Tento príspevok sa zaoberá problematikou indického čakrového systému. Podrobnejšie sa tu budeme zaoberať náboženskými systémami jednotlivých národov a vybudovaním čakrového systému z uctievaných božstiev. Na začiatok by som sa znovu zmienil, že kto chce ovládať čakrový systém a nie iba o ňom rozprávať, tak ten musí zvládnuť prácu s virguľou. Virguľa je kúsok závažia zavesený na špagátiku alebo retiazke. Pri tejto technike sa musíte vedieť koncentrovať do nervových platničiek a dosiahnuť určitý tras spojený s nervozitou a napätím.

Pri ovládaní čakrového systému je potrebné sa cítiť ako zviera a ovládať schopnosť koncentrácie do starých neurónov. Bližšie Astrálna sekcia. Keď sa viete do starých neurónov koncentrovať, tak vonkajší svet vnímate ako spolužitie s božstvami alebo bytosťami. Tak isto je vhodné prejsť nácvikom feng shui techník. Na túto čakrovú úroveň je potrebná aj vzdelanosť v oblasti vied teologických, ktoré pojednávajú o božstvách jednotlivých národov. Do úvahy pripadajú božstvá starého Egypta, božstvá Mezopotámie, božstvá židovské, božstvá pravoslávne, božstvá budhistické, božstvá hinduistické, božstvá pravoslávne, božstvá tibetské, božstvá islamské, božstvá africké, božstvá mayské a aztécke.

Je vhodné si uvedomiť, že božstvo sa nachádza v každom živom alebo neživom objekte. Každý významnejší národ si vytvára vlastné božstvá. Osobne zostávam v polohe neutrálnej a čakrové systémy z božstiev budujem z väčšiny náboženských systémov. V zásade nemám božské čakry a aktivizujem ich iba vtedy, keď to potrebujem. Ako sa vlastne tvoria a vnímajú božské čakry? V prvom rade si na papier ceruzkou nakreslíte tvar skúmanej osoby a virguľou skúmate, ktoré náboženstvo má dotyčná osoba otvorené v podvedomí.

Môže sa stať, že skúmaná osoba má v podvedomí iné náboženstvo, ako uznáva a praktizuje vo vonkajšom svete. V zásade budete diagnostikovať a vnímať väčšie farebné kruhy, ktoré sa buď nachádzajú vo fyzickom tele, alebo v okolí fyzického tela. Keď je takýto farebný disk mimo postavičku, tak sa dá tušiť, že dotyčná živá osoba nemá dobrý vnútorný postoj k danému náboženstvu. Pokiaľ je guľatý farebný kotúč vo fyzickom tele, tak daná osoba má správny postoj k diagnostikovanému systému. V zásade môžeme pri diagnostikovaní pomocou kresby postavičky a virgule nachádzať určité počty božských čakier.

Ide o výskyt od počtu jeden až po štyri. Pokiaľ sa nachádzajú v nakreslenej postavičke, tak ich nachádzame v hlave, v krku, v hrudi a v oblasti pupku. Robili sme rozsiahly prieskum výskytu týchto božsko -farebných čakier u predstaviteľov alebo vyznavačov náboženských systémov. Musím konštatovať, že nie veštci významní duchovní predstavitelia majú vybudovaný tento božsko- farebný systém. Výskyt božských čakier je náhodný a asi málokedy vytvorený vedome. To neplatí pre mňa a meditujúcich okolo mňa. Tak všeobecne možno božské čakry podeliť podľa farby a národa, ktorý pestoval uctievanie božstiev. U kresťanstva ide o zlatú farbu božských čakier z prvkov kovov.

U pravoslávia ide o bielo lesklú farbu božských čakier zložených z tenkých plátkov zlata a platiny. U budhizmu ide o bielo- modrú božskú čakru s malou špecialitou, že uctievanie budhu, drakov a ich svätcov ide cez sochy vytvorené z rôznych druhov minerálov, čo má špeciálny efekt a silu. U židovstva ide o sivé čakry z drobných ľudských kostičiek. U hinduizmu ide o jemné bledasto červené čakrové božstvá zložené z vymretých fosílnych živočíchov trilobitov a iných druhov. U egyptských božstiev ide o kruhové božské čakry zo všetkých druhov vtáčích pierok. U afrických božstiev ide o kruhové božské čakry z drobných kúskov zvieracej kože. U mezopotámskych božstiev ide o čakru z rôznych druhov rybacích šupín. U druidských božstiev ide o kruhové čakry z konárikov všetkých druhov stromov.

U tibetských božstiev ide o čierne kruhovité čakry zložené z meteoritov. U islamských božstiev ide o kruhovitú čakru z diamantov. Keď budete pracovať na hlbšej úrovni, tak z rôznych druhov materiálov získate obrazy a sochy uctievaných božstiev. Špecialitou na hlbšej úrovni sú židovské čakry, kde božstvá z ľudských kostí prírodných ľudí sú písmená židovskej abecedy. Pri druidských čakrách sa na hlbšej úrovni objavujú božstvá v podobe rúnového písma. Technika vkladania jednotlivých božstiev do kruhovitých čakier je vcelku jednoduchá.

Stačí si predstavovať kruhovitú farebnú čakru a vkladať do nej drobné postavičky božstiev. Neodporúčam vytvárať božské čakry v aurickom obale tak, ako som to našiel u niektorých ezoterikov. Platí tu zásada, že tieto kruhovité čakry musíte udržiavať tvorbou vlastnej bioenergie, čo môže negatívne pôsobiť na psychický stav. Pokiaľ čakry vysuniete do aurického obalu pred seba, tak môžete zberať bioenergiu z prívržencov jednotlivých náboženských smerov. S takto kumulovanou bioenergiou sa dá napríklad liečiť.

Pridaj komentár