Chcela by som vás poprosiť o kontrolnú diagnostiku môjho zdravotného stavu po absolvovaní Vami predpísanej 3-týždňovej liečby.

Požiadali ste ma o kontrolnú diagnostiku. Terapie ste dodržiavali a telo sa detoxikuje. Ďalšia liečba je zameraná na úplné zlikvidovanie toxínov. Dodatočne treba riešiť otázku ukladania E vitamínu v tele a chorobnosť nervovej sústavy.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti. Všetko je upratané a toxíny vyvozené. Hladina U vitamínu je dobrá. Kyvadlo neobkreslilo pri podrobnejšom prieskume jadrá buniek v pečeni a obličkách. Bunky sú značne zdevastované, ale nie sú zasiahnuté jadrá buniek, ktoré sa zablokovali a uchránili pred toxínmi.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo krvné riečište. Toxíny boli presunuté do pečene, ktorá ich pozvoľna likviduje. Ťažká a zdĺhavá aktivita. Kostná dreň je v poriadku. Stav sa zlepšil.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo neobkreslilo nervové dráhy. Stupeň chorobnosti je 24, čo je začínajúca chorobnosť. Veľa poškodených buniek. Úroveň E vitamínu je stále nedostatočná. Ukladá sa v tuku, kde sú extrémne zásoby. Porucha metabolizmu trávenia. Treba riešiť. Celkovo sa stav zlepšil. Toxíny sú presunuté do obličiek, ktoré sa ich usilujú zlikvidovať.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky časti v poriadku. Aj jednotlivé časti veľkého mozgu. Toxické látky sú odpratané do pečene. Všetko v poriadku.

Diagnostika imunitná: obidve sú v poriadku.

Záver: celkovo nastalo zlepšenie. Treba pomôcť pečeni a obličkám spracovať a odbúrať toxíny. Verím, že na pracovisku ste tiež spravili opatrenia. Pomôžte obličkám a pečeni tvarohom, mliekom. Začnite piť kombuchu asi dva mesiace denne. Jej mikroorganizmy pomôžu na seba naviazať zbytok toxínov. Po dvoch mesiacoch sa ozvite na kontrolu.

Pridaj komentár