Oceňujem aktivitu pri modifikácii tuku a celého organizmu. Ide vám to výborne a verím, že budete pokračovať ďalej (predchádzajúca diagnostika A 827). Treba do terapií modifikácie zaviesť chlieb, včelí vosk, záhradnú zem, kosti a čili omáčku.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Hladina U vitamínu je dostatočná.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti nervstva. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Hladina E vitamínu je dostatočná.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Stav C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Základné bunky sú modifikované k tvorbe dlhovekých buniek okolo 12 rokov. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Základné bunky sú čiastočne modifikované na tvorbu dlhovekých buniek a to zhruba 7 ročné. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo dráhy a uzliny. Vnímať vytvorenie nových uzlín a zánik poškodených. Celkový stav buniek ako u 14 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek sa čiastočne transformuje na tvorbu dlhovekých buniek asi 4 ročných.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetky hormonálne žľazy. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné a čiastočná modifikácia k tvorbe dlhovekých buniek asi 6 ročných.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo všetky. Celkový stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Iba nepatrná tvorba jednorazových buniek z blanovitých útvarov. Smerujú do oblasti pečene, kde začali s reparáciou pôvodných buniek pečene. Ešte stále nie je cítiť nasadenie k terapiám s kosťami, ktoré sa majú prikladať na telo.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány a časti tela. Všade modifikácia buniek na tvorbu buniek s dlhšou trvácnosťou. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo. Produkuje 42 000 užitočných látok pre telo. Z kožných buniek sa v dôsledku terapií vytvorili nové bunky, ktoré boli transformované do oblasti tukových buniek.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: ide o modifikáciu tukových buniek do plochých útvarov. Je ich veľké množstvo a veštecky vnímať ich zdvojovanie. Pomáhajú všetkým orgánom a častiam tela. No zatiaľ sa nevytvorili dlaňovky na podporu kože. Treba začať prikladať na telo chlieb a chlebové placky.

Modifikácia tuku „palce“: ide o modifikáciu tuku na ploché útvary veľkosti palca podporujúce psychické pochody. Sú doslova všade v tuku. Podporujú aktívne psychické prejavy v organizme. Cítiť z toho silu.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: ide o útvary v tuku, ktoré pozmenia kmeňové bunky tak, aby vytvárali základné bunky so zvýšenou životnosťou až 14 rokov. Tak isto ich je veľké množstvo a modifikujú postupne jadrá všetkých buniek. Menej koža. Treba sa začať natierať nielen jadrovým mydlom, ale aj včelím voskom.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: ide o zoskupenie tukových buniek v tele na tvorbu nových jednorazových kmeňových buniek. Začali sa tvoriť, sú ešte tenké a neatakujú blanovité útvary tela. Chýbajú kostné terapie.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: ide o útvary v tuku, ktoré majú tvoriť liečivé látky. Tvoria sa ako stočené do klbka. Chýbajú pre pečeň, kožu, kosti. Na telo si treba dávať bežnú záhradnú zem.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: ide o špeciálne útvary, ktoré liečia bunky na molekulovej úrovni. Postupujete a na mnohých miestach tuku sú už tri zrnká pokope. Tvorí sa len málo látok a to do lymfatických uzlín. Natierať telo čili omáčkou.

Psyché : kyvadlo obkreslilo psychiku ako stabilnú a silne ukotvenú na telo. Podvedomé obaly sú v tele, tiež silná stabilita.

Jaskyne a psyché: vnímať, že trvalo meditujete na jaskyne všetkého druhu. Podporujú modifikácie v tuku.

Psyché kosti: cítiť váhanie a rozpačitosť. Treba sa aktívnejšie nasadiť. Cítiť z vás pohodlnosť a vyčkávanie.

Pud sebazáchovy: v brušnom mozgu cítiť, že pud pracuje na plné obrátky. Mohol by vám tento stav závidieť každý hypochonder.

Psyché magnet: spolupráca s obživným pudom je nedostatočná. Váhavosť k nasadeniu na magnetickú liečbu, spaľovanie tuku cez nové modifikácie v tvare písmena E. Treba si zohnať dlhé magnetické pásy a používať. Umožnia tvorbu látok na podporu spaľovania tuku.

Pridaj komentár