Tento príspevok pojednáva o osobe, ktorá zomrela na tuberkulózu pľúc. V momente smrti a to vtedy, keď daná osoba prestala myslieť a prestala dýchať, vchádza do asi 6 minútovej fázy, ktorú tu budeme nazývať klinická smrť. Budem sa na diaľku napájať na stavy klinickej smrti, pri ktorej smrť nastala zlyhaním niektorého orgánu v tele alebo násilne.
V dávnejších dobách v jednej rodine žila s rodičmi žena a jej mladší brat, ktorý bol chorý na tuberkulózu. Lekári jej mladšiemu bratovi nedávali žiadnu šancu a každú chvíľu sa čakalo na príchod smrti. Keď sa bratova sestra zobudila, tak pocítila v miestnosti zvláštnu bioenergiu, ktorá vydávala príjemné a lahodné tóny znejúce ako nádherná hra na organe, harfe a trúbke. Všetko bolo podfarbené krásnym anjelským spevom. Táto hudobná bioenergia sa pohybovala po miestnosti a zobudila aj rodičov umierajúceho syna. Hudba postupne oslabla a malý braček zomrel.
Rozhodol som sa, že sa napojím na zomierajúceho. Keď som to spravil, tak som mal tak isto pocit, že počujem zvláštnu príjemnú hudbu. Znovu som sa niekoľkokrát napájal na iných zomierajúcich na pľúcne choroby a vždy tie isté pocity znejúcej hudby. Keď som sa na diaľku napájal na zomierajúcich na srdcové choroby, tak som doslova cítil nádherný slnečný kotúč, ktorý vydával zvuky plačúceho dieťaťa. Keď som sa na diaľku napájal na osoby, ktoré zomierali na zlyhanie pečene, tak som mal pocit, že z tela zomierajúceho vyšla biela postava a sadla si na okraj postele. Mal som pocit, že táto predstava je nešťastná a smutná. Všetko sprevádzal zvuk bzučania včelieho úľu. Tak isto som sa napájal na zomierajúcich, ktorým zlyhali obličky. V momente smrti sa z tela mŕtvej osoby zjavila holubica s pocitom nebeskej hudby. Pre dostatočne citlivé a senzibilné osoby je takéto vnímanie smrti bežné a netreba v ňom hľadať až také záhady.

Pridaj komentár