Mám záujem o vypracovanie geriatrického profilu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš zdravotný stav z hľadiska geriatrického. Celkovo ste na tom dobre, máte 35 rokov a obnova beží ako u 20 ročnej osoby. Problémové sú kmeňové bunky krvného riečišťa, ktoré sú vyčerpané. Predpoklad chorôb ciev a žíl je možný.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti výskytu neurónových vrstiev. Geriatricky je všetko ako u 20 ročnej osoby, čo je vynikajúci stav.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Geriatricky všetko funguje ako u 45 ročnej osoby. Kmeňové bunky krvného riečišťa sú prázdne. V budúcnosti je možná chorobnosť krvného riečišťa. Liečba: do 2 dcl vody namočíte 2 zelené klíčky cibule a touto vodou si natierate ruky. Vyskúšať na menšej ploche. Robte tak asi 3 mesiace raz do týždňa. Procedúru pravidelne opakujte.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku ako u 20 ročnej osoby. Nervový vzruch prúdi dostatočne.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Geriatricky lymfatický systém pracuje v stave 10 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo žiadnu neobkreslilo, hodnota chorobnosti 20, čo je disharmonický stav. Je vhodné preliečiť prípravkami s fytohormónmi, dostanete vo voľnom predaji. Geriatricky všetko funguje ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo tuk okolo tela, neprodukuje požadovaných 22 látok pre telo. Negatívne pôsobí na kožu tela. Geriatricky ako u 80 ročnej zdravej osoby. Liečba: telo kartáčovať dočervena, natierať rôznymi krémami s výťažkami ihličia, koenzýmom Q10, a podobnými výživnými látkami. Praktizovať 3 mesiace každý druhý deň. Ostatné v poriadku. Geriatricky všetko vo veku 20 ročnej osoby, čo je veľmi dobré.

Diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je dobrá. Imunita voči zhubným bunkám v poriadku. Geriatricky všetko funguje ako u 20 ročnej osoby.

Pridaj komentár