Chcem vás poprosiť o kontrolu postupu v oblasti môjho ozdravenia. Sám cítim, že sa vo mne pohli veci k lepšiemu. Mám viac síl a vitality ako predtým. A to mi dáva ešte väčšiu silu, aby som pokračoval.

Požiadali ste ma, aby som skontroloval stav vašej liečby, kde bola základom dezinfekcia organizmu (A 874). Všetko prebieha úspešne a odporúčam zamerať sa na vyliečenie pečene a hrubého čreva.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Hladina U vitamínu je dostatočná. Trvalo treba jesť každý týždeň surovú kapustu.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný. Jedzte trvalo každý týždeň slnečnicové semená a orechy.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné a používaním jadrového mydla sa budú tvoriť dlhovekejšie bunky ako je bežné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Nánosy sa čistia čiastočne a treba ešte pokračovať v predošlých terapiách. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Aj v tejto oblasti sa budú tvoriť bunky so zvýšenou dlhovekosťou.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Aj v tejto oblasti sa budú tvoriť bunky so zvýšenou dlhovekosťou. Lymfatické uzliny vykazujú silnú aktivitu voči nežiaducim mikroorganizmom.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Dlhoveké bunky sa ešte netvoria.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Budú sa tvoriť bunky so zvýšenou dhovekosťou. Modifikácie blanovitých buniek bežia v blanách svalov a opravovali lymfatické uzliny, čo je výborné.

Diagnostika pečene a hrubých čriev: kyvadlo ich neobkreslilo. V pečeni je stupeň chorobnosti 40, čo je oproti minulej diagnostike zlepšenie. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Nové bunky už majú menšie genetické modifikácie, čo je dobré. Pečeň sama odstavila geneticky nežiaduce bunky a vytvára nové tkanivá z menej modifikovaných buniek, čo je dobrý ozdravovací proces. V hrubom čreve je Stupeň chorobnosti 50, čo nie je zlepšenie. Stav buniek ako u 90 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek žiadne, niet z čoho.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Dlhoveké bunky sa ešte netvoria.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Začali ste tvoriť 1400 užitočných látok pre telo. Vytvorili ste modifikácie typu granátové jabĺčko. Z nich začala prúdiť liečivá chémia do tela.

Geriatrická diagnostika nočnej chémie: nedostatočná nočná aktivita pri ozdravovaní tela. V noci utekáte do stavov dieťaťa. Odporúčam programovanie a ukončiť návraty do detstva. Kúpte si stavebnice lietadiel alebo domov a realizujte svoje detské úteky takýmto spôsobom. Študujte Snovú školu a poradňu. V noci majú bežať terapie a liečby a nie úteky z reality.

Geriatrická diagnostika pudu sebazáchovy: ešte stále nespolupracujete dostatočne s pudom sebazáchovy. Aktivizuje sa predstavou samovraždy, samozrejme iba sugeratívne. Potom sa opýtate, čo máte robiť, aby ste mali špičkové zdravie. Neustále predstava, že ste prišli zomrieť do jaskyne.

Geriatrická diagnostika modifikácie: v prvom rade si pravidelne robte terapie, ako keby ste videli veľké písmená abecedy aspoň 30 cm veľké. V druhom rade omývanie tela Solfatanom a to raz do týždňa. Natrieť a opláchnuť. Zahájiť umývanie tela vlastným močom. Zachytiť do nádoby, rukou natrieť a spláchnuť. Pokračovať v umývaní tela jadrovým mydlom a k tomu šúchať namydlené telo harmančekom z čajových vreciek. Treba si predstavovať, ako máte v koži všetky druhy chorôb, ktoré existujú. Treba si zohnať hlinu z lomu alebo jaskyne, je bledá bez prímesi. Je to potrebné a nutné na modifikáciu blanovitých buniek a ozdravenie pečene. Treba si zohnať mach a šúchať telo raz do týždňa. Treba omývať telo nápojom Redbull raz do týždňa.

Psychoterapie: neustále pozerajte obrázky jaskýň, kostníc a magnetov na stránke.

Pridaj komentár