Poprosím vás o vypracovanie nového profilu, aby som vedel, ako ďalej napredovať, čo zmeniť, na čo sa viac zamerať a čomu dôslednejšie venovať čas. Bez nejakej námahy som akokeby automaticky schudol o 6kg, cítim sa vo výbornom stave, myslením o 5 rokov mladším, zmeny badá aj okolie. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som zhodnotil váš vstup do geriatrickej liečby (predchádzajúci profil A 814). Začali ste úspešne a verím, že vydržíte ďalej, aby ste dosiahli aspoň 50 000 užitočných látok z tuku a trvalé modifikácie blanovitých buniek.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Hladina U vitamínu je dostatočná. Kapustu treba jesť trvalo do konca života.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo nervový systém. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Hladina E vitamínu je dostatočná. Jesť slnečnicu a jadrá orechov až do konca života.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný. Robte terapiu do konca života.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo bez problémov. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Posun pohybu do svalov je už cítiť. Treba pokračovať vo výcviku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku, stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je v poriadku. Vnímať modifikáciu k produkcii dlhovekejších buniek tejto oblasti.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku, stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je v poriadku.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku, stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je v poriadku, čiastočne sa už modifikovali, aby produkovali bunky s dlhou životnosťou ako bežne.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku, stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek ešte nie je úplne naštartované, ale hýbe sa to k lepšiemu. Treba modifikovať kožné bunky alebo blanovité bunky šúchaním tela raz do týždňa s rašelinou. Nabrať na ruky a na holé telo vyšúchať.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Modifikácia blanovitých buniek na jednorazové sa začína diať v okostici rúk. Tento proces posilníte tým, že budete na telo prikladať kusy včelieho vosku, do ktorého zapracujete suché muchy a chrobákov rozdrvených na kusy. Môžete prikladať aj jantár. Každý týždeň aspoň na hodinu na rôzne miesta.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo ich obkreslilo. Priemerne stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné a čiastočná modifikácia, aby tvorili trvanlivejšie bunky beží.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo a úspešne produkujete asi 4 000 chemických látok prospešných telu.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: ide o modifikáciu tukových buniek do plochých útvarov. Máte ich asi 12, viac dodávajú orgánom, čo už nevedia alebo nedokážu vyrobiť. Treba raz do týždňa omyť telo močom, obložiť telo raz do týždňa kôrou rôznych stromov a to všade

Modifikácia tuku „palce“: ide o modifikáciu tuku na ploché útvary veľkosti palca podporujúce psychické pochody. Je ich menej. Terapie: všetko, čo prečítate, si predstavujte odzadu dopredu. Meditujte na jaskyne v Galérii obrázkov na stránke raz do týždňa hodinu.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: ide o útvary v tuku, ktoré pozmenia kmeňové bunky tak, aby vytvárali základné bunky so zvýšenou životnosťou až 14 rokov. Tie sa objavujú v hojnom počte. Pokračovať v natieraní kože pracím mydlom dvakrát do týždňa a na hrubo, pomasírovať a potom sprcha. Potom natrieť telo krémom s výťažkom z kokosu.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: ide o zoskupenie tukových buniek v tele na tvorbu nových jednorazových kmeňových buniek. Zožeňte si rôzne druhy kostí, zvieracie, praveké a raz do týždňa si ich prikladajte na telo.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: ide o útvary v tuku, ktoré majú tvoriť liečivé látky. Tieto sa postupne tvoria. Treba telo natierať zubnou pastou s propolisom a ďalšími bylinkami. Tenkú vrstvu dvakrát do týždňa

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: ide o špeciálne útvary, ktoré liečia bunky na molekulovej úrovni. Tento proces ešte nenastal. Potrebujete prikladať raz do týždňa mäso, rôzne druhy na telo. Natierať sa s hlinou z lomu alebo jaskyne. Tak isto omývanie tela Solfatanom, tiež na telo prikladať rôzne kamienky.

Psyché
Ešte nie ste úplne otvorený geriatrickému programu. Netreba mať žiadne obavy. Túžte mať hviezdne ambície zdravia, úspechu a vitality. Pozerajte si obrázky jaskýň, kostnice. Programujte do snov terapie. Čítajte všetko okolo geriatrických prípadov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.