V novembri minulého roku som si od vás nechal diagnostikovať zdravotný aj psychický stav, chcel by som vás poprosiť o kontrolu, prípadne úpravu liečby. Chcem sa vám pekne poďakovať za terapie, cítim sa oveľa lepšie psychicky aj fyzicky.

Je vynikajúce, že ste sa preliečili a zabránili ďalšej devastácii organizmu. Oceňujem, že ste sa znovu nechali zdiagnostikovať a ste zodpovedný voči svojej budúcnosti. Škoda, že nie všetci dbajú o prevenciu. Celkovo sa váš zdravotný stav zlepšil. Zostalo ešte dotiahnuť pár drobností. Odporúčam na nich popracovať.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky časti výskytu neurónov v tele v poriadku. Oblasť temenného mozgu sa stabilizovala. Zatiaľ všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo krvné riečište v poriadku. Aj temenná oblasť je už mierne vyživovaná. Teda všetko v norme.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo nervové dráhy v poriadku. Ešte stále sa nervový vzruch zo svalov tlačí do túlavého nervstva v prednej časti tela. Túlavý nerv ide zo stredu hlavy cez krk, pľúca, srdce, pečeň, obličky, slezinu a črevá. má na starosť biochemické pochody. Nervový vzruch zo svalov, srdca a čriev by sa mal tlačiť do miechy a odtiaľ do mozgu. Toto je ešte blokované. Koncentrácia a vizualizácia pri behu, aby išiel do miechy. V behu si spravte prestávky, sadnite si a tlačte nervový vzruch zo svalov do miechy a odtiaľ do mozgu. Takto spravte počas behu aj 10 krát. Treba realizovať pol roka.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: veľmi dobrá kondícia. Lymfatické uzliny pracujú do celého organizmu.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): kyvadlo ich obkreslilo, ale nezasahujú svojou aktivitou celý organizmus. Ešte je mierny prepad. Odporúčam ich vyharmonizovanie prípravkom Wild Yam. Užíval som ho aj ja osobne. Užívajte podľa návodu. Kontrola po troch mesiacoch užívania.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti a sú vo výbornej forme. Bohužiaľ, deštrukcia v tukovom orgáne sa prehĺbila. Ide o tuk tela. Pripravuje sa produkovať deštruktívne látky. Mal by podľa amerických obezitológov produkovať 22 látok užitočných pre telo. Tukový orgán dokáže vyrobiť až 800 prospešných látok, ktoré môžu telo doslova liečiť. Trvám na tom, aby ste absolvovali masáže tela a prikladanie horúcich kameňov na kožu. To môžete robiť aj vy. Nájdite si ploché kamene a dáte ich variť do hrnca s vodou. Vyberiete ich, mierne schladíte a poukladáte postupne na telo. Absorbujete teplo do tela. Realizovať 4 krát do mesiaca, masáž 2 krát do mesiaca. Čisto masáž tukových zložiek.

Diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je dostatočne vysoká. Preniká všade a došlo k úprave mikroflóry čriev a tráviaceho traktu. Imunita voči zhubným bunkám je dostatočne vysoká. Nepreniká všade. Blokácia do tukového orgánu. Tu je najviac neštandardných buniek. Je vhodné tukový orgán preliečiť.

Pridaj komentár