Mesiac dodržiavam vaše terapie, je to už pre mňa samozrejmosť, cítim sa lepšie,i keď tie hormóny lietajú, antidepresiva beriem oveľa menej, sny sa upravujú, veľa spím, zrejme to potrebujem. Bola by som vďačná, keby ste sa znovu pozreli na moje zdravie.

Som rád, že ste sa správne preliečili a zastabilizovali svoj zdravotný stav (predchádzajúca diagnostika A 704.) Môžete poďakovať svojmu tukovému orgánu, ktorý začal produkovať látky namiesto štítnej žľazy a tiež látky, ktoré produkujú vaječníky. Pozrel som sa na vaše kmeňové bunky, ktoré zabezpečujú obnovu orgánov. Sú bohužiaľ úplne vyčerpané a po čase zase ochoriete. Odporúčam, aby ste si dali spraviť geriatrický profil, prešli na špeciálnu stravu a zabezpečili ďalšie zvyšovanie produkcie užitočných látok v tukovom orgáne – tuku tela.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti výskytu neurónov. Stále je tu veľa trojuholníkov, čo naznačuje na trvalé poškodenie buniek. Ale aktivita zdravých neurónov sa dynamicky zvýšila. Aktivita ako u 20 ročnej zdravej osoby. Je to dobré znamenie pre liečivé pochody vášho tela.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo nervovú sústavu v poriadku. Organizmus zlikvidoval nežiaduce mikroorganizmy a zápaly. Vedenie nervového vzruchu je dobré.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo hormonálne žľazy v poriadku. Prenikajú svojimi látkami do celého tela okrem štítnej žľazy a oblasti vaječníkov. Ich produkciu však zabezpečuje tukový orgán v dostatočnom množstve.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: všetko v poriadku. Tukový orgán začal produkovať zvýšené množstvo užitočných látok. Z 50 látok postúpil na 200. Tuk niektorých jedincov dokáže produkovať až 10 000 užitočných látok do tela.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám v tele je dostatočne vysoká a silná, preniká do celého tela. Aktívne vyhľadáva rakovinové bunky a neúnavne ich ničí a zavápňuje. Imunita voči mikroorganizmom je dostatočne vysoká a dobre preniká do organizmu.

Záver: vaša preventívna liečba bola úspešná a odporúčam pokračovať ďalej.

Pridaj komentár