Chcela by som vás požiadať o nový veštecký profil. Ďakujem.

Bolo od vás múdre, že ste si po čase nechali znovu zdiagnostikovať svoj psychický stav a stav podvedomia (predchádzajúci profil A 404). Ľudia by si mali pravidelne kontrolovať stav podvedomia a zdravia. Predídu tak zbytočným životným problémom. Celkovo ste pochopili, aké je vaše podvedomie a začínate ho lepšie ovládať. Ďalej ide cesta cez cvičenie jogy.

Zdravotný stav
Nenašiel som vážnejšie zdravotné problémy. Zdá sa, že aj štítna žľaza sa zlepšila. Pomohlo by prikladanie pomarančovej kôry bielou šupou na kožu asi raz do týždňa po dobu pol roka. Kožu môžete predtým nakrémovať. Liečba je účinná, keď trvá aspoň pol roka. Ostatné oblasti v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je stabilný, obaly podvedomia sú v tele. Teda psychika je celkovo štandardná. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej ešte pretrváva stav strachu, ale už sa mu vie postaviť na odpor a prekonať ho.

Povaha
Naďalej ste usadená v gangliách tela a to okolo orgánov. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si to už uvedomuje a usiluje sa o to, aby sa správala čo najviac ako štandardní ľudia. Cítiť snahu ovládať svoj osud.

Sexus
Sexus povahy je usadený okolo orgánov tela. Charakterizuje to obrázok impulzívnej sexuálnej reakcie, ale aj zmesi strachu a neistoty. Ale je tu ochota zvládať to. Aj napríklad agresivitou, čo je správna cesta proti strachu. Sexus centrum je v podbruší. Je umiestnené klasicky žensky. Charakterizuje to obrázok veľmi jemnej a precitlivenej osoby, ktorá má až príliš obavy z agresivity iných ľudí. Sexus podvedomie. Celková vzrušivosť: na privolávanie agresivity mužov. Potreba nechať na sebe vybiť agresivitu mužov. Povrchová vzrušivosť: strach a obavy. Pohlavná vzrušivosť: strach, ale zároveň túžba nechať sa zahrdúsiť pri sexe. Citová vzrušivosť: únik do samoty. Celkovo by ste si mali robiť terapie pred spaním o jemnej a príjemnej sexualite a jemných mužoch. Oblasť sexuality je problémová a priťahuje životné nepríjemnosti.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali sivasté anjelské sféry. Teda tlačia vás, aby ste si robili veci tak, ako vy chcete. Dôležitejšie je, aby boli veci po vašom a nie podľa múdrosti. Dávate prednosť tvrdohlavosti pred múdrym konaním. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Túžby obal má v sebe informácie o osobe, ktorá chcela žiť ako zviera. Mozoček obal obsahuje informáciu žiť ako pravekí ľudia. No udiala sa tu zmena a je tu ochota zvládnuť nepriazeň osudu v podvedomí. Treba cvičiť jogu a sústrediť sa v jogínskych asánach, aby ste posilnili všetky prejavy bežného ľudského života. Silná koncentrácia na ľudský spôsob života a dodržiavanie zásad bežných pre každý deň. Rodostrom obal obsahuje záznam o predkovi, ktorý krotil zvieratá a chcel žiť medzi nimi. Zvierací obal je extrémne aktivizovaný a núti vás žiť mimo svet ľudí, aj obavy z toho. Zase pomôže joga a koncentrácia na tento záznam a doslova ako v cirkuse ovládnuť tento fenomén v podvedomí. Vycvičiť zviera vo vás k poslušnosti. Šaman obal obsahuje záznam o šamanovi, ktorý odišiel žiť medzi pravekých ľudí. Zase ovládnuť a návrat k ľudskosti. 7 obalov spolu obsahuje všetko okolo pravekých ľudí. Znovu joga a ovládnuť otvorené praveké vedomie vo vás koncentráciou na obrazy bežného života.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade cítiť snahu o to, aby ste ovládli svoje praveké vedomie a dostali to pod kontrolu. Čo sa aj čiastočne darí. Vo všetkých oblastiach viete ovládať svoje vnútro už lepšie.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Snaha kontrolovať svoje podvedomie a nedovoliť, aby narúšalo váš život.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Začali ste tvrdo prenasledovať a likvidovať strach a praveké vedomie, čo je fajn.

Hviezdy, šťastný osud
Vidím v tom, že budete cvičiť jogu a koncentrovať sa na ciele, ktoré chcete dosiahnuť.

Pridaj komentár