Po mesačnej liečebnej procedúre sa vám hlásim na kontrolu. Podrobil som sa samoliečbe podľa vášho odporúčania s výsledkom do určitej miery uspokojivým. Vyrážky mi skoro úplne zmizli z tela okrem hlavy. Na tvári a vo vlasoch sa mi stále tvoria vyrážky, ale už menej hnisavé ako predtým. Nečakám zázraky na počkanie, za 20 rokov utrpenia s nevedomými herpetickými vírusmi v tele spôsobujúcimi akné a ďalšie neduhy som dostatočne vyzbrojený trpezlivosťou a dúfam, že sa toho zbavím s vašou pomocou raz a navždy.

Požiadali ste ma o dohodnutú kontrolu likvidácie herpetických vírusov v tele ( predchádzajúca diagnostika A 812). Všetko ide podľa plánu. Dodržte ešte plánovanú prestávku asi 2 týždne a potom ideme do dohodnutého druhého kola. Potom vás znovu zdiagnostikujem. Neskoršie budeme riešiť obnovu lymfatického riečišťa a prirodzenej imunity.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo už obkreslilo nervové dráhy. Organizmus čiastočne zlikvidoval herpetické vírusy, časť sa uložila do latentného štádia a znovu sa usilujú vyliezť. Treba ešte dva týždne počkať. Tentokrát bude treba použiť cesnak. Nakrájať na vatu, zakryť vatou a priložiť do oblasti pečene a sleziny. Za týždeň asi dvakrát, zopakovať ešte ďalší týždeň. Popíjajte iónový nápoj pre športovcov dva týždne každý deň.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo neobkreslilo túto oblasť. Stupeň chorobnosti sa znížil na 42, čo je zlepšenie. Sú tu modifikácie uzlín na guličky, čo budeme riešiť neskoršie. Herpetické vírusy boli vytlačené, čo je dobré. Bunky sa otvárajú a budú obnovovať túto oblasť.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): kyvadlo obkreslilo. Všetko v poriadku, herpetické vírusy čiastočne zlikvidované, časť sa uložila do „ulít“. Treba počkať dva týždne, aby znovu vyliezli. Liečba: do stravy pridať mäsité jedlá a to poriadne. Tukový chlieb. Nech všetko pláva v tuku. Tenkú vrstvu tuku natierať aj na ruky a hruď – tenké pásiky – každý deň po dobu 2 týždňov.

Diagnostika orgány tela: kyvadlo ich obkreslilo, tak isto sa zlepšil tuk tela. Dosahuje tvorbu 10 pozitívnych látok pre telo. Možno ísť ďalej, každý deň dočervena vyšúchať uterákom celé telo. Pomôže to vytvoriť vhodné látky proti herpetickým vírusom. Robte tak za dva týždne asi 14 dní.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám sa zlepšila, je nad hranicou nutnosti a začala lepšie prenikať do tela. Imunita voči mikroorganizmom sa zlepšila čiastočne. Začnite s terapiou na posilnenie imunity: buď budete piť dve tabletky acylpyrínu každý druhý deň, alebo v litri vody rozpustený jeden acylpyrín nalejte na telo 1 krát do týždňa.

Kde všade sú ešte herpetické vírusy: hormonálne žľazy, nervstvo, časť je ešte v koži. V koži sa neuložili do krytu a voľne pracujú. Po dvoch týždňoch čakania potierať telo rozriedeným octom alebo namočiť handričku a na chvíľu prikladať na kožu. Na liter vody veľká polievková lyžica klasického octu. Stačí spraviť raz do týždňa.

Prosím o kontrolnú diagnostiku po dvoch týždňoch liečebných procedúr. Môžem konštatovať, že v globále u mňa dochádza k miernemu zlepšeniu zdravotného stavu. Viem, že cesta k vyliečeniu nie je ľahká a vyžaduje si hlavne veľa času a trpezlivosti. Ďakujem vám za starostlivosť a ochotu.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti 42 ako pri minulej diagnostike. Poškodené lymfatické uzliny. Môžeme liečiť neskoršie. Stav buniek lymfatického riečišťa ako u 100 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek už nebude. Tvorba nových buniek je vyčerpaná.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Tuk začal produkovať asi 1000 užitočných látok pre telo, čo je dobrá správa. Vytvorili sa nové útvary v tuku. Voláme ich granátové jabĺčka. Aktivizujú sa, keď treba likvidovať nežiaduce mikroorganizmy.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je dobrá a zlepšila sa aj imunita voči nežiaducim mikroorganizmom v tele. Celková skladba mikroorganizmov je dobrá a žiadne latentné herpetické vírusy som nenašiel.

Záver: pokiaľ máte záujem o liečbu na hlbšej úrovni smerom k obnoveniu lymfatických uzlín, môžeme sa do toho pustiť.

Pridaj komentár