Ani nie pred rokom som vás kontaktovala, kvôli fyzickému problému pri stretnutí s manželovou milenkou. Musím sa priznať, že sa potvrdilo staré pravidlo, že všetko zlé je na niečo dobré a tento problém ma posunul ďalej. Zmenilo sa moje myslenie. Viem, že všetko, čo nás v živote stretne, má svoj dôvod a aj svoju podstatu…Teraz by som vás chcela požiadať o vypracovanie vešteckého profilu.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho vnútra. Je mi ľúto, že je negatívne ladené. Skúste v náboženstve nájsť lásku namiesto nenávisti. Odpustenie namiesto potrestania.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti tela v poriadku okrem pečene. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už určitá chorobnosť. Pečeň nepracuje ako jeden celok. Bunky sú mierne pozmenené. Pečeň pracuje príliš rýchlo a spracúva príliš veľa toxínov. V tele je nedostatok toxických látok, určité množstvo by malo byť.

Psychický stav
Aurický obal je stredne vzdialený od tela, aj podvedomé obaly. Psychický stav nie je stabilný a vyžaduje v tejto fáze vhodné psychoterapie. Dychové cvičenia, koncentrácia na telo a celkové skľudnenie.

Povaha
Ste klasicky psychickými prejavmi usadená v strednom mozgu ako väčšina dnešných ľudí. Charakterizuje to obrázok osoby s prebujnenou fantáziou a predstavami. Niektoré predstavy o ľuďoch sú nerealistické. Cítiť, že máte fantázie, ako vás každý okradne, všetci muži sú neverní.

Sexus
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce žiť veľmi nábožensky a je do toho silne zatlačená. Nie príliš vhodné pre bežný život. Tak by sa dalo žiť v kláštore a nie v bežnom živote. Sexus centrum jej usadené v ústnej dutine. Hovoríme o detskej psychike. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by chcela byť malým dievčatkom a o živote dospelých nechce počuť. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na deštrukciu a ničenie. Povrchová vzrušivosť: ničenie. Pohlavná vzrušivosť: nenávisť voči mužom. Citová vzrušivosť: keby všetci muži sveta vymreli. S takýmto sexuálnym podvedomím si normálny vzťah s mužom nevytvoríte.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali sivasté až čierne anjelské sféry. Ste s nimi intenzívne spojená. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by všetko riešila príliš násilne a deštruktívne. Hnev a nervozita. Riešenia, ktoré vám ubližujú a tiež okoliu. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje hnev, deštrukciu a predstavy vojenských udalostí, únik, strach. Mozoček obal obsahuje poslanie v živote. Máte tu bohužiaľ predstavy zlodejov a násilníkov. Rodostrom obal obsahuje zápis ženy z rodokmeňa, ktorá sa vzdala vonkajšieho sveta a žila v kláštore. Eros obal obsahuje spojenie náboženstva a erotizmu do náboženstva. Šaman obal obsahuje záznamy krutých šamanských rituálov. 7 obalov spolu obsahuje všetko umenie ako mučiť ľudí. Vaše podvedomie je silne deštruktívne, čo odmietate žiť. Zároveň je tu spor medzi bežným životom a životom v kláštore.

Aura obal
V aure okolo tela máte plno záznamov náboženských anjelov, ktoré vás vedú k utrpeniu a bolesti.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Odmietate bežný svet ľudí a žijete v náboženských predstavách. No negatívnych, ako keby sa malo náboženstvo každému pomstiť za jeho hriechy. A to teda je asi iba vaše náboženstvo, ktoré ste si prispôsobili na svoje účely.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ste náboženský fanatik, ktorý chce, aby každý žil podľa desatora a keď nie, tak kruto potrestať.

Duchovná úroveň
Máte okolo seba čierne kvety. Snažíte sa to skrývať. Preháňate to s morálkou a nakoniec je z toho deštrukcia pre vás a okolie.

Hviezdy, šťastný osud
Nájsť v náboženstve lásku, dobrotu, odpustenie a svetlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.