Požiadali ste ma po čase, aby som veštecky odhadol, čo sa u vás deje na úrovni vnútra buniek (predošlý profil B 51). Konštatujem, že máte pred sebou veľa práce a terapií, aby ste to dali do poriadku. Máte šťastie, že to pudy chcú zvnútra všetko riadiť.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v dobrej kondícii. Bunkové jadrá majú dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Gény v chromozómoch obsahujú gén na devastáciu krvných vlásočníc a nervových zakončení. Pudy to chcú riešiť zvnútra.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú nedostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v dobrej kondícii. Bunkové jadrá majú dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadrá majú nedostatočnú životnosť a rizikovosť. Treba riešiť. Gény v chromozómoch obsahujú gén na devastáciu krvných vlásočníc a nervových zakončení.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú rozpadávajúce sa. Treba riešiť. Orgániky v bunkách sú poškodené a zle pracujú. Bunkové jadrá majú dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Gény v chromozómoch obsahujú gén na devastáciu krvných vlásočníc a nervových zakončení.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v dobrej kondícii. Bunkové jadrá majú dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Pre gény v chromozómoch platí to isté ako v neurónoch.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v dobrej kondícii. Bunkové jadrá a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Vzájomne sa premosťujú, čo je výborné. Pre gény v chromozómoch platí to isté ako v neurónoch.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá majú dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Pre gény v chromozómoch platí to isté ako v neurónových. Ďalej je tu gén na devastáciu mozočku a gén na devastáciu srdca.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku všetky hormonálne žľazy. Spolupracujú s tukovými modifikáciami v bielom tuku a to hlavne vaječníky. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v štítnej žľaze sú rozpadnuté, ostatné v poriadku. Orgániky v bunkách štítnej žľazy sú nedobre vyvinuté a chaos. Ostatné v poriadku. Bunkové jadrá majú dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadrá v zlom až dezolátnom stave a treba urgentne riešiť. Gény v chromozómoch hypofýzy obsahujú gén na likvidáciu štítnej žľazy, ale pudy to chcú riešiť, aj ostatné hormonálne žľazy obsahujú gén na devastáciu štítnej žľazy.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú slabšie v pečeni, slezine, tenkých črevách s nežiaducim genetickým vývojom 15%, tukové epitelové bunky v zlom stave. Ostatné v poriadku. Orgániky v bunkách sú v dobrej kondícii. Bunkové jadrá majú dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadrá majú všade nedostatočnú životnosť a treba riešiť. Gény v chromozómoch: v pečeni gény na predčasné ukončenie činnosti pečene. Likviduje potenciálnu dlhovekosť. V ostatných oblastiach platí to isté ako v neurónoch.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: modifikácia tuku pokračuje a nastupuje potenciál tvorby na 4 000 000 jednotiek. Modifikácie sú 3-4 násobné. Príliš málo z týchto látok nateká do organizmu. Psychicky ste nasadená na jedlo ako 80 ročná babka. Závislosť na jedle. Treba riešiť, pás s tanierikom vyvíjajúci tlak na žalúdok. Hladovanie, tukové modifikácie musia prúdiť do tela a šetriť činnosť orgánikov a buniek. Odstaviť pohybové centrá v mieche a prejsť do stavu podobnému anorektickému nezáujmu o jedlo.

Geriatrická liečba cez pudy: obklady z francúzskej horčice. Na plátno natrieť horčicu a to hrubšiu vrstvu a prikladať na telo. Spodok plátno, na to horčica a zase plátno. Aspoň 4 krát za 2 mesiace, obklad posúvať po tele.
Na telo ukladať plody ostružiny alebo podrvené listy. Šúchať telo listami a plodmi, prípadne rozdrviť vnútro ostružiny. Robte tak 4 krát za 2 mesiace celé telo.
Na telo prikladať listy z ruže. Buď podrvené, alebo celé. Robte tak 4 krát za 2 mesiace postupne celé telo.
Na telo prikladať listy z lipy. Buď podrvené, alebo celé. Robte tak 4 krát za 2 mesiace postupne celé telo.
Na pankreas šúchať kvety harmančeka namočené vo vode a k tomu opatrne prikladať listy orgovánu alebo pupene. 2 krát za 2 mesiace.
Na pankreas a celú širšiu oblasť prikladať listy planého viniča a na to tvaroh. 6 krát za 2 mesiace.
Na telo prikladať ihličie, zelené šišky a rozdrvené konáriky na celé telo. 4 krát za 2 mesiace.
Na celé telo prikladať listy divej čerešne a na to kúsky surového rybieho filé. 6 krát celé telo za 4 mesiace.
Na oblasť štítnej žľazy prikladať kapustné listy a na to rozdrvené kúsky pagaštanu konského. 10 krát za 2 mesiace.
Na oblasť štítnej žľazy natierať harmančekový aj mandľový krém, sekané mandle a tvaroh. Asi 20 obkladov za 2 mesiace.
Listy javora ukladať na celé telo, na to dávať plátenné vrecko s hnedým trstinovým cukrom alebo obyčajný hnedý cukor 1 krát za 2 mesiace. Ukladať na telo vrecko plátenné s hnedým cukrom a natural ryžou hlavne na oblasť tenkých čriev a sleziny 40 krát počas 2 mesiacov.
Prikladať na oblasť hlavy, rúk a nôh listy brečtanu a na to mandľový krém a kúsky hovädzieho loja z polievky. Raz za 2 mesiace.
Natierať celé telo mandľovým krémom a na to ukladať listy smutnej vŕby aspoň 4 krát za 2 mesiace.
Na telo ukladať baranie mäso, kosti, šľachy 4 krát za 2 mesiace.
Na oblasť pečene ukladať listy jablone a na to vrecko s nasekanými silnými mentolovými cukríkmi 10 krát za 2 mesiace.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.