Obraciam sa na charizmatickú poradňu v rámci zistenia problémov v mojom uvažovaní z hľadiska náboženských postojov. Poprosila by som vás o veštecký profil, ak to bude možné.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Vo vnútri ste hlboko nábožensky založená. No po matke máte netradičnú psychiku, ktorá by mala spojiť náboženstvo, kozmos a hviezdy spolu. Ale vy ste sa otočili k hmotnému konzumu. Máte predpoklady, aby ste robili náboženstvo budúcnosti, ktoré sa šíri a rozvíja hlavne v Amerike. Aj náboženstvo má svoj vývoj a keď ľudia budú chodiť do kozmu častejšie, tak dostane kozmickú formu.

Zdravotný stav
Celkovo v poriadku až na oblasť hormonálnych žliaz, ktoré sú disharmonické.

Psychický stav
Aurický obal je až príliš vzdialený od fyzického tela a už teraz by to vyžadovalo liečbu u psychiatra. Obal obsahuje informácie o náboženských sférach.

Obaly tela
V každom tele sa nachádzajú energetické obaly veľkosti hrášku, ktoré nesú v sebe informácie.
1.obal je klinický. Ten nemáte, majú ho iba ľudia, ktorí prežili klinickú smrť alebo sa príliš v noci stišujú.
2.obal. V mozočku máte určené, aby ste sa v tomto živote venovali deťom a činnosti s deťmi. Potom môžete mať šťastný osud.
3.obal sú túžby mŕtvych ľudí, ktoré nezrealizovali sami. Človek zomrie, jeho túžba sa prenesie na inú osobu a vytvára tlaky na realizáciu. Je tu silná túžba, aby ste sa venovali náboženským veciam.
4.obal obsahuje osudy vašich predkov. Tento obal obsahuje záznam o predkovi, ktorý doslova neznášal všetko náboženské, vyznával komunistické idey. Čo vo vás bude vytvárať vnútornú konfrontáciu
5.obal. Ide o záznam toho, čo žijete, ktorý by sa mal ukladať aj do kostí. Zapisujte ho dobre.
6.obal. Ďalší záznam veľkosti hrášku je v oblasti pupka. Zatiaľ je pasívny a obsahuje hlavne veľa poznatkov s náboženskou výchovou detí.
7.obal. Ide o zvierací obal, keď sme boli na úrovni zvierat. Je v oblasti hlavy a nie je rozvinutý. Obsahuje záznam o pravekých ľuďoch.
8.obal je v oblasti hlavy. Nie je rozvinutý. Obsahuje záznamy o náboženských rituáloch s mamutími kosťami a cestu k pravosláviu. Je to sexuálny obal.
9.obal. Skúmam, ako zapisujete do svojej mysle všetko, čo prežijete. Silne zapisujete všetko negatívne a pesimistické. Pozitívne chýba.
10. obal je šamanský, ktorý máte v sebe silne rozvinutý v celom tele. Obsahuje informácie o rituáloch k prírodným božstvám.
11. obal. V neurónoch je uložený mikrosvet, ktorý je taký veľký ako reálny kozmos. Tento je uzavretý a neprenikáte do jeho vnútra.
12. obal tvorí 7 obalov v sebe. Máte ho rozvinutý v celom tele, obsahuje záznamy o ničení a likvidácii veriacich ľudí.
13. obal. Nemáte schopnosť komunikovať s informačnými poliami mŕtvych ľudí.
Z toho, čo som napísal vyplýva, že vo vás je konfrontácia medzi náboženstvom a životom pre hmotu. Vytvárate si ju sama. Nechali ste sa uniesť túžbou po hmote a peniazoch. Upozorňujem vás, že idete proti svojmu vnútornému svetu a už teraz z toho máte psychické problémy. To nie je správna cesta. Náboženské a duchovné zvládnete v sebe tým, že ho spoznáte, pochopíte a praktizujete.

Povaha
Máte netradičnú povahu. Vaša matka bola počas tehotenstva nekľudná a trpela poškodením nervovej sústavy. Tým sa vám vytvorila netradičná psychika, akú majú dnešní kozmonauti, ktorí strávili v kozme viac ako 4 mesiace. Teda 6 neurónových oblastí: veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog a ganglie okolo orgánov pracujú ako jeden celok. U bežných ľudí pracujú samostatne. Tu je možno vnímať, prečo vám náboženstvo pozemské lezie na nervy a zbytočne proti nemu útočíte. Ľudia s vaším vedomím by sa mali venovať náboženstvu a spájať ho s hviezdami. Pokiaľ chcete mať stabilnú psychiku, študujte všetko okolo kozmu a tiež veštenie z hviezd. Pokiaľ tak nespravíte, tak nestabilná psychika a problémový osud.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Všade zúrivo ničíte všetko kozmické a náboženské. Chcete žiť bežným životom. Podľahli ste komercii a konzumnému životu z časopisov. Aj v ostatných oblastiach neurónov idete proti sebe a podvedomiu. Skúste zmeniť postoj.

Pridaj komentár