednej dobe mám aj problémy s trávením a vyprázdňovaním. Skúste mi prosím poradiť čo by mi pomohlo. Ďakujem.

Saša Pueblo – Lymfatický systém, keratinóza – 2005-03-12 15:35:24


 

Pri vešteckom diagnostikovaní nachádzam poškodenie lymfatických uzlín v celom tele, čo sprevádza aj slabá aktivita bielej hmoty v mozgu. Bolo by vhodné, keby ste si zaviedli špeciálny režim stravovania a fungovania, napríklad vegetariánska strava a cvičenie vo fitnes. Osoby s týmto poškodením sa musia o svoj zdravotný stav starať preventívne a neustále.

Diagnostika Silva objekty: geometrické obrazce sa nachádzajú na všetkých lymfatických uzlinách.

Diagnostika reiki bioenergie: zlé bioenergetické pomery v celom organizme. Všetko, čo je v organizme, zosáva energiu. Treba tento stav napraviť.

Diagnostika kyvadlo: neobkresľuje jednotlivé časti mozgu a odmieta obkresľovať nervovú sústavu. V mozgu odmieta obkresľovať krvné riečište.

Diagnostika Silva údržba: v organizme neprebieha údržba ani opravy. Mám pocit, že je to vo vnútri ako na búranisku. Všade chaos a neporiadok.

Diagnostika automatickou kresbou: hrubé čierne čiary idú cez hlavu, pečeň a hrubé črevá. Ide o vážnejšie zdravotné problémy.

Diagnostika rezonančná: poukazuje na lymfatické uzliny v celom tele. Ide hlavne o oblasti podpazušia a kĺbových oblastí. Lymfatické uzliny sú z určitej časti stromčekovité a to naznačuje na to, že časť je nefunkčná. Treba si zaviesť špeciálne stravovacie návyky. Lymfatický systém môže plniť svoju funkciu iba čiastočne.

Diagnostika echolokačná: znovu vo všetkých oblastiach či už pečene, hrubých čriev sa vytvárajú choré a problémové lymfatické uzliny.

Diagnostika astrálna: zaviedla ma do mozgu. Celkovo je mozgová hmota oslabená a má určitú súvislosť s poškodenými uzlinami v tele.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk vytrháva lymfatické uzliny a odváža ich k lekárovi. Naznačuje to na zlý stav v tejto oblasti.

Diagnostika aurického vyžarovania: jednoznačne zosávate energiu iných z okolia. V oblasti lymfatických uzlín sa objavujú čierne kríže a vysoké zdravotné riziko.

Diagnostika najhoršieho miesta: pečeň.

Diagnostika imunitná: počet tarotových kariet madony s dieťaťom je v norme. Imunitný systém pracuje dobre.

Diagnostika bakteriálna: je v norme.

Diagnostika toxicity: v norme.

Saša Pueblo

 

A 351 – Lymfatický systém, keratinóza – 2005-04-13 19:16:34


Chcela by som vás poprosiť o diagnostiku, ako vplýva psychika na moje zdravie.

Saša Pueblo – Lymfatický systém, keratinóza – 2005-04-13 19:18:06


Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Nachádzam vo vás hlboko zakorenený boj s deštruktívnymi silami vašej psychiky. Sama deštruktívne sily v sebe odmietate a nechcete ich pustiť o seba do vonkajšieho sveta. Čo je na jednej strane dobré, no na druhej strane to intenzívne ničí vaše zdravie. Bude potrebné venovať sa lepšie psychohygiene a zvládnuť deštruktívne sily vo vás. Silné hrozby na zlyhanie imunity.

Psychický stav
Aurický obal je vyosený mimo fyzické telo a naznačuje na potrebu terapií. Treba stabilizovať.

Povaha
Ste epilepticko-schizofrenická povaha. Nervový vzruch je aktívny v ústnej dutine a v mozočku. Charakterizuje to obraz osoby nekľudnej a skoncentrovanej na veci okolo seba. Dostatočne nevnímate svoje vlastné problémy. Slabá koncentrácia na svoje ja. Druhý obraz naznačuje neštandardné obrazy deštrukcie a silne rozvinutých zvieracích prvkov vo vašej psychike. Intenzívny život v prírode, snaha unikať z civilizácie. Okolie a civilizácia ako stresový faktor.

Sexualita povahy
Je spojená so svalmi vlastného tela a nervovými platničkami. Ide o sexuálne vedomie Afričanov. Neochota prijať civilizáciu.

Pred narodením
Silne rozvinuté prírodné prvky pri vývoji. Dvojitá psychika, veľa zvieracej a prírodnej psychiky a zároveň zložka civilizačná. Oddelenosť v psychike.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine. Naznačuje na detskú sexualitu, ktorá je spojená s určitou hravosťou a nezodpovednosťou. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá ťažšie vníma realitu a jej myseľ sa koncentruje na nepodstatné veci.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Všade zvieracie symboly a na konci postava, ktorá naznačuje na to, že si musíte vybojovať zdravie.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Všade deštrukcia, chaos a zdravotné problémy.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Nachádzam tu čierne a deštruktívne obrazy sféry Venuše, ktorú podporuje oblasť Pluta. Negatívne tendencie zvnútra organizmu. Potrebné vlastné úsilie o udržanie zdravotného stavu.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov a snového vedomia. Všade vládne chaos a deštrukcia. Sny a snové pochody pôsobia negatívne na vaše zdravie a osud.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Silne negatívne tendencie predkov, ktorí sa venovali vojne a krutostiam. Potenciálne riziká vážnejších stavov možné.

Pôrod
Neustály boj medzi deštruktívnymi silami a vaším vnútrom. Potreba vysporiadať sa s vnútornou deštrukciou.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na deštrukciu, ale odmietate ju. Povrchová vzrušivosť: na nepríjemné podnety, ale odmietate to. Pohlavná vzrušivosť: negatívne, ale odmietate to. Silne s tým bojujete.

Traumatické udalosti
Okolo vás je až príliš veľa čiernych bodiek. Vnútorné deštruktívne tendencie. Snaha zvnútra zničiť svoje okolie. Brzdíte to v sebe a spôsobuje to deštrukciu.

Duchovná úroveň
Okolo vás je veľa čierňavy a čiernych čiar. Dôsledne to odmietate a usilujete sa o morálku a etiku.

Hviezdy a osud
Sama si nedokážete poradiť s osudovosťou a postupne vás deštrukcia sťahuje na dno. Treba sa naučiť bojovať so sebou a deštrukciou v sebe efektívnejšie.

Zvieracie vedomie
Máte v sebe dušu alebo informačné pole mŕtveho zvieraťa. Možno vás zaradiť medzi ľudí s fenoménom komunikácie s dušami mŕtvych zvierat, teda špiritistov.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.