V mojom živote sa od vašej poslednej diagnostiky veľa zmenilo. Konečne som sa stala matkou. To ma do veľkej miery napĺňa a som šťastná, ale v duchovnej oblasti som veľmi nepokročila. Neviem, ako začať. Mojím cieľom je získať vnútorný pokoj a harmóniu, viac si dôverovať a žiť v súlade s podvedomím.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho vnútra (predošlý profil A 179). Na začiatok som nahliadol do oblasti psychiky a podvedomia. Nedá sa konštatovať, že žijete v súlade s podvedomím. Je mi moc ľúto tohto konštatovania, ale podvedomie ide proti vám a vy proti nemu. Ste v konfrontácii, ktorá sa bude vybíjať na zdravotnom stave. Vypracujem vám aj zdravotný profil. Je na vás, ako si zariadite život.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo obličky. Zdravotný stav budem posudzovať osobitne. Obličkám treba venovať zvýšenú pozornosť.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela, ale je zúžený v tele do veľkosti menšej lopty. V sebe má obraz koncentrácie na systém reiki a liečivé znaky tohto systému. Hovoríme o zúženej psychike, ktorá vyžaduje zásah psychológa.

Povaha
Ste psychicky usadená v strednom mozgu. Odtiaľ ide spojka do nervstva v temennom mozgu. Ide o tzv. epileptickú povahu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zameraná na svoje sexuálne libido a veci sexuálne dominujú v myšlienkach a predstavách.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na náboženské obrazy. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavné orgány. Citová vzrušivosť: na samotu, ezoteriku, liečiteľstvo. Celkovo vhodné sexuálne podvedomie pre rodinný život a vzťah s partnerom.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali bielu líniu anjelských sfér detských dyslektikov. Teda ťah na úspech. No nemáte záujem a chcete viac vlastné emócie s tendenciou k negatívnym a deštruktívnym riešeniam. A to je škoda. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Všetky obsahujú tendenciu k liečiteľstvu energiami a všetko o rôznych alternatívnych formách liečiteľstva. Týmto smerom je potrebné v živote ísť.

Chromozómová história
Počiatok vašich chromozómov je v Indii. Dlho sa zdržali v Ázii a potom cez Sibír a Fínsko putovali do strednej Európy. Charakterizuje ich kult Slnka, liečivé sily, ale aj vodcovské schopnosti.

Génové reťazce
Sú značne od seba a mali by ste žiť silne duchovne a ezotericky. Pokiaľ časť života a to podstatnú, nevenujete ezoterike, tak sú možné životné problémy, podvedomie vás z tejto roviny nebude podporovať. V zásade ezoteriku odmietate a génová úroveň vás nemôže podporovať. Zatiaľ pred týmto podvedomím utekáte preč.

Embryonálny vývoj
Bol poznamenaný útokmi matky a ničivé faktory, ktoré vašu psychiku vtlačili dovnútra a vytvorili sa silné liečivé a ochranné sily vo vašej psychike. Mali by ste žiť vnútorne ezotericky.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch odmietate a ignorujete potrebu duchovne a ezotericky žiť. Chcete žiť klasickým životom bežných ľudí a to bude do vášho osudu prinášať nepríjemnosti.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď otočíte život na ezoteriku, duchovný rast.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem za vypracovanie vesteckeho profilu. Verte, ze by som velmi rada nasledovala svoje podvedomie. Vynasnazim sa pre to urobit viac.
Chcela by som lepšie poznať svoj zdravotný stav. Momentálne ma konkrétne trapi  svrbenie, začervenanie a opuchanie viečok a celej oblasti okolo očí. Kožná lekárka mi nasadila Zirtec a cortisonovu masť. Tieto lieky na čas potlačia  prejavy ale po vysadení lieku sa problémy po čase zase objavia.  Chcela by som vyskúšať nejakú samoliečbu, aby som sa tohto problému zbavila od základu a  natrvalo.

ZDRAVOTNÝ PROFIL

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo 6 neurónových oblastí v poriadku a to veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie. Slabé miesta nie sú.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo. Slabé miesto sú žily na nohách. Príčinu treba hľadať vo vnútri žilových buniek, kde sú génové sekvencie orientované na vlastnú devastáciu.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu tela. Stupeň chorobnosti je 40-50, čo je začínajúca chorobnosť. Zase príčiny treba hľadať vo vnútri buniek nervového systému. Génové sekvencie nie sú úplne v poriadku. Genetické posuny na nervových zakončeniach. Zatiaľ nie onkologická tvorba.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo lymfatické riečište v poriadku. Slabé miesta sú v oblasti pečene, kde sú lymfy zdeformované, zdurené. Možné mierne priesaky lymfy do pečene. Znovu problém je vnútro buniek.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo hormonálne žľazy v poriadku. Slabé miesto nie je. Produkcia postačuje.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo neobkreslilo slinné žľazy, mozgový prívesok, žalúdok, tenké črevo, obličky, hrubé črevo. Stupeň chorobnosti je 60, čo je začiatok a pomalý rozbeh chorobnosti. Príčina je vo vnútri bunkových štruktúr. Trávenie sa začalo orientovať na výrobu tukov a ich ukladanie. Teda v tele zlé vyživovacie pomery. Organizmus nedostáva, čo potrebuje.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány a časti tela v poriadku. Neobkreslilo obličky. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je už postupne nábeh na chorobnosť. Príčina je upchávanie obličiek toxickými látkami, vírusy a celkové zanesenie obličiek lepkom z múky.

Diagnostika toxínov: v tele je príliš veľa toxických látok než je potrebné, hromadia sa v obličkách a pečeni.

Diagnostika imunitná: celková úroveň imunity je dostatočne vysoká. Organizmus do tela nežiaduce mikroorganizmy nepúšťa. Počty neštandardných buniek sú v norme. Iba oblasť pečene vykazuje zvýšený počet neštandardných buniek. Organizmus ich vie vhodne likvidovať. Imunita v norme.

Upozornenie: Toto je iba veštecký odhad možných zdravotných rizík. Zistené skutočnosti nemusia byť medicínsky zistené, pokiaľ stavy nie sú akútne a chronické. Stavy disharmónie a začínajúcich chorôb sú málokedy lekársky diagnostikovateľné. Pokiaľ lekár nič nezistí, to neznamená, že disharmónia alebo začínajúca choroba v danej oblasti nie je.

 

 

Pridaj komentár