Budem sa tu venovať aplikácii logických výrazov na slovo anatómia do ezoterického diania a poznania. Snahou je lepšie vyjadrovať ezoteriku a lepšie využívať logiku a jej vyjadrovacie prostriedky.
Keď pochybujete o anatómii v ezoterike, tak degradujete úpadok ezoteriky na dno padnutého.
Ezoterika ako kopa subjektívnych pocitov, ktoré si kde kto vysvetľoval po svojom. Hodnota anatomického kopanca berie ezoterike umeleckú hodnotu sadrového trpaslíka. Ja sa stávam trpaslíkom s veľkou anatómiou.
Aby boli do ezoteriky zavedené anatomické výrazy, tak je potrebné viazať všetky ezoterické aktivity na pojmový aparát anatómie.
Anatómia je onkológia ezoteriky. Onkologický nález ezoteriky je anatómia. Onkológ je diabol pokušenia, ktorý stíha sám seba tým, že lieči nádory a nelieči ezoteriku.


Aby bola ezoterika niečím serióznym, musíme do nej cieľavedome implantovať anatómiu.
Mám zuby svojej svokry. Mám obličku svojej svokry. To už je druhá. Tu prvú som predal a kúpil som anatomický atlas. Svokra má dialýzu a ja ezoteriku.
Kto neovláda anatomické prostriedky v ezoterike, nemá ezoteriku.
Aspoň sa ovládaj, keď už neovládaš anatómiu. Kto neovláda ezoteriku, neovláda erotiku. Anatomický tvar tvojho orgánu je veľkolepý. Nemám na mysli tvoj mozog.
Kto vie, aký má význam zanesenie anatómie do ezoteriky, ten vie, čo je to budúci rozvoj.
Zaniesol sa mi anál, následne kanál. V prípade takéhoto ezoterika sa okno stane psom a pes sa stane idiotom vlastného análu.
Keď máme anatómiu v ezoterike, tak všetko podlieha poriadku a budúcnosti.
Mám rád ezoteriku a nemám rad anatomickú erotiku, lebo z mojej anatómie je ilúzia ezoteriky. Mám rád poriadok, tak musím mať rád aj ezoteriku.
Každý anatomický výraz sa stane oporným pilierom ezoteriky, pokiaľ nie je mimo ezoteriku.
Každý z nás vie, že existuje anatómia. Každý už niekedy videl anatómiu ľudského tela. Každý môže smrdieť ako anatómia. Každý vie, kde nájde takéto knižky. Iba na patológii. Málokto však študuje a aplikuje anatómiu v ezoterike, akýkoľvek nezmysel je pohoda. Negramotnosť anatómie je taká istá negramotnosť ako negramotnosť impotenta v ezoterike, ktorý zakryl svoju čudesnosť do ešte väčšieho čudáctva.
Vtedy a len vtedy má ezoterika ezoteriku, pokiaľ má v sebe aplikáciu anatomických výrazov.
Stretol som ezoterika, ktorý nemá anatomické pojmy. Vlastne som stretol iba ideu dokonalého ezoterika, ktorý svoju dokonalosť v idei zmení cez anatomické výrazy na skutočnú dokonalosť.
Len a len vtedy možno logicky hovoriť o ezoterike, pokiaľ má ezoterika v sebe anatómiu.
Môžeme si hovoriť, čo chceme. Môžete hovoriť, ako vám zobák narástol. No logicky a múdro môžete hovoriť iba vtedy, keď hovoríte o anatomických obrázkoch v ezoterike.
Znovu a znovu treba dôsledne aplikovať anatomické koordináty v ezoterickej teórii a praxi.
Keď poviete čakra, tak povedzte anatomický výraz. Keď znovu poviete čakra, tak pridajte dva anatomické výrazy. Keď do tretice poviete čakra, tak pridajte tri anatomické výrazy. Štvrtý raz už radšej nepovedzte cvoko, ale iba štyri anatomické výrazy.
Nikdy sa ezoterika nezmení na chaos, pokiaľ má v sebe anatomické výrazy.
Mám neporiadok v hlave, mám neporiadok okolo seba, mám neporiadok v ezoterike. Mám v hlave anatomické obrázky a teda poriadok. Mám okolo seba anatomické obrázky a teda mám poriadok. Mám v ezoterike anatomické obrázky a teda mám poriadok.
Keď chcete v ezoterike niečo znamenať a dosiahnuť, tak vždy cez anatomické výrazy.
Ako dieťa som dosiahol akurát tak na nočník. Ako panic som dosiahol akurát tam. Ako ezoterik som dosiahol na anatomický atlas. Je mi z toho nanič, lebo som nedosiahol na ezoteriku.
Anatómia v ezoterike a znovu anatómia v ezoterike a znovu anatómia v ezoterike.
Vidím anatomický atlas, počujem anatomické pojmy, čuchám anatómiu pitevne. Pojedám anatómiu najedeného kanibala. Namiesto výkalov mám anatomickú stolicu.
Anatómia v ezoterike alebo chaos v ezoterike.
Ezoterika má anatómiu. Mama má Emu. Ema má anatómiu. Ja mám Emu. Ema má ezoteriku. Ja mám anatomickú Emu. Chaos má Emu.
Anatómia v ezoterike, teda poriadok v ezoterike.
Mám rád poriadok. Mám rád sadistický poriadok. Som sadista na ezoteriku. Ezoterika má sadistu a ja mám poriadok. Aj neporiadok je forma poriadku. A preto hádžem do ezoteriky svine a nie perly.
Buď budú v ezoterike anatomické výrazy, alebo nebudú a vtedy znovu nemáme ezoteriku.
Nemám ezoteriku, lebo ezoterika nemá mňa. Pretože ja mám anatómiu a tú nemá ezoterika Keď ma bude mať ezoterika, tak ja nebudem mať anatómiu, lebo ju bude mať ezoterika.
Až keď je počet anatomických výrazov v požadovanej kvantite, dáva ezoterike novú kvalitu.
Kvalitná ezoterika má kvantitu normatívov a normou ezoteriky jej množstvo anatomických výrazov. Ja som kvalita, pretože mám dve srdcia, pri pečene a štyri mozgy.. A súčasná ezoterika má len jednu obličku, ktorá je vlastne iba ovečka a nie oblička.
Keby nebolo anatomických výrazov v ezoterike, tak by bola ezoterika zmes mytologických výkalov všednej chuti.
Každý anatomický pojem dáva ezoterike pevný bod.
Dajte mi pevný bod a ja vám zoberiem ezoteriku, aby som vám vrátil anatómiu. Keď vám vrátim anatómiu, vy mi vrátite ezoteriku. Ezoterika vrátila anatómii labilitu. No nestratila svoju debilitu v darovanej anatómii.

Pridaj komentár