Sexuológia. Pornoherec. Sexuálne napätie. Sexuálne vzrušenie. Orgastické energie. Indická tantra. Tibetská tantra. Čínska tantra. Detská sexualita. Zvieracia sexualita. Sexus prírodného človeka. 6 neurónových oblastí a bez čakrových centier. 6 neurónových oblastí a čakrové centrá. Mentálna patológia sexuálneho správania. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Konečne sme prekročili oblasť naplnenú sexuologickým mentorstvom. Naučili sme sa veľa o vlastnej sexualite z hľadiska dnešnej ľudskej mysle. Dokážeme regulovať sexuologický prejav a v tomto stave kontroly iba ľahkého erotického vzrušenia pracovať k duchovnej erotike na spôsob Indie.

Naladili sme sa do vhodného sexuálneho stavu mysle, ktorý dovoľuje precvičiť si predchádzajúce základné cvičenia. Z týchto základov sme postupne prešli do jogínskeho stíšenia a skľudnenia, k tomu sme pridali sugeráciu klinickej smrti. Sugerácia a fyzické stíšenie nás uviedlo do stavu vytvorenia klinickej postavy v celom fyzickom tele. Ide o postavu napustenú bielym svetlom. Museli sme si znovu dávať pozor na mŕtvu náboženskú formu z hinduistického prostredia, ktorá blokuje otvoriť stav klinickej smrti a hinduistické Božstvá zažívať bezprostredne.

Treba si jednoducho zvyknúť, že modlitby na hinduistické Božstvá blokujú otvorenie stavu klinickej smrti. Treba vynaložiť úsilie na likvidáciu tejto náboženskej formy, ktorá blokuje cestu naspäť do prírodného vedomia. Je to prirodzené a nutné vo vývoji ľudstva. Zároveň sme sa cez obrázky rôznych druhov vyfotených fosílií napájali na skutočne existujúce fosílie po celom svete.
V prvom rade sme sa usilovali, aby sme z fosílií určitého druhu vybrali ich záznam o hinduistických Božstvách. Treba si uvedomiť, že charizmatickí Indovia rozjímali nad fosíliami a dovnútra svojho klinického tela vkladali svietiace klinické záznamy z fosílií. Takto sme plnili svoje telo, pokiaľ sme vedeli vydržať. Vychutnávali sme si stav hinduistických svätcov, ktorí v klinickej smrti zažívali živú Božiu prítomnosť.

Pokračovali sme v normálnej meditácii bez klinickej smrti. Tento stav sme zatvorili, stiahli sa všetkým pod kožu a zavolali sme objekty životnej sexuálnej ezoteriky a zvukové objekty. Požiadali sme ich v aure o spoločnú meditáciu. Do aury sa objekty dostali pomocou zasvätenia a už sa pretvorili na lotosové kvety s postavami dieťaťa. Ide o meditácie na aurické objekty a ich zmena na vyššiu úroveň.

Potom sme preberali niekoľko prípadov spopolnených jogínov v sektore 30 G 20 a 70 10 80. Osoba už spopolnená s prírodným vedomím. Nad spopolnenými pozostatkami svietiaci kotúč. Zvierací obal s Božstvami hinduizmu nad zemeguľou v oblasti stratosféry, kde už začína kozmos a končí magnetické pôsobenie zeme.

Z fosílnych objektov zosal do seba informačné pole pomocou modlitby. Z týchto záznamov vytvorili Indovia svet svojich Božstiev. Nad Indmi sa vznášajú informačné polia fosílnych živočíchov. Teda silný atak konať v duchu historických fosílií. Niektorí klinickí jogíni mali v aure zvukové efekty.

Pridaj komentár