A 296 – Lymfatický systém a imunita – 2005-01-25 19:05:19


Chcela by som vás poprosiť o opätovné zdiagnostikovanie lymfatického systému a imunity.

Saša Pueblo – Lymfatický systém a imunita – 2005-01-25 19:06:36


Už dlhšiu dobu sa alternatívne liečite. Liečbu ste v štádiu stabilizácie prerušili a znovu ste sa začali o ňu zaujímať, až keď sa vám zhoršil zdravotný stav. Bohužiaľ, súčasný stav speje do rizikovosti, treba intenzívne preliečiť imunitný systém a zvlášť štítnu žľazu. Nechajte si vypracovať postup liečby.

Diagnostika Silva krúžky: objavujú sa dva krúžky, jeden v oblasti prsníka a druhý v oblasti maternice. Naznačuje na zdravotné disharmónie.

Diagnostika reiki bioenergie: bioenergetické pomery v tele sú dobré. Bioenergiu zosávajú obličky a maternica. Disharmonické stavy.

Diagnostika kyvadlom: obkreslené sú všetky orgány v tele rovnako. Žiadne chorobné stavy.

Diagnostika Silva údržba: nikde nenachádzam prejavy údržby a opravy. Všade pasivita a deštrukcia. Organizmus sa nestará o poriadok. Treba zmeniť prístup.

Diagnostika automatickou kresbou: tenká čierna čiara ide cez prsníky. Naznačuje na disharmonické stavy.

Diagnostika rezonančná: na viacerých miestach sa objavuje zdurené a deformované lymfatické riečište. Možné oblasti bolestí. Lymfatický systém je mierne poškodený.

Diagnostika echolokáciou: nachádzam drobné útvary v oblasti prsníkov, ale aj v iných oblastiach tela. Všade pasivita a necítiť bezpečie.

Diagnostika astrálna: vedie ma to k štítnej žľaze a pociťujem, že je voči telu agresívna. Produkuje neželané množstvo biochemickej látky, ktorá devastuje hlavne kostnú dreň a lymfatické uzliny.

Totemové zviera: označilo oblasť prsníka a naznačuje na vhodnosť vybrať ložisko. Zároveň preventívne preliečiť imunitu organizmu.

Diagnostika vnútorným hlasom: mali by ste svoje zdravotné problémy brať vážnejšie. Môžu z toho byť nepríjemnosti.

Diagnostika aurického vyžarovania: po celom tele drobné krížiky a to všade. Naznačujú na drobné zdravotné problémy.

Diagnostika najhoršieho miesta: štítna žľaza.

Diagnostika imunitná: celková imunitná situácia sa u vás zhoršuje. Objavuje sa viac ako 40 postavičiek madony s dieťaťom. Naznačuje to, že idete do rizikového počtu neštandardných buniek v tele. Treba sa zaujímať o preventívnu liečbu imunitného systému.

Diagnostika toxicity: množstvo toxicity sa blíži k rizikovej oblasti. Treba organizmus detoxikovať.

Diagnostika hormonálna: zhoršuje sa aj činnosť hormonálnych žliaz. Štítna žľaza, detská žľaza, vaječníky, pankreas sa pozvoľna dostávajú do pásma rizikovosti. Počet postavičiek tarotových kariet narastá k počtu 40 vo všetkých menovaných oblastiach.

Diagnostika prútkarska: je porušený prírodný magnetizmus v organizme, najviac v štítnej žľaze.

Diagnostika špiritistická: naznačuje na problémy v oblasti štítnej žľazy a vaječníkov. Treba preventívne preliečiť.

Diagnostika feromónová: štítna žľaza produkuje deštruktívne látky do organizmu.

Saša Pueblo

Saša Pueblo – Lymfatický systém a imunita – 2005-02-05 17:12:28


Na základe vašej žiadosti som vám vypracoval postup liečby. Vhodné terapie som určil pomocou kineziologického testu. Je potrebné zvýšiť imunitnú odolnosť organizmu a to tak, aby ste opustili riskantnú zónu počtu čudných buniek v tele. Je potrebné znížiť počet tarotových kariet madony s dieťaťom na 10. Ohláste sa o mesiac, aby sme posúdili zdravotný stav znovu.

Fyzické terapie
Športovať, plávať, posilňovať s činkami – áno. Ostatné aktivity nie ( akupresúra, masáže, lymfomasáž, tanec, strečing, príroda, sauna).

Biochemické terapie
Vegetariánska strava, žraločia chrupavka, žraločia pečeň, zelenina, naklíčené obilie, vysušená ryba na prach – sušiť v rúre.
Vitamíny – čerstvé šťavy zo všetkého, piť dlhodobo. Čerstvé druhy byliniek z prírody, napr. púčiky, napučané lístočky. Akékoľvek druhy homeopatík na imunitný systém. Zaberajú všetky.

Bioenergetická terapia
Žiadne nie sú vhodné.

Meditačné terapie
Feng shui terapia – v byte umiestniť drobné magnety na rôzne miesta. Aspoň 10-15 malých magnetov.
Antropozofia – je žiaduca, čítajte si a majte záujem o stromy a bylinky.
Spánková terapia je mimoriadne potrebná. Rôzne aromatické látky na noc. Používať aromatickú lampu. Vône lúky, lesa, kvetov, exotických plodov. Máte voľný výber.

Magické terapie
Náboženské terapie sú nutné a dobre pôsobia. Nový náboženský profil. Len tak zľahka som to pozeral a nezlepšili ste sa. Vaše náboženské postoje pôsobia negatívne na zdravotný stav.

Magické rituály – zobrať si riečne kamene a tieto nahrievať, prikladať na ne ruky. Telo a ruky si na malých miestach potrieť bravčovou masťou, ktorá je rozpustená. Natierať v tvare krížikov. Potom sa zabaliť a ležať aspoň hodinu, je možné aj zaspať. Potom sprcha.

Priame terapie
Pomohlo by vám, keby vás niekto liečil energiou reiki. Vaša blízka osoba, ktorá to ovláda.

Saša Pueblo

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.