A 209 – Komplexná liečba – 2004-09-22 15:30:28


Mam zaujem zacat sa komplexne preliecovat a preto by som vas rad poprosil o zdravotnu diagnostiku.

Saša Pueblo – Komplexná liečba – 2004-09-22 15:31:40


V diagnostikovanom prípade je veľa disharmonických stavov, ale zatiaľ žiadny vážny zdravotný problém. Celkovo je to stav nedobrý, lebo hrozí vybuchnúť nečakane a pomoc by asi prišla neskoro. Diagnostikovaná osoba zanedbala prevenciu a nevyužíva alternatívne spôsoby liečby. Bolo by vhodné mimoriadne zvýšiť pozornosť k svojmu zdravotnému stavu. Terapie a liečby by mali v tomto prípade začať u lymfatických uzlín a lymfatického riečišťa, ktoré je mimoriadne pasívne, neplní svoju funkciu a produkuje látky, ktoré devastujú krvné zložky.

Diagnostika Silva krúžky: objavujú sa čierne krúžky v oblasti hormonálnych žliaz a lymfatických uzlín, to naznačuje na problémové oblasti vo vašom organizme.
Diagnostika Reiki bioenergiami: bioenergie sa tvoria harmonicky a v tomto smere je všetko v poriadku.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmieta nakresliť pľúca a obličky. Naznačuje to na problémové oblasti. Bližšie rozlíšenie hovorí o plochách v pľúcach, ktoré sú bez aktivity. Tiež v obličkách je značné množstvo pasívnych plôch.
Diagnostika Silva údržba: všade veľa toxicity a všetko sa príliš slabo upratuje a čistí. Smetisko a neporiadok.
Diagnostika toxicity: tarotová karta tuláka si sadá do vás a to nie je dobré znamenie. Stupeň vnútornej toxicity a uloženia rôzneho odpadu je asi nebezpečne vysoká. V prvom rade sú z hľadiska biochemického na tom zle obličky a tak isto pečeň nespracováva toxicitu v organizme.
Diagnostika automatickou kresbou: hrubé čiary kreslím v oblasti pečene a to riadne hrubé. Čiary sú tiež v oblasti hormonálnych žliaz a to všetkých. Drobné sivé čiary v oblasti lymfatických uzlín.
Diagnostika vyžarovania farieb: pľúca majú vyžarovať zelenú a vyžarujú zelenobielu. Fľakatosť. Obličky majú vyžarovať hnedú a vyžarujú aj bielu- fľakatosť. Pečeň vyžaruje červenú iba z jednej tretiny, dve tretiny vyžarujú hnedú farbu. Ostatné v poriadku.
Diagnostika dvojníkom: postavička preniká do vašich orgánov. Nepáči sa jej vaša pečeň, ktorá zle spracováva toxicitu. Iba jedna tretina to dokáže. V pľúcach veľa bakteriálneho odpadu a trvalých zápalových procesov. Zlá bakteriálna situácia. Celkovo zisťujem, že všade sú drobné zápalové ložiská, takzvané latentné zápalové procesy a baktérie, ktoré ničia vnútro organizmu.
Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera vás chce po celom tele hrýzť, olizovať a intenzívne liečiť. Objavuje sa obrázok kliešťa a baktérií, ktoré v organizme prekvitajú.
Diagnostika aurického obalu: automaticky sa kreslia veľké kríže v oblasti pľúc a obličiek, drobné kríže v oblasti hormonálnych žliaz.
Diagnostika najhoršieho miesta: kostná dreň. Tarotová karta madony s dieťaťom je vo vnútri systému a imunitný systém nebude v poriadku. Je potrebné začať sa venovať mimoriadne pozorne kostnej dreni a krvotvorbe. Lymfatické uzliny produkujú látky, ktoré ničia alebo devastujú aktivitu krvi. Tiež slezina je malátna a zle tu dozrievajú červené krvinky.
Diagnostika hormonálnych žliaz: dlhodobo je produkcia hormonálnych žliaz prudko znížená a kolísavá. V oblasti pohlavných hormónov až príliš. Je nutné zastabilizovať hormonálnu činnosť.

Saša Pueblo

A 209 – Komplexná liečba – 2004-09-29 20:24:54


Ďakujem za vypracovanie diagnostiky môjho zdravotného stavu a chcel by som vás požiadať o návrh alternatívnej liečby.

Saša Pueblo – Komplexná liečba – 2004-09-29 20:30:13


Intuitívne som otvoril knižku o alternatívnych liečbach na článku o klinickej ekológii. Hovorí sa v ňom o precitlivelosti niektorých ľudí na rôzne potraviny a vytvorenie abnormálnych črevných baktérií. Je nutné u vás obnoviť klasickú črevnú mikroflóru a harmóniu baktérií. Treba upraviť stravu tak, aby sa upravila mikroflóra. Je potrebné zvážiť jedenie obilných produktov. Je vhodné použiť kineziologické testovanie všetkých produktov, ktoré konzumujete.

Šamanská terapia: využívať počúvanie šamanskej hudby a užívanie liekov a preparátov. K tomu fajčenie cigár bez šlukovania. Uvoľniť čuchové bunky v nose a následne centrum v mozgu. 10-20 krát. Užiť lieky, počúvať šamanskú hudbu, ležať a zaspať.
Talizmanová terapia: natieranie kĺbových spojov mentolovou mastičkou, prikladanie hliníkových plieškov alebo mincí na kĺbové spoje, tupým hrotom tlačiť do oblasti kĺbov v tele.
Minerálna terapia: zvýšiť prísun výrobkov s vyšším obsahom jódu, ryby, riasy a podobne.
Naturterapia: nehybnosť, kľud, sedenie v prírode a pasivita, spanie v prírode bez pohybu, kľud. Napríklad je vhodná rybačka, aj pobyt v zimnej prírode, oheň, spánok.
Reiki terapia: reikovanie orgánov bioenergiou, saunovanie a popíjanie vitalizujúcich nápojov.
Imunitná terapia: koenzým Q10, osobitne užívať selén, vápnik a iné minerály v jednozložkovej podobe. Užívať homeopatiká na báze zlata.
Antropozofická terapia: čítanie jogínskych kníh a literatúry bude priaznivo pôsobiť na zdravie.
Hmatová terapia: je spojená so sexuálnym životom alebo vnútornými predstavami o dotýkaní sa trvale.
Feng shui terapia: v priestore vášho bytu umiestnite rôzne druhy pyramíd zo skla a prípadne s kovovou konštrukciou, ale hlavne sklenené objekty. 1 rok.
Patogénna terapia: okolo postele po celom obvode dajte tenký medený drôtik. V jednom mieste spolu zviazať hliníkovú mincu. Nechať pôsobiť 4 mesiace.
Dietoterapia: organizmus potrebuje mäso a to ryby, hydinu, morské produkty. Obmedziť chlieb.
Fytoterapia: bylinky na báze mentolu, mäta a iné. Tiež alpa na kocku cukru. Užívať 3 mesiace.
Vitamínová terapia: užívať pol roka vitamín E.
Fitnes terapia: všetky druhy cvičení, pri ktorých sa človek poriadne zapotí. Cvičte naobliekaný, prípadne si dajte po cvičení saunu.
Charizmatická terapia: nehybné kľačanie a rozjímanie, náboženské myšlienky a pocity, čítanie náboženskej literatúry a odriekanie toho, čo ste prečítali. 2-3 týždne.
Magnetická terapia: magnety na rôznych miestach v byte, prípadne kúpiť magnetovec na výstave minerálov.
Nočná terapia: nechať na seba pôsobiť obrázky mandál. Stačí ich mať pri sebe alebo zavesené na stene.
Magická terapia: dajte si na stôl zrkadlo a rôzne drobné minerály, ľubovoľne kombinovať, aj drobné kúsky kovov. Prídete domov a spravíte novú konšteláciu minerálov.
Masážna terapia: masáž kĺbov a cvičenia strečingu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár