Neustále som tlačený túžbou zabezpečiť sa, mám obavy pred budúcnosťou, stále mením miesta, tiež mestá. Dlhšiu dobu mám problém nadviazať partnerský vzťah, a keď sa aj v minulosti podarilo, trvalo to len niekoľko týždňov.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Počas embryonálneho vývoja sa u vás rozvinula špeciálna psychika. Z hľadiska duchovného je to požehnanie, z hľadiska bežného života utrpenie. Je len na vás, čo zo svojho života spravíte.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je mimo fyzické telo a podvedomé obaly sú mimo vás. Upozorňujem, že sa v destabilizácii psychiky blížite do pásma, keď budete potrebovať psychiatra a tabletkovú liečbu. To je varovanie, ktoré by ste mali vziať vážne, začnite sa venovať psychoterapiám.

Povaha
Ste usadený v gangliách okolo orgánov tela a hovoríme o kozmickom vedomí. Také majú kozmonauti po 4. mesačnom pobyte v kozme. Takéto vedomie sa rozvinie aj počas embryonálneho vývoja ako prejav hyperaktívnej matky. Psychicky nie ste na Zemi a vaše myšlienky sa túlajú v kozmickom priestore. Bližšie si prečítajte v Kozmos sekcii na stránke. Na rozdiel od vás som v týchto stavoch trénovaný, kým vy o nich ani netušíte.

Sexus
Sexus povahy je usadený okolo orgánov tela. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má pocit, že ho znásilňujú muži aj ženy a musí utekať a utekať. Pritom je to iba fantázia. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na snové predstavy v kozmickom priestore, kde aj počas noci prenikáte. Povrchová vzrušivosť: na planéty. Pohlavná vzrušivosť: snové predstavy anjelov. Citová vzrušivosť: chaos a zmätok. Zle si to všetko vykladáte. Zlý prístup k snom. Naštudujte si Snovú školu.

Stav obalov podvedomia
V 12. roku ste dostali do podvedomia obaly. Obal túžby obsahuje spomienky na osobu, ktorá chce lietať v kozme. Obal mozoček obsahuje kariéru letca a kozmonauta. Rodostrom obal obsahuje záznam predka akrobata a kaskadéra. Dieťa obal obsahuje záznam o kozmickom výcviku. Zviera obal obsahuje mytológiu o lietajúcich železných vtákoch. Šaman obal obsahuje záznam o osobe, ktorá vedome cestovala psychicky do kozmického priestoru. 7 obalov spolu obsahuje všetko o kozmickom dianí.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Zúfalo a zbytočne sa snažíte tento stav zrušiť. Vznikol počas embryonálneho vývoja a bude vás sprevádzať celý život. Treba sa naučiť s ním žiť a ovládať ho.

Postup psychoterapií

Najskôr vyriešime vaše kozmické vedomie.

1. uvedomte si pri meditácii v kresle, že ste iný ako bežní ľudia a vlastne to akceptujete a chcete žiť duchovne, ako je vám prirodzené.
2. čítajte si Kozmos sekciu a hovorte si, že toto musím ovládnuť a pochopiť. Čítajte od najstarších článkov. Prečítajte si a programujte sa, že toto je vo vás a chcete to zvládnuť. Postupne prečítajte všetky články a v hlave si vytvorte o tom predstavu.
3. precvičujte si cvičenia v Kozmos sekcii a môžete o tom písať a konzultovať mailom. Skoncentrujete sa okolo orgánov a to sugeráciou a uverením, že sa už nemôžete hýbať ani ničoho dotýkať. A pokyn nasmeruje do vnútra tela.
4. keď ste skoncentrovaný okolo orgánov tela a presunuli ste sem z pamäti predstavy o kozme, tak majte otvorené oči a vo všetkom a všade treba vidieť planéty a hviezdy. Pozriete sa na vaňu a sú v nej hviezdy. Postupne na všetky predmety.
5. nedovolíte, aby sa vaša psychika túlala kde kade. Stiahnete ju do priestoru planéty Zem. Okolo orgánov tela si výhradne predstavujte všetko okolo planéty Zem, atmosféru, obaly.

O mesiac sa ozvite na konzultácie a kontrolu. Potom postúpime ďalej.

Pridaj komentár