Už viac ako rok trpím úzkosťami a žalúdočnou neurózou. Beriem antidepresíva a anxiolitiká, ale môj stav sa zlepšuje len veľmi pomaly a často sa aj prechodne zhorší.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa vo vás deje na psychickej úrovni. V žiadnom prípade nie ste psychiatrický pacient. Jednoducho ste iný ako bežní ľudia a máte intenzívne kontakty s organickým životom v kozme. Ide o psychické kontaktovanie.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány v poriadku. Teda žiadny akútny alebo chorobný stav. Kyvadlo neobkreslilo nervstvo tela. Stupeň chorobnosti je 60, čo je rozbehnutá chorobnosť, ale nie akútne ochorenie. Stav buniek nervstva ako u 100 ročnej zdravej osoby, teda organizmus sa zle stará o nervové dráhy a zakončenia. Slabá životnosť jadier nervových buniek. Mitochondriálne jadrá majú slabú životnosť a genetické nežiaduce zmeny 15%. Gény sú v poriadku. Nervové zakončenia majú slabé delenie buniek a zlú obnovu. Príčina ochorenia je ukladanie toxínov do oblasti nervstva a nervových buniek.

Psychický stav
Aurický obal je vzdialený od tela dlhodobo iba čiastočne. Teda iba psychoterapie a nie tabletková liečba.

Povaha
Ste psychicky usadený vo vnútri buniek z dôvodu poškodenia nervových zakončení v tele na mnohých miestach. Nervové zakončenia, ako sa hovorí, „iskria“, vyvolávajú nežiaduce rezonovanie a tlačia vašu psychiku dovnútra buniek. Bežne sú ľudia usadení psychicky v strednom mozgu. Teda patríte psychicky do skupiny jedincov, ktorí cez bunky tela prenikajú k organickému životu v kozme. Teda Ufo jedinec, ktorý po psychickom kontakte má Ufo odtlačok, ktorý sa podobá na veľkého hada s ľudskou hlavou. Jedinci, ktorí psychicky operujú v bunkách, majú takéto psychické kontakty s organickým životom v kozme. Výsledok je energeticko-informačný odtlačok podobný mydlovej bubline v tvare hada s ľudskou hlavou. Tento efekt spôsobuje neustále vytláčanie psychiky z planéty Zem do kozmu. 20% pozornosti na život okolo seba a 80% psychickej pozornosti vytlačenej do kozmu. Spôsobuje to nervozitu a napätie, zlé vnímanie všetkého okolo vás.

Sexus
Celková vzrušivosť: na strach a napätie. Povrchová vzrušivosť: strach, že vás bude Ufo z kozmu skúmať. Pohlavná vzrušivosť: že do vás budú dávať niečo zo seba. Citová vzrušivosť: nervozita a napätie. Porucha ovládania strachu zo znásilnenia vás tiež tlačí dovnútra buniek.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali odtlačky anjelských sfér a to diamantového pulzovania bielej anjelskej línie. No nechcete sa nimi riadiť a chcete si žiť po svojom a ubližovať si, škodiť si. Treba zmeniť prístup. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Obal túžby obsahuje strach z Ufo. Mozoček obsahuje súboj s Ufo z kozmu. Rodostrom predkov obsahuje túžby o kontakt s organickým životom v kozme. Dieťa obal obsahuje záznam s organickým životom v kozme. Eros obal obsahuje záznamy Ufo sexu. Šaman obal obsahuje schopnosti psychického putovania za organickým životom v kozme. 7 obalov spolu obsahuje zbierku Ufo kontaktov s organickým životom v kozme.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Chceli by ste sa zbaviť Ufo odtlačkov, odmietate Ufo kontakt a chcete žiť bežným pozemským životom. A to je zásadný omyl. Jednoducho máte netradičnú psychiku a mali by ste zvážiť, ako budete ďalej žiť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Sú plné nočných kontaktov s organickým životom v kozme. Nočné psychické výlety cez Ufo odtlačok hada. Je to dôsledok nechuti žiť inak ako bežní ľudia. Proces Ufo ezoteriky prešiel do snov, pretože sa nemôže realizovať počas dňa. Riziková oblasť.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď pochopíte, že nemôžete žiť bežným životom a psychický prienik k organickému životu je pre vás prirodzená záležitosť. No treba spoznať, ako tento svet funguje. Bližšie o Ufo v Kozmos sekcii na mojich stránkach.

REAKCIA NA PROFIL
Chcel by som Vam velmi podakovat za vypracovanie profilu. Uz davnejsie som cosi take tusil, ale nechcelo sa mi tomu verit a pokladal som to len za vyplody svojej fantazie.Teraz uz konecne viem, na com som a budem sa snazit zit podla vasich rad.Este raz dakujem.

Pridaj komentár