Po ďalších dvoch mesiacoch liečby chcem požiadať o nový geriatrický profil. Na začiatku som mala v tele nežiaduce modifikácie C a tvorila som 12.000 toxických látok. Pri poslednej kontrole to bolo už 10.000 užitočných látok. Najviac sa liečba prejavila na mojej vitalite. Už neprežívam, ale žijem. Tentokrát moju liečbu sprevádzali silné migrény. Dúfam, že som sa pohla trochu vpred.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako si vediete, čo sa týka zdravia (predošlý profil B 46). Ste na dobrej ceste a je tu možnosť riešiť aj génovú úroveň. Máte dva nežiaduce gény, jeden na ukladanie toxínov v tele a druhý pre zlé kombinácie chemických prvkov v tele. Gén na ukladanie toxínov je mimo kontrolu organizmu a treba ho riešiť inak. Gén na zlé kombinácie prvkov sa dá riešiť zvnútra. Pokiaľ máte záujem ísť ďalej, dajte vedieť.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Teda organizmus sa dobre stará o bunky. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť a začali navzájom spolupracovať, čo je výborné. Chromozómy v poriadku. Gény: jeden gén zdevastovaný a potenciál nasávať do vnútra buniek a celého tela všetky toxické látky, ktoré sú po ruke. Bohužiaľ, pudy ho nechcú liečiť zvnútra a budeme musieť hľadať iné cesty na ozdravenie.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Ale zase gén na ukladanie toxínov v tele a gén na zlé zlučovanie rozličných látok v tele. Ten pudy našťastie chcú dať do poriadku.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky sú postáčané a poškodené. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény ako u nervstva.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény ako u nervstva.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény ako u nervstva.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény ako u nervstva.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Hormonálne žľazy začali pracovať až na úroveň vnútra buniek, čo je dobrá správa. Nastala spolupráca s vnútrom buniek a hormonálnymi žľazami. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény ako u nervstva.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény ako u nervstva.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: z tuku produkujete pre organizmus asi 100 000 jednotiek užitočných látok. Do tela nateká asi 40%, pre lepšie natekanie treba obväzovať telo na rôznych miestach – ruka, noha, hruď. Stiahnuť asi na 10 minút. Praktizovať viackrát.

Geriatrická liečba podľa pudov
Oprava génu pre zlé zlučovanie chemických látok v tele: zožeňte si kúsok oceľovej platne veľkosti 10×10 cm, najlepšie, aby sa podobala hviezdici. Zabalíte ju do alobalu, omotáte tenkým hliníkovým alebo medeným drôtom. Pod drôt vložíte mosadznú mincu, môže byť 10Sk a zabalíte do handry. Postupne si to prikladáte na telo. Jedna terapia trvá asi 40 minút. Treba ich zrealizovať asi 10 počas 2 mesiacov.

Geriatrická liečba podľa anjelských sfér
Oprava génu, ktorý núti telo ukladať v sebe toxíny: pudy odmietajú liečiť tento gén, ale použijeme inú techniku liečby. Treba si umyť telo destilovanou vodou a to aspoň 15 krát za 2 mesiace. Liter destilovanej vody po osprchovaní naliať na seba, nechať pôsobiť a potom sa utrieť. Zároveň treba liečiť preventívne žalúdok. Na utierku položiť kúsky citrónu, pomaranča, prípadne grapefruitu a pofŕkať švédskymi kvapkami. Potom priložiť na žalúdok asi na 30 minút. Celkovo spraviť 4 krát počas 2 mesiacov.

Geriatrická kontrola po dvoch mesiacoch

Chcela by som vás poziadat o novy zdravotny profil. Citim sa neporovnatelne lepsie, fungujem bez problemov a bez pocitov unavy, ktore ma predtym sprevadzali denne od rana do vecera.  Terapie som robila, horsie to bolo v poslednom case s programovanim. Pred tyzdnom som to znova pekne nastartovala, ale myslim si, ze som mohla uzitocne latky viac navysit.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby, teda organizmus sa o túto oblasť vzorne stará. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku. Bunkové blany v poriadku. Bunkové jadrá v poriadku. Mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy sú opravené a stabilné. Gény opravené a aktívne. Gén dlhovekosti chýba, treba dobudovať. Molekulárna úroveň – oceľové laná, čo je výborné. Orgániky v poriadku.

Geriatrická diagnostika nervstva: platí všetko ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: platí všetko ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: platí všetko ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: platí všetko ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: platí všetko ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: platí všetko ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: platí všetko ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tukových modifikáciách ste začali tvoriť asi 4 milióny užitočných látok, čo je výborný postup. Do tela nateká asi 90% látok. Tvoria sa všetky typy modifikácií a treba ešte dotiahnuť nové diskovité modifikácie pre molekulárnu úroveň.

Geriatrická diagnostika toxínov v tele: zaznamenal som výrazný pokles toxických látok a rozumnú hladinu pre organizmus.

Geriatrická diagnostika aktivity pudov: to je skoro neskutočné, sú skoro všade a budeme doťahovať drobnosti, aby to bolo špičkové. V ďalšej liečbe zbudujeme gény dlhovekosti. Následne skontrolujem celú imunitu, biochémiu, centrá v šedých kôrach tela a zmysly. A potom už iba udržiavanie a navyšovanie úspechu. Keď som vás diagnostikoval, cítil som sa ako v krajine zázrakov. Dobre vykonaný geriatrický program.

Geriatrická liečba na vytvorenie génov dlhovekosti:

Zobrať väčšie klince 100 –vky a poviazať drôtom a na koniec dať guličky z alobalu. Prikladať na telo asi 4 krát po 20 minút.
Vidličku obaliť alobalom a omotať viazacím drôtom. Prikladať na telo 4 krát po dobu 20 minút.
Dve vidličky a malú lyžičku zviazať drôtom. Prikladať na telo 4 krát po dobu 20 minút.
Dve vidličky a dve malé lyžičky zviazať drôtom. Prikladať na telo 4 krát po dobu 20 minút.
Na nôž prilepiť lepiacou páskou rôzne mince a obaliť alobalom. Prikladať na telo 4 krát po dobu 20 minút.
4 vidličky , 3 nože a 5 malých lyžičiek zviazať lepiacou páskou a drôtom okolo rúčiek. Prikladať na telo 4 krát po dobu 20 minút.

Geriatrická liečba tukový orgán: cieľom je dosiahnuť navýšenie tukových látok na 10 miliónov a to postupne. Pokračovať v umývaní jadrovým mydlom. Pred sprchovaním šúchať telo kusom slaniny aspoň 10 krát za mesiac.
Tvorba diskovitých modifikácií: do slivovice nasypať balíček mandlí a pred sprchovaním jemne natierať málo po celom tele aspoň 10 krát za 2 mesiace.

Kontrola a ďalší postup o dva mesiace.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.