Nájdete si tu ďalšie zdokonalenia kozmického vedomia. Kozmonauti, ktorí boli v kozme 4 mesiace. Deti narodené hyperaktívnym matkám. Osoby duševné choré. Psychický prienik do slnečnej sústavy. Psychický prienik do súhvezdí našej Galaxie. Techniky naladenia. Zasvätenie do kozmických anjelov. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Pokračujeme v nácviku kozmického vedomia. Všetko sme postavili na vešteckom preskúmaní psychiky kozmonautov, ktorí boli v kozme okolo 4. mesiacoch a zásadne sa im pozmenila psychika. Tak isto sme skúmali množstvo jedincov, ktorí sa narodili hyperaktívnym matkám. Robíme katalóg živých a mŕtvych osôb, ktorí mali kozmické vedomie, psychicky prenikali do kozmického prostredia a ani o tom netušili.

Zbierame informácie aj zo sveta mŕtvych spomienok, ktoré zostali po smrti ľudí, ktorí mali kozmické vedomie a robíme z nich katalóg podľa planét a súhvezdí. Tak isto vo svete mŕtvych skenujeme anjelské sféry šamanov, ktorí mali počas života veľkú detskú žľazu v hrudnej oblasti a neustále sa venovali rituálom s hviezdnym odrazom vo vode, v snehu, ľade. Robili magické rituály a to vytvorilo v nich špeciálny zápis, ktorý po ich smrti zostal samostatne vo svete a možno z neho robiť kópie dovnútra ľudskej psychiky, pokiaľ sa dotyčná osoba ponorí do prírodného vedomia, ktoré vyžaduje stotožnenie s prírodou a nerobiť žiadne rozdiely medzi sebou a napríklad hviezdami. Tak isto sa dajú vhodné informácie získať aj z magnetických a magmatických síl iných planét a súhvezdí. Toto všetko tvorí základ kozmického vedomia.

Základný výcvik spočíva v tom, že si aktivizujete všetky spomienky o kozme a na ostatné spomienky zabudnete. Nasugerujete si, že nie sú a silne sa akokoľvek skoncentrujete na spomienky okolo kozmu. Potom si predstavíte, že žijete trvalo v labyrinte a nechcete z neho von. Potom sa skoncentrujete na svoje orgány a ganglie okolo nich. Ganglie sú v tomto prípade mále špendlíkové hlavičky plné neurónov. Potom do tejto oblasti zanesiete pocit všetkých spomienok na kozmos a dianie v ňom. Potom sa takto skoncentrujete na všetky orgány tela ako pľúca, srdce, pečeň, slezina, žalúdok, obličky, črevá. Všade vložíte výhradne čuchové, chuťové, hmatové a zvukové predstavy o kozme.

Pokiaľ chcete prenikať do kozmu cez sexuálne energie, treba spojiť všetky spomienky na kozmos so sexuálnymi pocitmi, ako by to spravil človek, ktorého ako fetišistu vzrušuje kozmos. Vtedy je potrebné sa skoncentrovať na hormonálne žľazy ako hypofýzu, epifýzu, štítnu žľazu, nadobličky, pankreas, semenníky alebo vaječníky a tu uložiť erotické pocity o kozme ako vzrušujúci element. A tento stav držať trvalo.

Potom sa treba skoncentrovať na jednotlivé časti veľkého mozgu, kde sú uložené centrá pre videnie, počúvanie, chutnanie, hmatanie a voňanie. Aj sem presuniete spomienky na kozmos a kozmické dianie. Prípadne aj zasvätenia, ktoré ste absolvovali.

Nastupuje špeciálna fáza a to pochopiť, aby ste prenikali psychicky do kozmu a to do reálneho priestoru kozmu. Musíte si veľký mozog oslobodiť od magma energií magmatického jadra a od vlastných energií a postupne ide cez 100 000 kilometrov atmosféry psychická energia a celé podvedomie. Dávajte pozor, aby ste si to nezmýlili a neprenikali do svojich fantázií, do obrázkov kozmu pred sebou, do energetickej makety pred sebou v aure, do kozmu cez svet mŕtvych, pokiaľ ste prežili klinickú smrť alebo ste ju trénovali. Dávajte si pozor, aby ste reálny kozmos neprekryli náboženskými predstavami. Dávajte si pozor, aby ste neprenikali do snových stavov, alebo aby ste sa nenapojili na mozog inej osoby, ktorá nemá kozmické vedomie. Je tu skutočne veľa rizík, že pôjdete všade inde a nie psychicky do kozmu. Kozmické vedomie je mimoriadne náročná záležitosť.

Keď chcete prenikať do oblasti Marsu, tak treba okolo orgánov alebo hormonálnych žliaz nahodiť výhradne iba všetko o Marse a spraviť tak aj na povrchu šedej kôry veľkého kozmu. A to spravíte vždy, keď idete do určitej oblasti kozmu. Ešte je dôležité, aby ste sa dostali do kozmu psychicky a treba tam najprv dostať kúsok spomienky, časti podvedomia, ktoré sa diagnostikujú vo vešteckých profiloch. Potom aj vlastné vedomie v podobe toho, čo chcete presadiť. Vnútorne ste naladení predávať tam hamburgery alebo odobrať vzorky. Nejdete tam iba ako duchovná osoba alebo pre zábavu a kozmický folklór. Prenikanie do kozmu je systematické a precízne. Návrat je vždy tým, že okolo orgánov a hormonálnych žliaz zrušíte predstavy planét, súhvezdí a galaxií a dáte všade predstavy ľudského života.

Pre prenik do kozmu sa v slnečnej sústave stala zaujímavá oblasť planéty Mars a jeho okolia. No musíte byť v prírodnom vedomí šamanov a robiť rituály s pozabíjanými ľudskými telami. Na diaľku sa energeticky napojíte na miesta momentálnych havárií a podobne a doplníte predstavami dosekaných ľudských tiel tak, aby ste boli z oblasti Marsu katapultovaní do hĺbky kozmu, kde sa nachádza organická hmota. Mars je skratka pre psychický prienik k organickej hmote mimo planétu Zem.

Planéta Pluto je odrazový mostík na skrátenú cestu ku galaxiám okolo našej Galaxie. Slnko je zase skratka do súhvezdí našej Galaxie, iba treba prenikať psychicky do jedného z troch jadier Slnka. Nám sa zdá, že Slnko je jedna guľa, ale vo vnútri má tri jadrá. Iba cez jedno sa dá ísť skratkou, treba, aby ste vyskúšali, cez ktoré.

V slnečnej sústave je ešte jedno miesto, kde máte pocit, že tam bolo niečo kruhovité a teraz tam je niečo ako prázdny priestor. Cez tento priestor sa dá prenikať za galaktický priestor okolo našej Galaxie. Presnejšie sa budeme tomuto miestu venovať nabudúce.

Všeobecne sme pokračovali v psychickom prieniku do kozmického priestoru v slnečnej sústave. Tak isto sme novým spôsobom prenikali do súhvezdí našej Galaxie. Tentokrát sme prenikali do súhvezdia Canes Venatici – Poľovné psy asi 65 svetelných rokov od nášho Slnka, AR 12 hod. 56 minút. Dek 38 stupňov. Tak isto sme veštecky ošetrili živú osobu a dva záznamy spomienok osôb, ktoré mali kozmickú psychiku zameranú do tejto oblasti. Neustále mali pocit, že im padá hlava z krku, čo je v podstate halucinačný stav. Tento stav im dovoľoval, aby v kozmickom vedomí boli v tomto súhvezdí. Potom sme prenikali do súhvezdia Canis Minor – Malý pes, 11 až 140 svetelných rokov od nás. AR O7 hod. 39 min. Dek. 07 stupňov. Znovu sme preverovali jednu živú a dve mŕtve osoby, ktoré sem psychicky prenikali. Všetci mali halucinácie, že im hlava narástla na tele a skutočnou rukou sa tejto imaginárnej hlavy dotýkali. Potom sme sa venovali psychickému prieniku Canis Maior – Veľký pes 8 až 3 000 svetelných rokov od nás. AR 07 hod. 19 min. Dek. – 16 stupňov. Znovu sme preverili jednu živú a jednu mŕtvu osobu a ich psychický stav, ktorý im dovoľoval prenikať do tejto oblasti. Všetci mali kozmické vedomie a halucináciu, že im hlava narástla na ramene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.