Chcela by som vás poprosiť, aby ste sa znovu pozreli, ako som na tom zdravotne. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som odhadol, čo sa deje vo vašom tele. Geriatrická samoliečba pokračuje úspešne a je možné spraviť nápravu v bunkách krvného riečišťa (predošlý profil A 897). Napravuje sa chromozómová a genetická úroveň. Pokiaľ máte záujem ísť ďalej, dajte vedieť.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku, až zdvojené, čo je dobre. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú životnosť 100 rokov. Gény v chromozómoch sú v poriadku. Chýba gén starostlivosti o krvné riečište.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú životnosť 40 rokov. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá majú životnosť 40 rokov. Mitochondriálne jadrá majú životnosť 100 rokov. Gény v chromozómoch sú v poriadku. Chýba gén starostlivosti o krvné riečište.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú životnosť 40 rokov. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá majú životnosť 40 rokov. Mitochondriálne jadrá majú životnosť 100 rokov. Gény v chromozómoch sú v poriadku. Chýba gén starostlivosti o krvné riečište.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú životnosť 40 rokov. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá majú životnosť 40 rokov. Mitochondriálne jadrá majú životnosť 100 rokov. Gény v chromozómoch sú v poriadku. Chýba gén starostlivosti o krvné riečište.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú nedostatočnú životnosť a treba riešiť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá a mitochondriálne jadrá bez ďalšej životnosti. Treba hlbšie riešiť. Určité poškodenia na chromozómovej úrovni. Pudy to chcú riešiť. Chýba alebo je oslabený gén riadenia stavu buniek krvného riečišťa. Gény v mitochondriách chcú dostať krvné riečište z tela preč. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: všetko skoro ako v stave nervstva v tele.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: všetko skoro ako v stave nervstva v tele.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: všetko skoro ako v stave nervstva v tele.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: kyvadlo tuk obkreslilo v poriadku. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Všetko ako u nervových buniek. Začali ste v tuku tvoriť asi 100 užitočných látok, čo ste nezlepšili.

REAKCIA NA PROFIL
Velmi pekne dakujem za vypracovanie geriatrickeho profilu.Velmi rada by som dala do poriadku bunky krvneho riecista.

Geriatrická liečba cez pudy

Chýba gén starostlivosti o krvné riečište. Krvné riečište má slabé epitelové bunky. Treba liečiť bunkové a mitochondriálne jadrá. Upraviť chromozómy. Dať do poriadku gén v krvnom riečišti.

Natierať telo jemne zubnou pastou s bylinkami, medom a podobne. Rýchlo natrieť na telo, pošúchať na rôznych miestach a osprchovať. Opakovať 5 krát za 2 mesiace. Pošlite zoznam zubných pást a ja vyberiem najvhodnejšiu podľa pudov.

Kúsok cvikly alebo bobúľ červeného hrozna alebo červené víno dať do vody a omyť celé telo, nechať chvíľu pôsobiť a osprchovať. Robte tak 10 krát po dobu 2 mesiacov.

Zohnať si minerál kremík a šúchať si ním telo, tak isto prikladať aspoň 15 krát celé telo za 2 mesiace. Procedúra šúchania trvá vždy 5 minút.

Šúchať telo hrudkovitým tvarohom z kravského mlieka asi  5 krát za 2 mesiace. Doba šúchania asi 10 minút. Potom osprchovať.

Cez plátenné vrecko ukladať na telo kyslé ryby a presúvať po celom tele. 3 krát za 2 mesiace. Procedúra trvá hodinu.

Potom sa prihláste o 2 mesiace na kontrolu.

Pridaj komentár