A 237 – Kĺby, anémia – 2004-10-23 10:51:37


5 rokov mám problémy s kĺbami – užívam aj lieky,
ktoré mi predpisuje reumatologička : Plaquenil, Flugalin Retard, Trental/
Raynaudov syndrom, Actiferin compositum – zistili mi aj anémiu. Ked sa vyskytne stres hore uvedene diagn. sa zhoršia.

Saša Pueblo – Kĺby, anémia – 2004-10-23 10:52:44


Požiadali ste ma, aby som vás zdiagnostikoval. Rôznymi vešteckými technikami som preskúmal vaše telo. Usiloval som sa preskúmať všetky oblasti a dopracovať sa k príčine vašich zdravotných problémov. Intuícia mi napovedá, že by ste sa mali začať venovať kostnej dreni a krvotvorbe, ktorá je narušená a problémová. Pokiaľ by ste si dali diagnostikovať kostnú dreň a krvotvorbu, je možné aj lekárske potvrdenie týchto problémov. V kostiach a kĺboch beží deštrukcia, hromadenie toxicity a zlá alebo nedostatočná výživa cez krv do tejto oblasti.

Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa objavujú v oblasti kĺbov a aj v oblasti krčných a chrbtových stavcov.
Reiki diagnostika: silná tvorba bioenergie v kostnej hmote a okostici, v ostatnom tele štandardné. Silná tvorba naznačuje na problémy s nervovými zakončeniami ich predrážďovaním.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmieta kresliť oblasť kostí a krvného riečišťa vedúceho do oblasti kostí. Ostatné orgány a systémy sú v poriadku.
Diagnostika Silva údržba: v oblasti pečene a obličiek nebeží dostatočná obnova a údržba. V kostiach, okostici a chrupavkách bežia deštruktívne aktivity. V kĺbových spojoch je neporiadok. V krvnom riečišti je zastavená výživa a čistenie kostí a chrupaviek.

Diagnostika vyživovacích pomerov: silné a stabilné vyživovacie toky sú v celom organizme, ale k chrupavkám a kostiam sú vyživovacie a čistiace toky pozastavené a sú minimálne.

Diagnostika automatickou kresbou: prekvapujúco sa čierne pásy husto pod sebou objavujú v pľúcach.

Diagnostika rezonanciou: odhaľuje vaše krvné riečište a žilový systém. Naznačuje na problém zadržiavania prílišného množstva krvi v orgánoch, ako keby vo vašich žilách a cievach bolo málo krvi a zhromažďuje sa až príliš v orgánoch. Kosti a svaly majú slabý príjem krvnej tekutiny.

Diagnostika echolokáciou: naznačuje na oblasť sleziny, ktorá echolokáciu neodráža, ale pohlcuje. Tak isto kostná dreň, kde sa tvorí krv, nedostatočne odráža echolokáciu.
Diagnostika astrálna: vytvorená drobná postavička ma vedie do vášho krvného riečišťa a priamo do kostnej drene, ktorá naznačuje na problémy.

Diagnostika totemovým zvieraťom: vytvorené totemové zviera na základe šamanských techník jednoznačne ohrýza kostnú dreň. Naznačuje to na potrebu liečiť krvotvorbu.
Diagnostika aurickým vyžarovaním: krížiky sa vytvárajú v oblasti kostnej drene v kostiach.

Diagnostika prvkov: naznačuje na silný úbytok železa a zvýšenú hladinu sodíka.
Diagnostika najhoršieho miesta: kostná dreň, treba sa venovať jej preventívnej liečbe.

Saša Pueblo

Pridaj komentár