Prosím o opätovnú diagnostiku zdravotného stavu ( predchádzajúca diagnostika A 351, A 477). Chcela by som vedieť od vás, či sa niečo zmenilo. Chcem v liečbe pokračovať a naučiť sa nové techniky samoliečby a verím, že sa mi bude dariť.

Vešteckými technikami som sa pozrel na váš zdravotný stav a odhadol, ako riešiť zdravotné problémy s lymfatickým riečišťom. Našiel som v ňom baktérie, ktoré žijú v slimákoch. Ničia lymfatické riečište a biele krvinky. Toxická lymfa, ktorá sa vracia do krvi, pôsobí nepriaznivo na mozog a štítnu žľazu. Skúste sa preliečiť.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo neobkreslilo veľký mozog. V mozgu sa nachádzajú mŕtve bunky na viacerých miestach. Funkcie sú presunuté do iných lokalít. Kyvadlo neobkreslilo nervové zakončenia v šedej kôre veľkého mozgu. Riadiace centrá sú slabo aktívne voči častiam a orgánom tela. Zjavný nezáujem o riadenie. Negatívne pôsobí na veľký mozog lymfatické riečište a lymfatické uzliny. Cez krv sa dostávajú do mozgu nežiaduce toxické látky. Lymfatická špongia v krku by nemala púšťať lymfatický mok pri návrate do krvi tak silne do hlavy. U zdravých jedincov lymfatický mok neprúdi tak silne do mozgu. Porucha lymfatickej špongie na krku.

Diagnostika stredný mozog: kyvadlo neobkreslilo stredný mozog, nervové zakončenia v strednom mozgu ani samotné neurónové oblasti. Funkcia stredného mozgu sa zamerala na ničenie lymfatického riečišťa a lymfatických uzlín. Nič ho nezaujíma, iba tento ničiaci pochod. Funkcie zo stredného mozgu sa presunuli do šedej kôry veľkého mozgu. V tejto oblasti v krvi príliš lymfatického moku.

Diagnostika mozoček: kyvadlo obkreslilo mozoček. Lymfatický mok prúdi hlavne do stredného mozgu a veľkého mozgu. Mozoček dobre riadi organizmus.

Diagnostika miecha: kyvadlo obkreslilo miechu, všetko v poriadku.

Diagnostika brušný mozog: kyvadlo obkreslilo neuróny brušného mozgu v stene tenkých a hrubých čriev, všetko v poriadku.

Diagnostika ganglie: kyvadlo neobkreslilo hlavné ganglie v mozgu, ganglie za žalúdkom a mechúrom. Neobkreslilo drobné ganglie okolo orgánov. Znovu do všetkých oblastí pôsobí cez krvné riečište lymfa silne a agresívne. Treba nájsť spôsob eliminácie toxicity lymfatického moku, ktorý sa vracia z lymfatického riečišťa do krvi.

Diagnostika ganglie a krvné riečište: kyvadlo obkreslilo, v poriadku.

Diagnostika ganglie a nervstvo: kyvadlo neobkreslilo všetky oblasti nervových zakončení ani nervových dráh. Lymfatický mok devastuje aj tieto časti tela.

Diagnostika ganglie a lymfatické uzliny a dráhy: kyvadlo neobkreslilo ani lymfatické uzliny, ani dráhy a lymfatické vlásočnice. Množstvo mŕtvych buniek. V lymfatickom riečišti sa nachádzajú zvláštne baktérie, ktorých výlučky dokážu oklamať biele krvinky. Tie devastujú potom lymfatické bunky a nie baktérie. Baktéria žije na slimákoch. Dokáže ich celých rozožrať. Liečba: surová šťava z cvikly, najprv za čajovú lyžičku, pol hodinu na to acylpyrín, o pol hodinu za lyžičku šťavy z chrenu. Užívať poobede každý deň aspoň pol roka. Pred užitím vypiť vodu, do ktorej nakvapkáte pár kvapiek z čerstvých citrónov alebo grepov. Ďalej eliminovať účinky agresívnej lymfatickej plazmy užívaním žeň šenu, ale cez pokožku ako krém. Natierať ruky, chodidlá a aj ostatné časti tela. Najprv vyskúšať, či nebude alergická reakcia. Robiť tak každý deň 1 rok.

Diagnostika hormonálna sústava: kyvadlo neobkreslilo štítnu žľazu. Ostatné hormonálne žľazy obkreslilo v poriadku. Preniká sem veľa toxickej lymfatickej plazmy.

Pridaj komentár