Požiadali ste ma, aby som sa pozrel celkovo na váš osud, zdravie. Náboženský pohľad dovoľuje nahliadnuť do neurónov mozgu, miechy a tela. Ľudia si naivne myslia, že k náboženským symbolom a náboženskému odkazu môžu pristupovať, ako sa im zachce. Pokiaľ si s náboženskými symbolmi robíte čo chcete, a to je aj váš prípad, tak potom sa neurónové oblasti mozgu začnú správať neštandardne a deštruktívne do fyzického a psychického zdravia a osudovosti. Skúste sa naučiť, že keď vidíte náboženský obraz, tak sa ho spýtate, čo máte robiť a potom to aj v predstavách na mentálnej úrovni spravíte. Pritom uveríte, že ste to spravili aj fyzicky. Takto si môžete napraviť činnosť neurónov, psychické a fyzické zdravie a šťastný osud.

V kresťanstve je vaša cesta k živej forme Boha nedobrá, pôsobí negatívne na vaše fyzické zdravie. Pod živou formou treba rozumieť náboženské predstavy priamo v neurónoch. Museli by ste vnútorne prestať pľuť na kríž a lásku z peňazí preniesť na lásku ku Kristovi.

V hinduizme vaše postoje k živej forme Božieho zjavenia pôsobia negatívne hlavne na psychické zdravie. Vnútorné predstavy, že treba každú hinduistickú tanečnicu zničiť ako svoju konkurentku zmeňte na predstavu, že každá indická tanečnica môže vstúpiť do vášho fyzického tela. Nezabudnite, že hinduistická tanečnica stelesňuje Božskú prítomnosť.

V islame vaše postoje zachádzajú do výrazne silnej psychickej deštrukcie. Z islamu ste si požičali fanatizmus a radikalizmus a postavili ste sa do čela ničenia. Skúste sa zastaviť a nájsť krásu islamských tanečníc, ktoré stelesňujú nádheru islamu.

V budhizme je situácia ešte horšia a negatívny vplyv na zdravie už treba brať vážnejšie. Vaše podvedomie by všetkých budhistov pozatváralo a umučilo iba tak pre radosť. Skúste si predstaviť, že ste všetok svoj majetok minuli na pozlátenie Budhovej sochy.

Čo sa týka pravoslávia, tak ste zašli až príliš do deštruktívnej roviny. Tu sú už hrozby osudové. Skúste si uvedomiť silu pravoslávnej viery. Každého pravoslávneho by ste zničili a celé pravoslávie zrovnali buldozérom. To ste zašli aj so svojím vnútorným postojom priďaleko. Skúste požiadať o odpustenie a vo svojej mysli postavte všetky pravoslávne kostoly a chrámy. Pravoslávna viera je nabitá láskou matky k zomierajúcemu synovi. Nestojí za to pokúšať osud.

Je mi moc ľúto, že musím písať tento náboženský profil a verím, že časom sa naučíte vo vlastnom záujme mať iné postoje.

Obrázok č.1 vyjadruje súčasný stav, obr.č.2 možnú dosiahnuteľnú úroveň.

Pridaj komentár