Začal som sa zaujímať o ezoteriku. Najprv o šamanizmus, potom som narazil na čakry, meditácie atď.(len teoreticky). Neskôr som natrafil na Osha, ktorého učenie ma zaujalo a začal som praktikovať jeho meditácie, hlavne pohybové, katarzné a začal som cvičiť 5 tibeťanov. Postupne ma to všetko pomaly prestáva baviť, lebo mám pocit, že ničomu neviem preniknúť do hĺbky a zo všetkého mám v hlave trochu chaosu. Neviem, akým smerom sa mám vydať.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Narodili ste sa pre duchovné záležitosti, no tlak okolia vás zmiatol. Šťastný osud iba vtedy, pokiaľ sa venujete duchovným veciam naplno a trvalo.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tela v poriadku.

Povaha
Psychicky ste usadený v šedej kôre veľkého mozgu. Prežili ste klinickú smrť. Máte kontakt do sveta mŕtvych spomienok ľudí a zvierat.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo veľkom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nevie, či má žiť bežný život alebo ezoteriku. Silný spor. Sexus centrum je umiestnené vo veľkom mozgu. Teda ambície a menej domov a rodina. Charakterizuje to obrázok nejasnosti, čomu sa máte v živote venovať. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: ezoterika. Povrchová vzrušivosť: duchovný vnútorný svet. Pohlavná vzrušivosť: špecifická na duchovno. Citová vzrušivosť: ezoterická literatúra.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry šamanov – bielu líniu. Výchova viedla k ich potlačeniu. Trestanie za prejavy ezoteriky a duchovna. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Túžby obal obsahuje spor, či žiť bežne alebo duchovne. Trend k duchovnu. Mozoček obal obsahuje poslanie venovať sa duchovnosti a rozvoju svojej osobnosti. Treba si to vybojovať. Obal rodostrom obsahuje záznam urodzeného grófa, ktorý mal čas zbierať všetko okolo ezoteriky a túžbu to zrealizovať prakticky. Silná túžba. Eros obal obsahuje zápis robiť tantru na indický spôsob. Šaman obal obsahuje túžbu učenlivého šamana idúceho od jedného šamana k druhému, aby sa naučil umeniu duchovna. 7 obalov obsahuje všetko o anjelských sférach šamanov bielej línie. Silný vplyv. Pokiaľ sa nebudete venovať duchovnosti, tak životné nepríjemnosti.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Cítiť strach, čo povie okolie, pokiaľ sa budete venovať duchovnosti. Ste príliš poslušný a snažíte sa spod tohto vplyvu utiecť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Ezoteriku potichu a potajme robíte v snoch.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď dáte v živote na prvé miesto duchovné hodnoty a ostatné zostane druhoradé. Odporúčam meditovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.