Chcem Vás poprosiť o vypracovanie nového profilu. Mám kozmické vedomie, vypracovali ste mi profily A 537, A 769. Často si čítam Kozmos poradňu aj iné knihy o kozme. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som znovu veštecky odhadol, čo sa deje vo vašej psychike. Ako to už býva zvykom, tak ľudia vlastne nechcú žiť duchovne, ale ako bežní ľudia. A to je veľký omyl, že sa zbavíte kozmického vedomia. To jednoducho nejde. Tak rešpektujte to, že sa máte venovať duchovnosti a nie ju likvidovať. Nad povedomím sa nedá vyhrať. Je mi ľúto, že ste sa vydali nesprávnym smerom a to je likvidovať kozmické vedomie.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tela v poriadku. Slabé miesta nie sú. Veľmi dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal a podvedomé obaly sú v tele. Teda psychika je štandardná a stabilná.

Povaha
Ste psychicky usadená v gangliách okolo orgánov a častí tela. Bežní ľudia sú usadení v strednom mozgu. Usadili ste sa tam počas embryonálneho vývoja kvôli psychickým pochodom matky ako je hyperaktivita, nekľud a podobne. To vám otvorilo kozmické vedomie. Teda vaša psychika môže prenikať mimo planétu Zem do reálneho kozmu okolo nás. Takéto vedomie získajú kozmonauti, ktorí boli na obežnej dráhe Zeme viac ako 4 mesiace. Prípadne ľudia narodení s pokrivením a deformáciami tela. Vašu psychiku charakterizuje obrázok osoby, ktorá síce nerada, ale sa zmierila s kozmickým vedomím a vo veciach okolo seba vidí samý kozmos, čo je vhodná psychoterapia pre tento druh psychiky.

Sexus
Celková vzrušivosť: na veci okolo kozmu, knižky aj kozmická erotika. Povrchová vzrušivosť: sex ako vo vode. Pohlavná vzrušivosť: ako putovanie v kozme. Citová vzrušivosť: strach, aby ste neprenikali psychicky do kozmu. To nie je dobré sa takto zatvoriť a nepúšťať psychiku do kozmu. Máte vo všetkom tu vidieť kozmos, ale neizolovať sa od psychického prieniku do kozmu a pestovať to podľa Kozmos sekcie na mojich stránkach.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov, ktoré ste uložili do sveta mŕtvych. Nechcete ich počúvať a nemáte záujem psychicky prenikať do kozmu. Čo je zásadná chyba. Máte kozmické vedomie a nesmie sa likvidovať. Proti anjelom bojujete náboženskými sférami. Terapia nie je o likvidácii kozmického vedomia, ale prispôsobiť ho na život tu na Zemi. Vy ste ho začali likvidovať a to sa bohužiaľ nedá. Kozmické vedomie sa dá upraviť tak, aby ste mohli fungovať tu na planéte Zem. Tak isto sa nezmyselne snažíte likvidovať túžby a spomienky o kozme, čo sú nebezpečné trendy. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Usilujete sa zlikvidovať v nich tendenciu do kozmu a nahradiť ju bežným životom. Čo môže viesť do stavu rozdvojenej osoby, teda schizofrénie a silnej vnútornej konfrontácie. Zase niekto, kto nepochopil, čo je to duchovno a psychické kozmické poslanie.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Ešte viac ste znenávideli kozmos a všetko okolo kozmu. Chcete iba všade vidieť vo veciach kozmos, ale s cieľom zbaviť sa kozmického vedomia. To si koledujete o to, že vám podvedomie aj so spomienkami zo sveta mŕtvych spravia zo života peklo a neúspech. Cieľom terapie nie je likvidácia kozmického vedomia, ale nastaviť ho tak, aby ste ho mohli aktívne žiť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Stále viac sa vaše podvedomie posúva do snového režimu a tu realizujete kozmické výlety. Čo je nebezpečný trend poškodenia, ale je to výsledok likvidácie kozmického vedomia počas dňa. A podvedomie si nájde cestu do snov. Keď odtiaľto podvedomie vyhodíte, tak vám to zráta na psychike a šťastnom osude. Múdri ľudia rešpektujú podvedomie a žijú, čo im bolo nadelené. No upravia to tak, aby mohli robiť duchovno a zároveň žiť v bežnom živote. Idete nesprávnym smerom. Správny smer je žiť kozmos a chcieť viac a zároveň dodržiavať psychohygienu pre bežný život.

Hviezdy, šťastný osud
Postupne ho strácate a idete na nebezpečnú pôdu boja s podvedomím. A tu ešte nikto nevyhral.

Pridaj komentár