Chcel by som vás poprosiť o vypracovanie môjho geriatrického profilu, aby som vedel, na čo sa zamerať v liečbe.

Oceňujem, že máte snahu starať sa o svoje zdravie. V diagnostike máte všetko zdravé aj z dôvodu veku (26 rokov). Je fantastické, že už teraz chcete založiť základy trvalého zdravia a dlhovekosti. Geriatrický program vám pomôže menej vyčerpávať kmeňové bunky a šetriť si ich do neskorého veku. Zároveň sa naučíte produkovať v organizme nové kmeňové bunky. Môžem vám vypracovať návrh geriatrickej starostlivosti o organizmus.

Geriatrická diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: činnosť neurónov beží ako u 40 ročnej zdravej osoby. Teda údržba a celková činnosť by mohla byť lepšia ako doteraz.

Geriatrická diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: krvné riečište má kmeňové bunky čiastočne vyčerpané ako u 60 ročnej zdravej osoby. Kostná dreň má kmeňové bunky silné a s veľkou potenciou.

Geriatrická diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: nervové dráhy a zakončenia sú údržbované ako u 70 ročnej osoby. Je potrebné zvýšiť celkovú starostlivosť a údržbu.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: úroveň vyčerpanosti kmeňových buniek je ako u 70 ročnej osoby. Buď zvýšite starostlivosť o bunky v tejto oblasti, alebo sa pokúsite o obnovu kmeňových buniek.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): kmeňové bunky sú vo výbornej kondícii a sú dvojnásobne silné ako u bežných osôb. Obnova ako u 20 ročnej osoby. Všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika mozgovomiešny mok, svaly, kĺby, koža, orgány tela: všade sú veľmi silné kmeňové bunky vedúce k dobrej obnove a dlhovekosti. Dvakrát tak silné ako u iných.

Geriatrická diagnostika tukový orgán: tukový orgán produkuje okolo 60 užitočných látok. Bežní ľudia produkujú 24 látok. Na dlhovekosť a samoliečivé procesy treba okolo 1500 užitočných látok. Treba posilňovať tvorbu užitočných látok do tela.

Geriatrická diagnostika obsahu síry v organizme: trvalo nedostatočné množstvo a celkový nedostatok. U vás by bolo treba zvýšiť obsah síry aspoň dvojnásobne.

Geriatrická diagnostika obsahu kyslíka v organizme: je tiež nedostatočný, treba zvýšiť obsah aspoň raz toľko.

Geriatrická diagnostika mechanizmu fyzického a chemického poškodzovania tkanív: obnova a údržba organizmu môže bežať aj na inom mechanizme a to mikropoškodzovaní tkanív. Táto forma je využívaná iba čiastočne v koži a v tuku. Je potrebné zvýšiť tento mechanizmus aspoň dvakrát.

Geriatrická diagnostika možnosti obnovy kmeňových buniek: túto potenciu v sebe máte, ale ju nevyužívate. Možnosť atakovať tvorbu kmeňových buniek je u vás vlastným močom v rámci urinoterapie na kožu tela. Moč, ktorý je odstáty aspoň tri dni. Pridať do neho múmio – dostať v lekárni.

Geriatrická diagnostika výkonnosti neurónov: je ako u 70 ročnej osoby. Potrebovali by ste aktivitu zvýšiť viacnásobne. Napríklad používanie nablikávacích okuliarov v rámci Silva techniky.

REAKCIA NA PROFIL
Chcel  by som Vám poďakovať za vypracovanie geriatrického profilu. Tiež by som mal záujem o vypracovanie návrhu geriatrickej starostlivosti o organizmus. Ďakujem.

POSTUP LIEČBY
Geriatrická liečba veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: pravidelne raz týždenne do stravy pridať čerstvú kapustu. Dodržiavať trvalo z dôvodu zvýšenia hladiny U vitamínu.
Modifikácia tukového orgánu, aby produkoval užitočnejšie látky pre neuróny: do 2 l vody pridať 2 dcl vlastného moču a 1 tabletku múmia. Premiešať, poumývať telo a nechať pôsobiť 5 minút. Potom osprchovať a umyť mydlom. Robiť tak 1 krát do mesiaca. Zrealizovať 3 kúry.

Geriatrická liečba nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: do stravy raz týždenne dostať strúhanú mrkvu a to trvalo. Zvýšiť hladinu E vitamínu. Užívať mnohozložkové vitamínové tabletky – 1 tabletku týždenne a to trvalo.
Modifikácia tukového orgánu: ako u neurónov, iba do vody, moču, múmia vkladať konáriky bežne známych stromov, pár kusov nechať lúhovať 1 hodinu aj viac a omývať telo.

Geriatrická liečba krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: do jedla dávať raz do týždňa med, pokiaľ možno lipový.
Modifikácia tukového orgánu na prospech krvného riečišťa: 2 l vody, moč, múmio, výhonky stromov lúhovať a za lyžicu medu rozmiešať a omyť telo. Rovnako ako v predchádzajúcej liečbe. Robiť to naraz.

Geriatrická liečba lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: raz do týždňa sírové kúpele. Kúpte si prípravok Solfatan. Zo začiatku do vane rozpustíte 1 čajovú lyžičku a postupne množstvo zvyšujete. Snahou je zvýšiť životnosť buniek v celom tele. Kúpeľ by mal trvať 10 minút. Potom sa osprchovať a umyť mydlom.

Geriatrická liečba výkonnosti neurónov a celkovej psychiky: na dobu 3 mesiace používať psychowalkman. Nie dlhšie. Po troch mesiacoch už všetko robiť v mozgu zo spomienok.

Pridaj komentár